Pravilna prehrana za mršavljenje. Meni za tjedan, komentari i preporuke

proizvodi trokutTo bi trebao biti malo opuštanje na odmoru, a sve dodatne težine tamo. Morate sakupiti ostatke volje u pesnicu, da sjedi na dijeti, plivati ​​ili pokrenuti dodatni kilometar ujutro i molila se ne uklapaju u frižideru nakon šest u večernjim satima.
Dozvolite nam da vam pomoći u pripremi dodatak meni za tjedan, a jedina svrha da je to najviše uravnotežen u sastavu i vas je pomogao u borbi protiv kilograma. Nakon sve vrste dijeta su brojni: jabuka, krastavac, zobene pahuljice, pa čak i čokolade. A načine, pa čak i više: mono-dijeta, malo ugljenih hidrata, "7 za 7" - i ovdje se ne izgubite? Radimo zajedno da shvatimo i odabrati najprikladniji jedan.

Mono-dijete. Njegova posebnost je prisustvo u ishrani jednog ili dva proizvoda. Porcije ne dozvoljavaju dovoljno samo "bi izgledalo da smo jeli", a upotreba istog proizvoda, čak i ako je vrlo korisno, može izazvati averziju prema tome dugo vremena. Stoga, bilo mono-dijeta za tijelo - stres. Kilogrami se lako može izgubiti, ali se brzo oporavlja od samostalne mučenja. Ali, ako se odlučite za ovu vrstu dobra ideja da odaberete multivitaminski kompleks, a da ga paralelno.

"7-7". Druga opcija stresan dijeta bazira na proteinima hrane. Ovdje je primjer takve ishrane za tjedan:

Jaje Day - 6 jaja, kuhani postoje kuvano cijeli dan bez soli na svakih 2 ili 3 sata.

Curd dan - 200 grama nemasni jogurt na prijem (samo 5 obroka).

Mesa - 0,5 kg kuvano perad (piletina, puretina - samo fileti bez soli), također raspoređenih u 5 koraka.

Rice - Kuvajte 100 grama riže na vodu distribuira na 3-5 prijeme, na ovaj dan, možete popiti zeleni čaj bez šećera, ne ranije od jednog sata
nakon obroka.

Krumpir - pečeni 6 srednjih krompira u jaknama za distribuciju do 6 obroka.

Apple - 6 velikih jabuka.

Kefir - Pijemo cijeli dan samo jogurt ili vode.

Za danas je lakše do 7 kg. Kontraindicirana vježba kao drastičan gubitak težine može imati negativan utjecaj na sveukupno zdravlje.Djevojka i jabuka

Malo masti. Meni za tjedan

Dan 1:

  • doručak: čaj, kriška crnog kruha, povrća salata s biljnim uljem i bilja bez soli;
  • Ručak: usitnjeni šargarepa sa grumen nemasne pavlake (salata služi);
  • Ručak: salata, juha od morske ribe;
  • Večera: heljda kaša i mlijeko (mala šalica), kruh.

Dan 2:

  • B: 100 grama nemasnog sira sa voćem (bilo koji drugi od grožđa i banana), jasmin zeleni čaj;
  • ručak: čašu soka s pulpom;
  • Ručak: povrća salata s kuhanim brokolijem i biljno ulje, juha, kruh;
  • užina: kuvana morske ribe (150 grama), a ne sol, top sipajte sok od limuna;
  • večera: šolja jogurta.

Dan 3:

  • Doručak: jaje, čaj, parče hleba i maslac;
  • Ručak: parena na vrelom vodom Hercules sa velikim komadima voća;
  • Ručak: salata od morskih algi, juha, kruh;
  • ručak: kuvana piletina sa graškom;
  • Večera: bifidok.

Ostali dani ponavljamo prvo meni.

Šesti dan - posta, samo voće.
Prednost ove vrste hrane može nazvati svoju dobru podnošljivost, kao što je uvijek različit asortiman proizvoda. S vremenom možete razviti kod zasićenja u malim porcijama, a za prijenos takvog menija u normalan život. 7 dana sa ovom dijetom, gubimo 4-6 kg.niskokaloričnim jabuka

A malo ugljenih hidrata

Mnogi sljedbenici ove dijete tokom vremena, pretvoriti ga u elektroenergetski sistem, jer je teško da se navikne na dijetu samo u ranim danima. Sama princip je da strogo zabranjeno konzumiranje saharoze i škrobnih proizvoda. Sve ostalo se može koristiti u normalnim, a ne skraćene iznos. Takva dijeta za nedelju dana ili deset dana će se baciti 3-5 kilograma.

Opšte preporuke.

Postoje proizvodi koji sprečavaju nas izgubiti na težini. Evo ih:

  • so koja sprečava povlačenje tečnosti iz organizma;
  • masno meso, podići nivo holesterola;
  • slatka pića sadrže gotovo čitav periodni sistem, i jako zadebljanje našu krv.

Ako zaista želite izgubiti na težini i, što je najvažnije, nemojte ih tip više selektivno o ishrani i ne zaboravi da učita svoj omiljeni tijelo vježba.niske carb hranu

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
Vegetarijanski meni za tjedanVegetarijanski meni za tjedan
Dijeta za lekare mršavljenjeDijeta za lekare mršavljenje
Autor sistem mršavljenja "ljepote"Autor sistem mršavljenja "ljepote"
Dijeta "6 kaša": meni mršavljenje tajne, povratne informacije i rezultatiDijeta "6 kaša": meni mršavljenje tajne, povratne informacije i rezultati
Dijeta 6 žitarice: niskokalorične dijeta za mršavljenjeDijeta 6 žitarice: niskokalorične dijeta za mršavljenje
Zobi dijeta - snaga i skladZobi dijeta - snaga i sklad
Detaljni meni Kim Protasov dijetaDetaljni meni Kim Protasov dijeta
Ječam dijeta za mršavljenjeJečam dijeta za mršavljenje
Mono-dijeta za 10 danaMono-dijeta za 10 dana
» » Pravilna prehrana za mršavljenje. Meni za tjedan, komentari i preporuke
© 2018 bo.herinhap.ru