Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultat

Fitness za mršavljenjePonekad vam je potrebno da izgubite težinu u samo mjesec dana, a uobičajeno vježbe ne daju značajne rezultate. Šta želiš? A strogu dijetu da pomogne izgubiti težinu, ali za poboljšanje oblika - teško. Onda trebate pogledati za bilo kakve posebne fitness - vježbe za brzo mršavljenje. Pa, udvostručiti učinak ispravnog plana studija. A glavni mršavljenja bonus sa fitnes - da ne bude dosadno, jer postoje mnoge zanimljive inovacije u svijetu.

"Ja vodim, ono što drugi fitnes za mršavljenje mi je bilo potrebno"

Running - to je u redu, jer ne samo da pomaže da se spali kalorija, ali i uključuje sve mišiće tijela. To je samo da brzo postizanje rezultata, potrebno je da se ubrza metabolizam u mirovanju. I radi, na žalost, to "ne znam kako." Out? Dodaj treninga snage u trening. Ako se vježba na otvorenom, samo dogovorite se kratkim intervalima na kraju svake runde. Beba u klupi u parku i koristiti ga kao simulator. Budite sigurni da to trbušnjaka, sklekove, i uvijanje novinarima, ali ne smanjuje intenzitet u bijegu. Dodaj radi uzbrdo, ako želite više nego učitati mišiće stražnjice.

Ljubitelji trčanje na pokretnoj traci direktnom putu u teretanu. Također se možete dogovoriti intervalni trening, samo stavljanje pored staze bučice i tijelo bar. U regularnom vremenu period uključuje trčanje snagu vježbe. Ili možete dopuniti svoje studije sa dva lekcije treninga snage grupe za sve grupe mišića (MT, Sculpt, obuka tijelo), naizmjenično dana treninga snage s dana trčanja.

"Ja idem u teretanu, koja ima fitness mršavljenje moram"

Tu je i dobar trener vic: "Sportska dvorana - ne bi se okolo. Mi treba da se bavi u teretani. " Okinte kritičan pogled svoj trenažni proces. Čak i ako se obuka profesionalni instruktor, možda ćete naići na probleme. Mnogi odmaraju predugo između serija, ili da se vrlo malo simulatora otpor. Ne zaboravite da prati teret i izdrži samo takve periode odmora, kao i vaš plan je vrlo važno za uspjeh u sportu.

Pa, ako ste učiniti sve što je u pravu, ali naletio plato efekt, možda želite probati spaljivanje masti treninga u teretani. U vrijeme kretanja kombinirati u jedan veliki "krug", pratite program vježbanja, jedna za drugom bez pauze, i uzeti male pauze na kraju kruga. U isto vrijeme, pokušati povećati broj ponavljanja, ali je radna težina se ne smanjuje. Ovaj trening vam omogućava da troše više kalorija. Obavljaju 2-3 runde, nakon čega liče na 20 minuta na pokretnoj traci ili eliptične trener da se ohladi.

"Radim aerobik u grupi, fitness mršavljenje mi je odabrati"

Grupa aerobik, začudo, ponekad apsolutno nije namijenjen za mršavljenje i sagorijevanje masti. Neki klubovi su vođeni obliku smanjenja "prosječnog građanina", ispostavilo se da je više obučene ne primaju opterećenje u grupi. Provjerite da li ste spali masti na svoj omiljeni lekcija je vrlo jednostavan - mjerenje otkucaja srca 20 minuta nakon početka nastave. Ako je u području manje od 120 otkucaja u minuti, možda aerobika previše lako za vas. Kako povećati intenzitet? Dodaj u program lekcije biciklizam, tai-bo, fitboksa, korak-plesa. Ako ne možete promijeniti program, povećanje opterećenja, što je amplituda pokreta. U idealnom slučaju, trebalo bi 2 puta tjedno da se uključi u intenzivne aerobne vježbe, i 2 puta tjedno za jačanje mišića na klasne moći.

Dakle, "negdje da ode i neke veze tamo" - nije baš pravu strategiju. Da biste dobili rezultat i ne kasnije reći: "Ja se bave sportom i ne raste tanka", pazi na sebe, i vježba predano za postizanje rezultata brže.

Više o ovoj temi:
fitness dijeta za mršavljenje

Fitness za mršavljenje - posebno za AzbukaDiet.ru - fitnes trener Elena Selivanov.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Pozitivan stav prema fitnessPozitivan stav prema fitness
Simulator power plateSimulator power plate
Početna treningaPočetna treninga
Zdravog načina života i fitnessZdravog načina života i fitness
Vanjski fitness: fitness na otvorenomVanjski fitness: fitness na otvorenom
Fitness tureFitness ture
Gubitak težine nakon poroda: treninga u fitness klubGubitak težine nakon poroda: treninga u fitness klub
Djevojke, ne bojte se da bude kao nasilnicima!Djevojke, ne bojte se da bude kao nasilnicima!
Voz autora da ispravi problem područjimaVoz autora da ispravi problem područjima
Fitness za mršavljenjeFitness za mršavljenje
» » Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultat
© 2018 bo.herinhap.ru