Kim Protasov dijeta - recepti i menija

Diet Kim ProtasovPoznati izraelski nutricionista Kim Protasov je razvio potpuno jedinstven dijeta, čiji je cilj ne toliko u borbi protiv viška kilograma i centimetara, kao u prirodnom čišćenju organizma, normalizaciju metabolizam i funkcioniranje svih organa i sistema. U ovom slučaju, meni dijeta varira Protasov daleko od "gladi mučenja" i deprivacije, što osigurava psihološku nelagodu. Protasov dijeta recepti dozvoliti da kombinuju dijetu uz aktivno korištenje teretane kao spali višak masnoće, ali pomaže u izgradnji mišića.

U stvari, dizajniran za 5 sedmica, Diet Kim Protasov Ima toliko izbornika hrane, kao što možete fizički jesti u bilo koje vrijeme. Naprotiv, ostati gladni i ljuti - loše! Osnova ishrane prvog i drugog tjedna se svježe voće i povrće u neograničenim količinama, sira, mlijeka i mliječnih proizvoda od 5% masti i kuhana jaja (1 dnevno), koji se mogu koristiti i pojedinačno i pripremiti ih salate i grickalice. U Protasov dijeta meniju su unos tekućine - što više, to bolje: voda - najmanje 2 litre dnevno, čaj, kava - sve što želite, ali bez šećera.

Prema dijeti Protasov u prvoj sedmici izbornika mogu uključivati, na primjer, za doručak - salatu od paradajza, krastavaca, jaja i sira (cut, mix, posuti sirćeta, prisolit) onda zagrizem zelene jabuke. Kao što možete pojesti ručak salata ribani šargarepa, kupus i jabuke, sprao sa staklenim 5% jogurt. Na ručak - još zelene jabuke. Na večeru, priuštite sebi prilično srdačna snack od krastavca sa celerom i krem ​​sir. Ne možete zaspati na "prazan" stomak? Onda jesti treći zelene jabuke sa prirodnim sira "imovine". Sutradan dijeta Protasov mogu sadržavati različite recepte za salate. Dakle, za doručak možete jesti jaje s povrćem, sprao sa zelenim čajem. Jogurt užina. Na ručak - povrće salata sa sirom ili sa ukusom jogurta, jabuka. Kao snack - jabuka, večera - sir sa sitno sjeckani jabuke. I tako da možete eksperimentirati beskrajno, a ne da se 2 tjedna - jednostavno i originalnim receptima od mora!

U ishrani meniju Kim Protasov za nedelju dana od 3. do 5. mnogo više raznolik i već uključuje dnevno 300 grama ribe, peradi ili mesa (a to je, pored sira, jaja, jabuke, povrće i žele). Sada meni u Protasov ishrani svaki dan gušći, zadovoljavajući i hranjiv, još poznato. Doručak - povrća salata, jogurt. Ručak - riba (losos odrezak pour jogurta i pospite majčinom dušicom i pecite u pećnici u foliji), čaj. Večera - jogurt i krastavci hladne supe (turska kuhinja). Kao užinu - iste tri zelene jabuke dnevno.

U ovoj fazi, dodaje se u meni, pa čak i kašu na vodi (bunting odijelo savršeno) začinjena s medom i svježe ili smrznuto voće i bobičasto voće - to je doručak. Ručak - salata. Večera - meso, marinirana sa lukom i začinima. Ne zaboravite da jede jogurt, kefir, mlijeko, sir, svježi sir, više od 5% će osigurati sitost jela.

Kao što možete vidjeti, Kim Protasov dijeta meni se jako varira svaki dan, i, u isto vrijeme, ne postoji glad ili žeđ. Umjesto toga, on je osjetio opušteno drugu nedelju, vi ćete bukvalno prisiliti sebe da jedu meso ili jaja. U ovom slučaju, želja da se jede nešto slatko, maslac nestati.

Meni u ishrani Protasov je izgrađena na takav način da se:

  • potpuno isključena iz "balasta" dijeta ugljenih hidrata,
  • da se povuče toksine
  • i aktiviranje metabolizma.

Kao rezultat toga, oni koji su bili višak kilograma, "topi" u oči nakon 3 tjedna. Kada je ovaj rezultat je stabilna.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Japanci dijetaJapanci dijeta
Kako smršati 10 kgKako smršati 10 kg
Masne dijeta KwasniewskiMasne dijeta Kwasniewski
Dijeta za akne na osnovu heljde i kefir, tehnika Kim ProtasovDijeta za akne na osnovu heljde i kefir, tehnika Kim Protasov
Kako izgubiti odmor 6 kgKako izgubiti odmor 6 kg
Diet Kim ProtasovDiet Kim Protasov
Jabuka souffléJabuka soufflé
Njemački dijetaNjemački dijeta
Američki dijeta za mršavljenjeAmerički dijeta za mršavljenje
Detaljni meni Kim Protasov dijetaDetaljni meni Kim Protasov dijeta
» » Kim Protasov dijeta - recepti i menija
© 2018 bo.herinhap.ru