Autor sistem mršavljenja "ljepote"

Moj prijatelj Sveta je uvijek bila mršava djevojka, ali nakon rođenja djeteta počinje da dobija na težini i postupno stekao 23 kg. Sveta doje šest mjeseci, tako da ne ograničavaju sebe na hranu, prvenstveno vodeći računa da djeca dobiju potrebnu količinu vitaminov.Odnako konačno počela primjetiti da je moj muž počeo da se ohladi na nju, pokazujući manje pažnje. A onda je pita zapalio misao kako da brzo izgubiti na težini. Uzmite pilulu kategorički ne žele i onda smo našli sistem divan autorovu "Pretty Woman", s kojim se ne mogu brzo izgubiti na težini, i što je najvažnije ne opasnost za zdravlje.

Prethodno, pita jesti dan i noć, a posebno je voleo da jede prije odlaska u krevet. Zahvaljujući sistemu "Pretty Woman" je pokupila za sebe uravnotežen set proizvoda na dan. Prvi tjedan je bilo najteže, jer tijelo je obnovljena. Ali sada na frižideru na Svetka visi ploča sa listom proizvoda u kojem je udara koje su jeli, i šta još mogu priuštiti.

To je šteta što smo kasnije saznali sistem "Pretty Woman", jer da se monter mogao još tokom dojenja. Jer sistem sadrži skup proizvoda, što je idealno za dojilja. U ovom slučaju, dijete dobije sve potrebne vitamine, a moja majka je gubljenje težine.

Vrlo važno za postizanje savršene figure sistema "Pretty Woman" su vježbe. sistem razvijen od strane autora tok vježbe disanja sa imenom istine: "Mišići dobiti jači, masti lišće". Potrebno je da se uključe u jutarnjim satima. Dok je dijete spava, pita se otvara na balkon i disati na svježem zraku, drži vježbe disanja. I još jedan važan aspekt mršavljenja za sistem "Pretty Woman" - svaki dan hoda. Od djevojka malo dijete, ona pokušava da najmanje 2 puta dnevno u šetnju sa bebom. Ali, to je vrlo važno odabrati pravu tempo hoda: još uvijek možete razgovarati, ali da pjeva nešto - nema.

A opet, s obzirom na nastojanja njegova supruga, njen muž joj je dao pokretnoj traci. A sada ima sposobnost za obavljanje vježbe bez napuštanja doma.

2 mjeseca Svetke uspio izgubiti 8 kg. Vjerujem da je odličan rezultat. I što je najvažnije, da je sve to je postignuto vlastitim rada, pravilnu ishranu i vježbe, a ne pilule i operacije.

Ja bih da se zahvalim autoru ovog velikog sistema mršavljenja. ti i "dijete" dajući one ljepote, zdravlja i ljubavi ljudi.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Nutricionisti savjetuju. Diet GourmetNutricionisti savjetuju. Diet Gourmet
Kako brzo izgubiti na težini od 4 kgKako brzo izgubiti na težini od 4 kg
Kako izgubiti težinu kod kućeKako izgubiti težinu kod kuće
Naučnici: izgubiti na težini, morate jesti jajaNaučnici: izgubiti na težini, morate jesti jaja
Dijeta za dojiljaDijeta za dojilja
Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?
Kako da ne dobiju na težini nakon dijetaKako da ne dobiju na težini nakon dijeta
Hrane dnevnik kao način za izgubiti težinuHrane dnevnik kao način za izgubiti težinu
Diet Cindy CrawfordDiet Cindy Crawford
Kako smršati bez gladiKako smršati bez gladi
» » Autor sistem mršavljenja "ljepote"
© 2018 bo.herinhap.ru