Dijeta za sušenje tijela, meni

Diet Body sušenja
Sušenje: meni
Mnogi ljudi vjeruju da sušenja tijelo - to je uobičajena dijeta za mršavljenje. Ali u stvarnosti su dva različita pojma koja ne treba miješati. Izraz "sušenje" prvobitno pojavila u medijima da se odnosi na proces bodibildera da se oslobodimo masti sloj potkožnog, tako da je više pažnje je usmjerena na rasterećenje mišića.

Treba napomenuti da je tijelo sušenje za muškarce je nešto drugačiji od isušivanja za žene, ne samo zbog fiziološke razlike, ali i ciljeve progoni ovu dijetu. U svakom slučaju, to je prilično dug i ozbiljan proces, pružajući ugostiteljske, kroz koji samo masti nestaje, a tijelo dobiva ripped i fit.

Dijeta za sušenje tijela, meni
sušenje tijelo za djevojčice: meni za mjesec dana


Dijeta Body sušenje na dan

Tokom sušenja, važno je imati na umu da se mišići razgrađuju brže od masti, tako da im je potrebna povećanu podršku u vidu vlasti i kardio. Mišići - to je jedan od glavnih izvora energije, tako da ako oni postaju sve manji, masa počinje da se akumulira mnogo brže jer ima manje kalorija od masnog tkiva. Stoga je glavni cilj sušenja je za održavanje mišića i uništenja masti.

Da bi grubo izbornika, morate imati na umu da ishrana za sušenje tijelo mora uključivati ​​standardni set osnovnih proizvoda:

  • jaja
  • riba
  • nemasno meso
  • Mliječni proizvodi (nemasnog)
  • Kaša (heljda, proso, zob, kukuruz).
  • puls
  • Povrće i voće

Većina dijeta za sušenje je dizajniran za 7 dana. Glavni naglasak treba staviti na tri glavna obroka, među kojima je potrebno organizirati mali snack prihvatljivih proizvoda navedenih.
Pratite ishrani dan se preporučuje za efikasno sušenje mišića.

1 dan
Za doručak - zobena kaša, proteinski šejk, slatki tea-
Za ručak - pileća čorba, kotlete, heljda, salat-
Uz večeru - riba na žaru sa svježim povrćem;

dan 2
Na doručak - lean file lososa, heljda pahuljice, slatki čaj, limunska
Za ručak - juha sa karfiol, pileća prsa, ovoschi-
Uz večeru - fat sir, sušeno voće, proteinski šejk;

dan 3
Za doručak - dva kuhana jaja, palačinke, tea-
Za ručak - uho, kuvano kartofel-
Uz večeru - nezaslađenog voća, proteinski šejk

dan 4
Na doručak - mali dio žitarica, proteina koktel
Za ručak - juha s gljivama, pileća prsa, salat-
Uz večeru - riblji paprikaš sa kupus salatom;

dan 5
Za doručak - dva jaja (kajgana), Borodina kruh s medom, tea-
Za ručak - heljda juha, pileća prsa sa zobena kaša, juice-
Uz večeru - jabuka, proteinski šejk;

dan 6
Na doručak - griz, grožđice, Protein Koktel
Za ručak - riža juha, paprike, sarme, slatki čaj, limunska
Za večeru - dva meko kuhana jaja, proteinski šejk;

dan 7
Na doručak - riblji paprikaš ovoschami-
Za ručak - krastavac, pileća prsa, riža kaša, juice-
Na večeru - proteinski šejk, jabuka.

Ne smije se zaboraviti da je treninga visokog intenziteta za smanjenje masnog tkiva i očuvanja mišićne mase, ne bi bili efikasni bez dobro pripremljen i prilagođen za svrhu ove dijete.

Dijeta za sušenje: za žene i djevojke izbornika


Dijeta za sušenje tijela, meni
sušenja tijelo

tijelo sušenje za žene odvija se prema istim principima kao i za muškarce. Uz pravilnu utovar i ispravna dijeta za 3 mjeseca žena može izgubiti do 30 kg svoje tjelesne težine. A ako je za kosu tijelo za djevojke za rad u skladu sa svim pravilima, a zatim nestati samo masti i mišića i tijelo će postati lijepa i olakšanje.

To je vrlo važno za žensko tijelo da odustane od ugljenih hidrata postepeno. Prvo, morate eliminirati slatkiše, brze hrane i drugih brzo ugljenih hidrata. Možete koristiti malu količinu kruha i žitarica. Ovaj period obično traje 1 tjedan. U ovom trenutku treba konzumirati 3 grama ugljenih hidrata po kilogramu tjelesne težine.

Meni za muškarce u vreme sušenja

sušenje tijelo za muškarce na osnovu činjenice da je veći tijelo mase masnog tkiva, to je veća potreba da dodate vašoj ishrani proteina i manje ugljikohidrata. To jest, ako uobičajeni treninga proteini masti - ugljikohidrata bi trebao biti u omjeru 2-2-6, a zatim sušenjem suprotno: 6-2-2.

To je nemoguće u potpunosti zaustaviti uzimanje ugljenih hidrata i masti, jer to može biti štetno za zdravlje. Količinu proteina ne smije biti veća od 3-4 grama po kilogramu tjelesne težine.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Vitamini u sušenje tijeloVitamini u sušenje tijelo
Kako izgubiti muškarca za 10 danaKako izgubiti muškarca za 10 dana
Kako računati na masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarceKako računati na masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarce
Omlet na recept za sušenje tijelaOmlet na recept za sušenje tijela
Dijeta za sportcmenovDijeta za sportcmenov
Diet Body sušenjaDiet Body sušenja
Ono što je tijelo sušenje i šta je to za?Ono što je tijelo sušenje i šta je to za?
Učvršćivanje maska ​​za kosu kod kućeUčvršćivanje maska ​​za kosu kod kuće
Klenbuterol za mršavljenjeKlenbuterol za mršavljenje
Koliko često treba da perem kosuKoliko često treba da perem kosu
» » Dijeta za sušenje tijela, meni
© 2018 bo.herinhap.ru