Obruč za mršavljenje: komentari i vježbe

Obruč za mršavljenje: komentari i vježbeMnoge žene sanjaju o, kako bi vaš struk tanji. U nastojanju da se postigne željeni rezultat, često steknu obruča za mršavljenje. Su ovi strojevi mogu napraviti siluetu lepše? Pogledajmo ovo pitanje.

Obruč za mršavljenje: recenzije

Oni koji stalno koristi hula-hoop, podijeliti svoja iskustva sa drugima. Evo nekoliko komentara o masaža obruč za mršavljenje.

1. "Metal twist hula-hoop, koji je težak 1,8 kg. U prvom tjednu je bilo modrica, ali onda su otišli i više nije pojavio. Rezultat je vidljiv: struk i stomak počeo javljati polako napolje. Ali, naravno, u isto vrijeme moramo slijediti dijetu".

2. "Dva i pol mjeseca sam radio sa obruč. Ja okrenuti svaki dan za 30-40 minuta. Sam počeo klase sa masažom obruč težine 900 g, a sada povećan teret kupovinom hula-hoop težina 2 kg. Thalia je postao mnogo uži otišao ispupčen bokove".

3. "Više od šest mjeseci Ja okrenite obruč za mršavljenje. I masiram hula-hoop, bodljikave. U početku sam imao 30 minuta. Bilo je ogromna modrica. Sada svaki dan okrenuti za 10-15 minuta. Tokom tog vremena, sa strane znatno pooštrene".

Ali postoje neke obruče i nedostaci modela: "Na savjet konsultant u radnji kupio sklopiv obruč. Mislio sam da će biti lakše za skladištenje. Ali, to je otkrila manu - ponekad razumije obruč prilikom uvijanja. Zbog toga je bolje kupiti komad simulator".

Hoop vježbe za mršavljenje

na dnevnoj bazi, poželjno je da se vrši niz vježbi sa obruč. Sistemski pristup će postići najbolje rezultate:

1. Okrenite hulahop oko struka, podigne ruke i protežu nekoliko puta. Nakon toga, zategnite abdomena i kukova, ispružite ruke na nivou grudi.
2. Okrenite obruč masaža za mršavljenje, zar Iskorak naizmjenično noge i nazad.
3. Okrenite hulahop oko struka, pokušati zadržati ravnotežu dok je stajao na jednoj nozi. Torzo dok naizmjenično nagnite u različitim pravcima.
4. Okrenite obruč, pokušajte sjesti polako. Ostati na tom položaju nekoliko sekundi, a onda, polako, vratite se u početni položaj.

Obruč za mršavljenje: što odabrati

Izgubiti na težini uz pomoć obruč, morate odabrati simulator. Prije svega, biti vođena njihove individualne fizičke sposobnosti. Za one koji nikada nije otišao u za sport, poželjno je da počne da steknu simulatoru težine 500-800 g Nakon nekog vremena, kada se mišići dobiti jači, promijenite ga u obruč mase ne manje od 1 kg.

zapamtite: Bolje svoj fizički oblik, teže je biti hula-hoop. Ali preglomazna simulator može nauditi unutrašnje organe. Pa pokušajte u trgovini nekoliko različitih twist hula-obruča. To će vam pomoći da shvatite ono što će vam odgovarati.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Hoops za struku: korisne, koju da kupim, vježbaHoops za struku: korisne, koju da kupim, vježba
Savršeno žensko proporcije tijelaSavršeno žensko proporcije tijela
Hulahup: efikasne vježbe za mršavljenje i oblikovanje telaHulahup: efikasne vježbe za mršavljenje i oblikovanje tela
Wrap "da bi struka"Wrap "da bi struka"
Hula-Hoop: u kući i fitness klubHula-Hoop: u kući i fitness klub
Vježbe sa obruč mršavljenje želudacVježbe sa obruč mršavljenje želudac
Koji bend je bolje za mršavljenje?Koji bend je bolje za mršavljenje?
Hulahup mršavljenjeHulahup mršavljenje
Kako odabrati obruč za mršavljenje?Kako odabrati obruč za mršavljenje?
Vježbe za struk - put do idealne figureVježbe za struk - put do idealne figure
» » Obruč za mršavljenje: komentari i vježbe
© 2018 bo.herinhap.ru