Wrap "da bi struka"

Wrap Žene koje sanjaju o tanki struk, sjedi na dijeti i ograničiti se u svemu, ali često nije postigao željeni rezultat. Činjenica je da se u ovom poslu ne može bez vježbanja. I bolji simulator od obruč, struka još nije izmišljen.

Takav simulator, na primjer, obruč "da bi struka", promoviše spaljivanje masnog tkiva u problematičnim područjima. Ako kombinujete dijetu i vježbe sa hula-hoop, moći ćete napraviti više vitka silueta. Glavna stvar - ne budi lijen i redovno rade.

Wrap "da bi struka" - recenzija

Komentari o Masaža obruča "da bi struka" dosta. Evo šta je jedan kupac ima: "Sa ovim simulator bio sam u mogućnosti da se vrlo brzo riješi strane i ispupčen trbuh. Obruč širok, tako da pogađa veliki dio područja problema. uvijeni sam ga za 15 minuta ujutro i navečer tokom mjeseca. Struka smanjen za 5 centimetara. Sada, kao preventivnu mjeru, okrenite jednom nedeljno".

Ali postoji obruč za mršavljenje 'da struka "i jedan nedostatak - tokom prvog treninga može imati modrice na tijelu. Jedan od kupaca simulatora kaže: "Kada sam počeo da biste obruč, onda uplašeni: bokovi i stomak prekrivene ogromnim modrica. Zbog toga, dao sam se studije. Ali onda je saznala da nakon toga više ne pojavljuju. Pokušao nastaviti obuku, i zapravo, modrice nestao i više nije formirana. Obruč djeluje, sve dok ne baciti ga okrenete. Ali ako se opustite i nasloniti na slatkoj - struka ponovo raste. Dakle, ne budi lijen.

Da li ovo pomaže vam simulator, snimite fotografiju prije početka treninga. Foto prije treninga i nakon mjesec dana će vam pokazati da zaista efikasan u Hoop "da bi struka."

Wrap "da bi struka" - vježbe

Da će završiti "da bi struka" pomogla da ostvari izražavanje rezultata, morate izvesti niz vježbi. Zahvaljujući njima, angažuju gotovo sve grupe mišića:

1. Pokušajte da biste rotirali simulator u različitim pravcima: prvih 10 pravo skretanja, a zatim - lijevo. Tako promjenu rotacije smjera 30 puta. Slijedite ove 2 pristupa.

2. Pokrenite za rotiranje obruč masažu "da bi struka" i pokušati u isto vrijeme u malim koracima po sobi za 5 minuta. Slijedite ove 2 pristupa.

3. Kada ćete biti u mogućnosti da promoviše trenera, pokušajte sjesti i onda stajati uspravno, i dalje rotirajući hula-hoop. Učinite to 15 puta. Izvršite 3 seta.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Savršeno žensko proporcije tijelaSavršeno žensko proporcije tijela
Kako napraviti tanak strukKako napraviti tanak struk
Hulahup: efikasne vježbe za mršavljenje i oblikovanje telaHulahup: efikasne vježbe za mršavljenje i oblikovanje tela
Hula-Hoop: u kući i fitness klubHula-Hoop: u kući i fitness klub
Vježbe sa obruč mršavljenje želudacVježbe sa obruč mršavljenje želudac
Koji bend je bolje za mršavljenje?Koji bend je bolje za mršavljenje?
Hulahup mršavljenjeHulahup mršavljenje
Kako odabrati obruč za mršavljenje?Kako odabrati obruč za mršavljenje?
Vježbe za struk - put do idealne figureVježbe za struk - put do idealne figure
Hula hoop za mršavljenje - kako zavrtite obruč?Hula hoop za mršavljenje - kako zavrtite obruč?
» » Wrap "da bi struka"
© 2018 bo.herinhap.ru