Protein Dukan Dijeta meni za tjedan

Protein Dukan Dijeta meni za tjedan

U namjeri da izgubite težinu na Dukan dijeta znaju da će biti maraton u nekoliko tjedana dugo. Međutim, postoji i varijanta, koja traje samo nedelju dana, ali je vrlo efikasan. Princip - svaki dan u tjednu dozvoljeno da jedu ono što je u prethodnih dana, kao i nove proizvode za taj dan. Svakog ponedjeljka, ciklus može ponovno početi.

Uzorak izbornika DUCANE dijetu za nedelju dana


ponedjeljak
- To je dan čistog proteina koji imaju saturacionog i pohudatelnye anabolički svojstva. Proteini se bore sa masti, a ne samo gori kalorije: oni stimuliraju oslobađanje prirodnog hormona koji promoviraju gubitak težine. Ovaj dan treba jesti nemasno meso i riba. Ne treba zaboraviti o dnevna doza mekinja.


utorak
proizvodima čistog proteina protein Dukan Dijeta izbornika pridružili povrće - one koje su dozvoljene u drugoj fazi klasične tehnike DUCANE. Najveći "ozbiljne" povrća u ovoj fazi je praziluk. Velike količine vitamina A i C koje su u njemu stimuliše izlučivanje vode iz organizma, pored toga, praziluk stvara efekt zasićenja i daje malo kalorija.


U srijedu,
na proizvode iz prethodna dva dana dodatkom voća (ne samo grožđe, banane ili bilo sušeno voće) - samo jedna porcija, ili oko 150 g Jedna porcija voća - jedna jabuka, naranče, kruške i grejpa, mandarine tri mala, mali koš malina ili jagode, kivi veliki. Bolje je jesti voće nego piti sok iz njih. Možete imati sve što je dozvoljeno u fazi 3 Dukan dijeta. Odličan izbor za ovaj dan će biti kivi i citrusa zbog sadržaja vitamina C, jabuke zbog zasićenja imovine ili jagode, karakteriše nizak glikemijski indeks.


četvrtak
za proizvode od prethodnih dana pridružio integralni hleb wholemeal. Možete jesti dva kriške dnevno, ili oko 45 grama. Cela zrna kruh više vlakana i minerala nego kruh belom- ima i antioksidativna svojstva.


U petak,
navijači sir će konačno dobiti njegov omiljeni poslastica - ali ne više od 40 grama. Sir - nije samo ukusan proizvod, ali i izvor vitamina D i kalcija. to Protein Dukan Dijeta meni za tjedanmalo laktoze (prirodni šećer mlijeko), tako da je među nezaslađen mliječnih proizvoda. Na današnji dan ploči može posjetiti jedan komad tvrdog sira, na primjer Emmental, parmezan, ivica, Gruyere ili jedan dio od krem ​​sira, na primjer, Camembert, Brie sir od kozjeg mlijeka. Također se može jesti svježi sir dio sa maksimalnim sadržajem masti od 20 posto, na primjer feta ili mozzarella.


U subotu,
Meni se pridružiti skrobna hranu - jednu porciju dnevno, ne više od 200 grama. Ove namirnice se probavljaju dugo, a samim tim i pružaju kontinuirano snabdevanje energijom mozga i mišića. Škrob je dobro zasićena. Najbolje proizvode ove kategorije su grašak, sočivo, crveni grah, grašak, riža ili balsamico smeđe, cijeli tjestenina žitarica, heljda. Međutim, broj krompira treba ograničiti.


nedjelja
- ovaj put "odmor trbuščić '. Danas, tokom obroka, možete jesti sve što želite, ali bez prejedanja. Možete dobiti u kafiću, restoranu, jede svoj omiljeni sladoled, pa čak i piju alkohol. Ali to će biti samo jedan obrok, koji se sastoji, na primjer, za predjelo, glavno jelo, desert i čašu vina. Ostatak obroka treba da se sastoji isključivo od proizvoda dozvoljen na stepenicama 1-6.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Piletina sa đumbiromPiletina sa đumbirom
Protein Dukan DijetaProtein Dukan Dijeta
DUCANE dijeta meni za svaki danDUCANE dijeta meni za svaki dan
Pileći kotletiPileći kotleti
Dukan Dijeta i alkoholDukan Dijeta i alkohol
Juhe od povrćaJuhe od povrća
Fitness na DUCANE dijetiFitness na DUCANE dijeti
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
Recept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll klikerRecept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll kliker
Meni fazi napada za Dukan DijetaMeni fazi napada za Dukan Dijeta
» » Protein Dukan Dijeta meni za tjedan
© 2018 bo.herinhap.ru