Callanetics - način za ljepotu i zdravlje

Callanetics za mršavljenjeČuli ste Callanetics? Ovo je sjajna način za izgubiti težinu, ozdravljenje i pomlađivanje. Callanetics (Callanetics) ima sve šanse da postane broj 1 u održavanje ili stvaranje lijepe figure. Svi oni koji su koristili ovu tehniku, zanesen sama metoda, kao i brze rezultate. Razočaran da ne! Zaintrigiran? Onda je sve u redu.

Ono što je Callanetics, koji je izmislio, kome treba?
Callanetics (Callanetics) je kompleks od 29 statičke vježbe koje su bazirane na joga položaja. Vježbe kombinuju istezanje i statičkim opterećenjem.

Prema autoru metodologija sata treninga performanse jednake sedam sati nastave oblikovanje ili 24 sati lekcija aerobik.

Među navijačima mnoge poznate ličnosti Callanetics. Na primjer, Barbara Streyzend tvrdi da ove nekretnine je dužan ne samo tanak lik, ali i odlična zdravstveno stanje.

On je razvio tehniku ​​američki Callan Pinckney.

Nakon dugog putovanja kroz svijet kad Callan se vratili kući, dobila je bolesna koljena i leđa, doktori preporučuje operaciju.
Onda Callan je počeo da dođu do vježbe koje ne izazivaju bol u leđima. Nakon nekog vremena, ona je bila iznenađena vidjeti da je tijelo je jaka i muči bol u leđima su nestali.

Callanetics je pogodan za gotovo svakoga. Ali postoji kategorija ljudi kojima je ovakav način "ono što je doktor naredio," su oni koji:

  • Ne volim aktivnog treninga,
  • nisu uključeni u bilo koju vrstu sporta i voditi pasivan način života,
  • Ima veliki višak kilograma, a ne mogu da se bave aktivnim fizičkim aktivnostima.

Gdje i kako da se uključe
Ideal - trener i fitness centar, naravno, ako imate vremena i novca. Ali Callanetics dobro jer pruža odličan, ništa manje efikasna alternativa - da trenira kod kuće. Kupnjom online trgovine CD-a sa snimanjem program vježbi, još uvijek možete brzo uče i rade, u principu, u svakom okruženju.

Kada ste tek počinju, preporučuje se da se uključe u tri puta tjedno, svakog treninga bi trebao biti barem jedan sat. Nadalje, kada će efekt biti uočljive, možete otići na dva puta nedeljno. Da bi se postigao željeni rezultat, to će biti dovoljno 15-ak minuta dnevno sesije. Kada se postigne ovaj rezultat stabilno držati.

Suština Callanetics jednostavan: nema oštrih amplituda pokreta, nema skakanja, ne ubrzano disanje, no znojenje - obavlja vježbe su statičko opterećenje. Svaka vježba - blijedi u jednu poziciju. Prividna jednostavnost je varljiva, od naprezanja mišića počnu tresti, što ukazuje na kvalitativni učinak. Pose je zadržan do dva minuta, a onda u fazi relaksacije i malo odmora.

Kada će rezultat biti?
Opipljivi rezultati će se vidjeti nakon sedam sesija (samo punoj snazi). Nije potrebno stalno ustati na vagu, prvi rezultati će biti vidljivi ne samo za vas, ali i svim drugima na obim topljenja. Ali u težini na početku treninga čak možete dodati, bez panike, samo mišićno tkivo, koji zamjenjuje masti i teži više.

Callanetics za efekt mršavljenja je zbog činjenice da su vježbe uključuju unutrašnje mišiće (mišiće gotovo ne rade kad ste zauzeti u oblikovanju i aerobik). Zbog toga, ubrzan sagorijevanje masti. Najopipljivijih rezultat lekcije uočene u trbuhu i oko struka.

Radost prvog pobjeda sigurno će postati motivacija za nove korake na gubitak težine i poboljšanje zdravlja: ćete slijediti dijetu, potez više (burst energije koja se javlja nakon nastave Callanetics ćete negdje potrebna za slanje) - sve ove akcije zajedno će osigurati i nove oblike, i novi život.

