Dijeta šarmer

Šarmer - je još jedna dijeta koja koristi principe proteina ugljenih hidrata alternacija za mršavljenje (Butch). Kao rezultat toga, više ne dolazi plato i dijeta se može ponoviti za nekoliko tjedana i izgubiti na težini.

    O ishrani koristi koje meni je izgrađen na izmjeni monodney, pročitajte članak dijeta 6 latica (Razvijen dijetetičar).

Koja je dijeta Šmeker?

"Enchantress" Meni je dizajniran za nedelju dana, svaki dan ima svoje ime:

bijelo ponedjeljak
slatko utorak
srdačna srijeda
četvrtak juha
Kashevarnaya petak
tečnost subota
salata nedjelja

Dijeta detalji izbornika Šmeker

Bijelo ponedjeljak:

Možete jesti: sir, mlijeko, kefir, jogurt bez punila, bilo mlijeko i mliječni bijele hranu (tj bez voća!)

slatko utorak

Riješeno: slatko voće, slatko povrće (mrkva, repa), sušeno voće, bobičasto voće, med, žele bez šećera (samo od želatin, voća i voćnih sokova!), Voća jam (dnevno ne više od jednog tanjira!), Tamna čokolada (ne više od 50 gr. dnevno!)

srdačna srijeda

Možete: nemasno meso, perad, jaja, ribe i morskih plodova.
Konzervirana hrana se ne koristi!

četvrtak juha

Riješeno: čorbe bazi mesa ili peradi, malo masti juhe bez ikakvih prženje (juha, čorba, i uho, itd), krem ​​juhe, povrća i morskih plodova.

Kashevarnaya petak

Možete jesti: bilo kaša bez maslaca i visokokalorična zavoje.

tečnost subota

Riješeno: čajeva, sokova i nektara, voćnih napitaka, mlijeko Shakes, pitke vode ili mineralne vode.
Zabranjuje se svaka pića sa šećerom, soda!

salata nedjelja

Ono što može biti: bilo salate od povrća i nemasne vrste sira (tofua, granuliranih sir, feta sir, feta sir, Gaudette, Cecilia, Ricotta, itd). Sadržaj masti od sira, koji ste stavili u salatu ne bi trebalo više od 20% (vidi na pakovanju kada kupujete!).
Ako vam se ne sviđa, ili jednostavno ne žele da se salate sa sirom, jesti salatu zelenilom i povrća (po mogućnosti maslinovog!) Ulja. Salatu se može dodati soja meso i soja sos, malo masti kiselo vrhnje.

Veličina jeo porcije u vrijeme koje odredi vi sami! Enchantress Diet ukazuje na to da vam je potrebno da se oslanjaju na vlastite sposobnosti da "zaustavi u vremenu i ne previše ne jedu!"

U svakom od sedam dana od dana dijete, možete piti vodu u takvim količinama da ono što želite.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Mješoviti dijetaMješoviti dijeta
Butch dijeta (proteina, ugljikohidrata alternacije)Butch dijeta (proteina, ugljikohidrata alternacije)
6 Radar dijeta6 Radar dijeta
Detox Dijeta Julia VysotskyDetox Dijeta Julia Vysotsky
Kim Protasov dijeta - recepti i menijaKim Protasov dijeta - recepti i menija
Dijeta minus 7 kg tjednoDijeta minus 7 kg tjedno
Banana dijetaBanana dijeta
Dijeta "sedmica ima"Dijeta "sedmica ima"
Protein Dukan Dijeta meni za tjedanProtein Dukan Dijeta meni za tjedan
Bugarski dijetaBugarski dijeta
» » Dijeta šarmer
© 2018 bo.herinhap.ru