Ugljenih hidrata bez dijeta - meni i sto proizvodi

ugljenih hidrata-free dijetaDijeta bazirana na potrošnju velike količine proteina i smanjenje ugljikohidrata, dobija na popularnosti. Rezultati su upečatljiv, jer kilograma i topljenje oči. Danas ćemo pokušati da shvatimo suštinu ishrani, odlučiti što se mogu jesti, a šta ne može govoriti, što bi trebalo da budu uključeni u svakodnevnoj ishrani uz dijetu.

Sadržaj:

Ugljenih hidrata bez dijeta - meni i sto proizvodi
ugljenih hidrata-free proizvode

Suština ishrani


Dakle, osnova ovog pristupa na gubitak težine postaje ne kontrolira potrošnju masti ili brojanje kalorija i smanjenja potrošnje ugljikohidrata. Na dan ne može biti više od 40 grama ugljenih hidrata, i u početnoj fazi -. 20 g izvor energije se smanjuje, tako da je tijelo je prisiljen da koriste svoje rezerve, što je rezultiralo u organizmu počinje da gubi na težini. Glavne prednosti dijeta je da se ne može organichivat broj proizvoda, a ne mučiti sebe do smrti, meni je po sopstvenom nahođenju. Glavna stvar je da piju što više tečnosti (ali ne u roku od 30 minuta nakon obroka) nije 2-3 sata prije spavanja, jesti hranu u malim količinama, ali najmanje 5 puta dnevno, pokušajte da bi se smanjila upotreba ulja za prženje. Kao i kod bilo koje dijete, ugljenih hidrata bez ima svoje kontraindikacije. Među njima su bolesti srca i krvnih sudova, gastrointestinalnog trakta, bolesti bubrega, trudnoće i dojenja. Ne zaboravite da je isključenje iz ishrane ugljenih hidrata - ozbiljan test za tijelo, tako da je vaš liječnik treba da prati korake gubitka težine.


Šta mogu jesti na dijeti ugljenih hidrata-free

Uzmite u obzir popis namirnica koje možete jesti u procesu mršavljenja. Mesa, ribe i morskih plodova su dozvoljeni u bilo kojem obliku i na bilo kojoj količini. Ono što je najvažnije, pobrinite se da je količina masti ne prelazi dozvoljene granice. Prihvatljivi kao jaja, nemasni sir, sir. Mala količina ugljenih hidrata vaše tijelo je bolje pripremljena od povrća, salate, citrusa.

To ne može jesti na dijeti ugljenih hidrata-free

Spisak onoga što ne možete imati mnogo šira. Potpuna zabrana podliježu sve vrste proizvoda od brašna, kao i sve vrste tjestenine. Šećer, med, skuta mase, džem i marmelada, slatko jogurt treba ukloniti iz ishrane. Nemojte zaboraviti da su mnogi pića su izvor ugljikohidrata, na primjer, pivo, alkohol, posebno šećerni sirupi i smoothies, sokove, slatko milkšejk, sokovi. Od voća i treba da odbije, jer u njima količinu ugljikohidrata i visok šećer.

Tabela proizvodi za ugljenih hidrata bez dijeta

Ako odlučite da pokušaju da se smanji ugljenih hidrata u ishrani, ne možete učiniti bez stola proizvod. Također, ima smisla ličnog hrane dnevnik, koji ne samo da je lista dozvoljenih i zabranjenih namirnica, ali i meni za tjedan. Tako da će biti lakše pratiti plan. Ako jedete nešto iznad norme, zapišite naziv proizvoda, izračunati iznos ugljenih hidrata, podesite, ako je potrebno, svoju ishranu.
Uzmite u obzir količinu ugljikohidrata u glavni proizvodi: kruh-50, Rice-71 62-heljda, meso, kobasice, slanina, jaja, kobasica, riba-0 jaja, 0, 5, 2-skuta, mlijeko-7 kefir- 3 i t. d.

Ugljenih hidrata bez dijeta - meni i sto proizvodi
ugljenih hidrata bez recepata

Meni ugljenih hidrata bez dijeta za nedelju dana

Razmotrimo dijeta za sedam dana. Imajte na umu da trebate jesti barem 5-6 puta dnevno. Osnova svakog obroka - 200-300 g bilo nemasno meso, riba ili perad, može se zamisliti i ne više od 300 g svježeg povrća, agruma 1-2 (npr, grejp), najmanje litru vode, zelenog čaja bez šećera.

