Dijetetskih supa sa sira

Recept juha dijeta sa siraNutricionista mi je rekao da ne može sjediti na krutu dijeti. samo ti nasiluete svoje tijelo i tako da možete pokupiti, pa čak i više. Ona mi je savjetovao da još dijete. Napisao sam da možete imati to ne može biti. I to stvarno izgubiti težinu bez štete po tijelu. Evo ja mogu pisati, uzmite u obzir detalj.

Ugljikohidrati su "brze" - kolači, čokolada, kruh, šećer, krumpir, tjestenina, itd - je zlo. Odmah su postali usta glukoze (goriva) i ako ne postoji trenutno aktivan, a zatim pohranjen u rezervi.
I "kompleks" - heljda, riža, zobene pahuljice, itd - oni se kuva dugo u želucu, opskrbu energijom cijeli dan.
detalji: ugljikohidrata, jednostavne i složene

  • Jer brzo UH čistimo na sve, i teško ih je jesti ujutro.
  • Meso: Asimilacija - ptica na terenu (naročito piletina), govedina, svinjetina. Treći je krajnje nepoželjno.
  • Voće: grožđe i banane - tabu. Zelene jabuke su najbolji.
  • Supe bez krompira.
  • 2 litre vode dnevno. Čaj se ne računa, gazirana voda je nemoguće, ne možeš slatka pića.

čaj od đumbira
Đumbir kupiti u radnji, protrljate na rende, žličicu po čašu kipuće vode za pripremu, iscijediti limuna i malo više piti 2 puta dnevno.
drugi čaj od đumbira recepti

Mlijeko je strogo ograničen. Sastoji se od laktoze, koja podiže nivo hormona prolaktina, što dovodi prekomjernog zadržavanja vode. Samo mliječni proizvodi, postoje laktoza bakterije uništene.

Recept juha dijeta sa sira

500 g sira 45%
400 g piletine
150 g riže
150 g šargarepe
150 g crnog luka
50 g peršuna

  1. Kuhati piletina u 2,5 litra slane vode.
  2. Mi izvadite kuhani filete iz čorbe, što ne isključuje.
  3. Dodaj u ključalu čorbu da pirinač i kuvati 10 minuta.
  4. Nakon 10 minuta, dodati pirinač, sitno sjeckani luk i mrkvu. Nastaviti kuhati 5 minuta. U međuvremenu, izrezati u male komadiće kuhanog pilećeg mesa.
  5. Dodajte narezane meso i kuvajte još 5 minuta.
  6. Zatim, u gotovo gotovih juha dodati topljeni sir i kuvajte ih dok se potpuno ne rastvori.
  7. Spreman juha pospite seckanim peršunom.

Od danas sam na dijeti. Onda pišem kakav će biti rezultat.

Helena

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Novogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 danaNovogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 dana
South Beach dijetaSouth Beach dijeta
Dijeta za težinu setDijeta za težinu set
Dijeta minus 7 kg tjednoDijeta minus 7 kg tjedno
Šta mogu jesti za pankreatitis?Šta mogu jesti za pankreatitis?
Dijeta 4 dana: izgubiti 4 kgDijeta 4 dana: izgubiti 4 kg
Fitness DietFitness Diet
Češki dijetu. Kako izgubiti 15 kg u 3 tjednaČeški dijetu. Kako izgubiti 15 kg u 3 tjedna
Dijeta nakon moždanog udaraDijeta nakon moždanog udara
4 Krvne grupe - put do zdravlja4 Krvne grupe - put do zdravlja
» » Dijetetskih supa sa sira
© 2018 bo.herinhap.ru