Ali kallonetikoy vrijedno rade ne samo za mršavljenje. Redovne nastave će dati tijelo podmlađivanje. Tijelo stiče fleksibilnost, elastičnost, poboljšava držanje.
Kada se ovome doda poboljšane metabolizam, kardiovaskularni sistem, normalizaciju pritiska. Poboljšava stanje kože i tena.

Nakon 10 sati vježbi će postati mlađi od 10 godina - kaže Callan.

Posebne prehrambene zahtjeve, kada rade Callanetics ne.
Da bi vježba lako dogodilo, ne bi trebalo da jede za jedan sat prije treninga i dva sata nakon što je (u to vrijeme tijelo sagorijeva kalorije u vrućim težnje tijela).

Da kontraindicirana Callanetics?

  • Nakon operacije, ne možete se baviti Callanetics ranije od godinu dana. Nakon carskog reza - ne manje od 1,5 godina.
  • Proširene vene ne mogu izvoditi vježbe za jačanje nogu, posebno čučnjeve i poluprisedaniya.
  • U prisustvu hemoroida, čučanj zabranjeno.
  • Kontraindicirana vježbe za pacijente astme.
  • Kada ozbiljne probleme s vidom, s kičme, nakon infekcije prije početka nastave Callanetics treba konsultovati lekara.

Druga ograničenja:
Ako imate bolest srca, ne precenjujte sebe, ne pokušavajte da završi cijeli kompleks, zar toliko ponavljanja kao što možete. Da, efekt nije tako brzo, ali u suprotnom rizik za zdravlje.

Callanetics: mišljenja, rezultati

Irina, 35 godina. Odličan način za izgubiti težinu - ona prati sve složene i osetio rezultat! Svi njeni prijatelji zainteresovani preporučuje dok niko žalio, svi su jako sretni. Da, možda ne najjednostavniji vježbe i imaju sami "pripremiti" na činjenicu da je prvi pokušaj ne može raditi, ali šta ako pravo učiniti sve što je, čini se rezultat - nema sumnje u to. I to ne samo rezultat, ali je pravo čudo! Posebno cool je da se osećate nakon treninga mlađih od deset godina najmanje. A wonderful tehnike, djevojke nisu ni oklijevao - rezultat će biti!

Eugene, 26 godina. Nakon poroda, vrlo oporavio, do 55 kg. Ona je uvijek bila 43-45 kg, pa sam bio veoma potlačene viškom kilograma. Na moje visine 152, izgledala sam kao punđu. O japanski dijeta otkrili slučajno. Prvo, naravno, mislio sam da to nije bio moj, ja ne mogu izdržati. Porodica svi volimo soli, i ako alkohol i kruh odustati lako, hrana bez soli, sam se mogla ni zamisliti. Ali hrabrost i strpljenje sjedio na dijeti za 14 dana. S obzirom na dijeti pala 4 kg. I stati ja ne idem, a ja želim samo jedan predmet od 14 dana. Najvažnija stvar ovdje za početak, a onda mnogo lakše.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Vježbe za metabolizamVježbe za metabolizam
Callanetics sa Catherine RykovaCallanetics sa Catherine Rykova
Leg magic ili konvencionalne vježbe za noge?Leg magic ili konvencionalne vježbe za noge?
Vježba za mršavljenje nazadVježba za mršavljenje nazad
Šta ne treba raditi u toku aerobik?Šta ne treba raditi u toku aerobik?
Sporo vježbeSporo vježbe
Fitness na DUCANE dijetiFitness na DUCANE dijeti
Home Fitness u slikama za početnikeHome Fitness u slikama za početnike
Callanetics za mršavljenje - lijep način da se povuče figuruCallanetics za mršavljenje - lijep način da se povuče figuru
Što odabrati fitness vikend ili kućne aktivnosti?Što odabrati fitness vikend ili kućne aktivnosti?
» » Callanetics - način za ljepotu i zdravlje
© 2018 bo.herinhap.ru