Finski dijeta

Finskaja dietaOva dijeta je razvijen od strane finskog nutricioniste za ljude koji imaju višak kilograma. Izuzetkom ishrane visokokalorična namirnica koje sadrže šećer i životinjskih masti - je temelj ishrane. Potpuno isključena iz izbornika sledeće proizvode: životinjska mast, kruh, tjestenina, riža, slatkiši, dimljeni proizvodi, konzervirane hrane. upotreba je ograničena natrij so - Samo prirodno sadržane u hrani.

Osnova finskog dijeta dijeta supe, a naglasak je na plodove mora i ribu. Također je dozvoljeno: povrće, žitarice (ječam, heljda, zob), nemasno meso, riba, nemasnog mlijeka, mliječnih proizvoda, nemasni sir, voće. Tečnosti (čaj, kava, voćni sokovi, mineralna voda) također treba piti najmanje 2 litre.

Preporučena dijeta - 4-5 puta na dan.

Finski dijeta - grubo meni za dan je kako slijedi:

1. doručak. Juha, kaša s mlijekom, voće juice-
2. doručak. Juha, svježe frukty-
Ručak. Juha, komad kuvanog piletine, salata i uništio mrkva, voće juice-
Večeru. Juha, gulaš od nemasno meso, heljda kaša, voćnu salatu s yogurtom-
Noću. A čašu mlijeka.

Juha recept za finski dijeta:

Luk (500g.), Celer (300 g.), Mrkva (250 g.), Kupus (250 g.), Peršun (250 g.), Leek (200 g.), Karfiol (200 g. ) bijeli luk (Head), sok od paradajza (čaša), crni papar, bosiljak.

Povrće oprati i iseći na manje komade, dodajte vodu i kuvajte dok ne omekša. Zatim pire u pire, dodati sok od paradajza i začina. I kuvajte još 10 minuta.

Pridržavajte se takva ishrana može biti bilo koji broj, to je sasvim sbalasirovana. Minimalno vrijeme - 2 tjedna.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta za prostateDijeta za prostate
Novogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 danaNovogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 dana
Dijeta za sušenje tijela, meniDijeta za sušenje tijela, meni
Dijeta - sto broj 6: meni, detaljan opisDijeta - sto broj 6: meni, detaljan opis
Diet № 3aDiet № 3a
Dijeta za visok šećer u krvi u krviDijeta za visok šećer u krvi u krvi
Vegetarijanski meni za tjedanVegetarijanski meni za tjedan
Napravite vitka figura sa dijetomNapravite vitka figura sa dijetom
Ian Gawler dijeta za rakIan Gawler dijeta za rak
Fitness DietFitness Diet
» » » Finski dijeta
© 2018 bo.herinhap.ru