Evo primjera: Doručak - pola grypfruta, ručak - jaje i nezaslađenog kave ili čaja. Često puta na ručak, ne dovoljno. Ako jedete doručak kada si možete priuštiti 2 jaja, sok od grejpa ili kafu. Ostalim danima za doručak seshte nemasnog kravljeg sira ili sira. Ručak - 200 g lean piletinu ili bilo koje druge mesa, 200 grama zelene salate. Kao punjenje, koristite sok od limuna. Na ručak možete završiti jesti grejp ili piti čaj. Za večeru, savršen kuvano ili kuhano na nekoliko riba. Imajte na umu da je vrlo strogu dijetu treba posmatrati ne više od 10 dana, a zatim da se smanji dnevni unos ugljikohidrata.


Recepti za ugljenih hidrata bez dijeta

Nemojte misliti da dijeta zahtijeva odustajanje ukusnu hranu, što je najvažnije, zar i raznovrsna kuhati. Evo nekih recepata.

1. Cheesecakes.
Ako zaista želite brašno, a zatim pržiti se posebnim sira. Miješati svježi sir sa niskim sadržajem masti mekinje, dodati u vreloj tavi na malo maslinovog ulja. Jednostavna i ukusna.

2. juha s ribom kugle
Teško je bez tople supe za ručak. Pošto je dozvoljeno riba ugljenih hidrata-free dijeta, a zatim pripremiti ukusna juha knedle sa riba koja ima samo 1 gram ugljikohidrata na 100 g gotovog proizvoda.
Ugljenih hidrata bez dijeta - meni i sto proizvodi
sastojci:

  • fileti ribe - 800 g;
  • riblje čorbe - 1 litar;.
  • 2 luk, lovorov list (2 jedinice);
  • sol, začini, bilje (po ukusu).

Twist brusilica riblji fileti sa lukom. Zatim posolite i papar pripremljen nadjev. Oblik ćufte i uronite ih u vrelu riblje čorbe, razrijeđen s vodom. Zatim dodajte lovorov list juhu, kuhati ćufte do kuhana, onda naspi u posude i dodajte svježe bilje.


Ugljenih hidrata-free dijeta: lost recenzije težina

Veronica, stara 24 godina. Na takva ishrana, seo sam mjesec dana. I to je jedina dijeta koja sam dobio relativno lako. Težio 65 i 58. Ovi rezultati postao je posljednjih mjesec dana, nikada nisam bio u stanju postići. Nisam imao da odustane od piletine i ribe, što mi se jako puno. Po mom mišljenju, to je prilično zimska ishrana kada se malo i tu je voće na prodaju ni iskušenju da ih jesti. Dok kruške i jabuke, ja i dalje jedem. Brašno i slatko zabranjeno. Pa, sve dijete tako da je obično najteža. Vjerojatno više od mjesec dana joj je da sjedi i dalje nije u redu. Težine (7 kg), iz koje sam se otarasio mene dok se ne vrati. U proteklih šest mjeseci, i tako težak, iako ograničenja na dijeti ne držimo.

Maria, 30 godina. Imam 30 godina starosti su imali nekih problema sa težine 64 kg, sa što je povećanje od 170. Sam htio izgubiti 5 funti, jer su bili jasno suvišan. Znao sam da mi je slaba tačka - to je ljubav skroba namirnica, dan ne može živjeti bez kruh, torte i kolače, tako da je prva stvar koju smanjila brašno proizvoda, ali integralni kruh ostavio par dana. Bilo je teško navikne se da piju više vode, jer je tako važno u svakoj dijeti. Ako ste dovoljno piti, težina neće nestati. Jesti 5 puta dnevno, jede staklo, a ne više. Trajao 15 dana, ishod je već otpočeo 3 kg, bilo je teško, ali sam imao cilj. Sada se trudim da i dalje pravilno jesti kako se ne bi vratili na težini, u stvari, ugljikohidrata su potrebni tijelu, ali je u redu, ali ne i kruh i slatkiše. Pravilno kažu, problem je u tvojoj glavi.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Butch dijeta (proteina, ugljikohidrata alternacije)Butch dijeta (proteina, ugljikohidrata alternacije)
Kako računati na masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarceKako računati na masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarce
Ugljenim hidratima alternacija ili cik-cak dijetaUgljenim hidratima alternacija ili cik-cak dijeta
Atkins dijetaAtkins dijeta
Dijeta "tanjir"Dijeta "tanjir"
A malo ugljenih hidrataA malo ugljenih hidrata
Dijeta Dr. Atkins: Lako način da se zaustavi dobija na težiniDijeta Dr. Atkins: Lako način da se zaustavi dobija na težini
Ugljenih hidrata prozor nakon treningaUgljenih hidrata prozor nakon treninga
Ugljikohidrati za mršavljenjeUgljikohidrati za mršavljenje
Ugljikohidrati u hraniUgljikohidrati u hrani
» » Ugljenih hidrata bez dijeta - meni i sto proizvodi
© 2018 bo.herinhap.ru