"Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes

Pravilno gubljenje težine, radi fitnessMožda je pitanje: "Zašto ja ne oslabim?" Ne zanimaju me jedan klijent fitness klub. Uostalom, većina ljudi vjeruju da, ako oni rade nešto da se bave, rezultati bi trebalo da bude, a poželjno je u što kraćem roku. Međutim, nadležni fitnes za mršavljenje - nauka. Ponekad jednom radnjom ili navika može negirati sve napore u teretani. Neka '' s go "na najčešći uzroci jalove vježbe, a mi ćemo shvatiti kako da izgubite težinu, radi fitness.

Ja ne gubljenje težine kao kompenzacija za obuku prejedanje

Previše ljudi i dalje vjeruju da je obuka može zamijeniti dijetu. U stvari, izgubiti na težini na račun aerobne i snage opterećenja bez ograničenja snage mogu biti samo oni koji su, u principu, jesti pravilno i ne prejesti. A težina stekao, na primjer, kao rezultat povrede ili stimulirana periodu ograničenja lokomotornog aktivnost. "Ne prejesti" u ovom slučaju znači dobiti hranu onoliko kalorija kao što spaliti tokom dana bez sporta. Norme Rusija Akademije medicinskih znanosti za odraslim ženama koje se bave mentalnim radom - 1700-1800 kcal / dan. Dakle, u nadi da će "spaliti" sport je jasno da se ne dodaju dodatne obroke.

Ja ne gubi na težini, jer je potrebno pola srca

Takođe se dešava da osoba koja zapošljava trenera i nutricionista, izračunao je dijeta i vježbe, a gubitak težine nije kao br. Zašto? Tokom samostalno učenje, skloni smo da se smanji intenzitet rada, posebno ako je sport novo za nas. Da osposobi sebe da rade sa dobrim intenzitetom, moguće je koristiti monitor otkucaja srca, ili idem u teretanu sa prijateljem, ohrabriti jedni druge. Međutim, za početnike najbolje rješenje - grupni trening. Tu je "mjesečina" neće vam dati profesionalni instruktor.

Ne gubi na težini, jer rade sa pogrešnom tehnikom

Ova izjava vrijedi i za takav sistem vježbi za mršavljenje kao Oksisayz!, telesni fleks, joga, Pilates i Callanetics. Ove teretane nisu jako važno šta radite i kako se to radi. I najmanji nepravilnosti u disanju ili loše držanje, a vi uklonite opterećenje mišića, a samim tim i provoditi vrijeme izgubljeno. Ako se odlučite za neki od ovih oblasti fitness dijeta - pokušati slušati svoje tijelo, i čim su smatrali da vježba dolazi lako - da provjerite s tehnikom.

Ne gube na težini, jer je vlak bez plana

Mnoge od djevojaka, kupovinom pretplate u teretanu, krenu na sve obuke za redom. Kao rezultat toga, oni provode u klubu gotovo sve moje slobodno vrijeme, ali gubitak težine i dalje ostaje samo san. Da, i zdravstveno stanje se pogoršava pred našim očima. Zašto se ovo događa? Naše telo je potrebno ponoviti učitavanje, postati jači, spali više kalorija i izgubiti na težini. To je razlog zašto profesionalci preporučuju da se pridržavaju da ostvare plan. Međutim, to je istina samo za trening snage. Dance i druge kardiouroki mošete da bez obzira na brojke. Ali pazite da ne prelazi granicu od četiri sata tjedno ako ste početnik, a šest sati kada radi više od 4 uzastopna mjeseca.

Ja ne gubi na težini, jer nije obnovljena

Dešava se da u večernjim satima s treninga idete na zabavu, a ujutro, jedva budan, u žurbi na posao? Nemojte očekivati ​​značajan gubitak težine. Uostalom, takav režim ozbiljno mijenjati hormona. Umorno tijelo bukvalno bombarduje svoj centar grelin apetit, tako da stalno žele da jedu. I sve pojeli u isto vrijeme poslao a ne na oporavak mišića i stvaranje glikogena rezervi. Naravno, možete pokušati spavati sa večeri i noću, pridošlice kalorija, vjerojatno pretvara u masti u organizmu. Izgubiti na težini, vaše tijelo mora trošiti energiju uglavnom na oporavak mišića i, stoga, ne bi trebalo izbjeći dodatni stres u obliku nedostatak sna i prekovremeni rad.

Posebnu pažnju na svoje tijelo i promišljen pristup treningu raditi bolje od većine strogu dijetu.

Posebno za AzbukaDiet.ru - fitnes trener Elena Selivanova

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Fitness za tinejdžerkeFitness za tinejdžerke
Pozitivan stav prema fitnessPozitivan stav prema fitness
Bioritam žena: kako organizirati obuku?Bioritam žena: kako organizirati obuku?
Gubljenje težine sa sportom za početnikeGubljenje težine sa sportom za početnike
Kako odabrati fitness klub?Kako odabrati fitness klub?
Fitness s kratkovidostFitness s kratkovidost
Kako povećati guzu i istovremeno izgubiti na težini u struku?Kako povećati guzu i istovremeno izgubiti na težini u struku?
Fitness na DUCANE dijetiFitness na DUCANE dijeti
Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultatFitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultat
Dijeta dr BormentalDijeta dr Bormental
» » "Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes
© 2018 bo.herinhap.ru