Detaljni meni Kim Protasov dijeta

Detaljni meni dijeta Kim Protasov sedmice dan

U ljudi, ovu dijetu, izmislio nutricionista iz Izraela Kim Protasov, pod nazivom "protasovkoy" i procjenjuje se da je vrlo efikasno, iako teško. Odaberite ovu dijetu žalbe zakazati besplatan obrok, sposobnost da jedete u večernjim satima, ne ograničavajući porcije. Broj odbačenih kilograma će biti diktiran potrebom organizma.

Ova niskokalorična low-carb dijeta mliječnih proizvoda izgrađena na niskim (5 posto ili manje) masti, bez ikakvih dodataka, kao i svježe, bez termičke obrade, povrće. Nije potrebno da bude revan i zamijeniti proizvode u potpunosti defatted.

Protasov dijeta meni za prvi tjedan

Base ove nedelje - povrće, koje se odnose na ne-uštogljeni: paradajz, krastavac, kupus, repa, šparoge, mrkva. U njima koristi, ne koristite ulje, ne pribjegavaju bilo kuhanja. Salatu - a sok od limuna i prirodni jogurt bez šećera. Svaki dan, možete jesti jedan kuhano jaje, 1-3 jabuke (zeleno). "Protasovka" zahtijeva da pije puno vode - do 2 litre dozvoljeno čaj (zeleni), kava (nezaslađen).


Uzorak meni za dan u prvom tjednu

Doručak - komad neslani sir s krastavcem, pečena jabuka, na kafu.
Ručak - salata od kineskog kupusa i luk, začinjeno sa sokom od limuna.

Ručak - paradajz, krastavac, paprika, pasulj (mahunasto), izrezati i miješati u salatu, kriška kačkavalj, sok od paradajza.

Snack - kravlji sir sa rendanim jabukama, bilo voćni sok.

Večera - hladna krem ​​juha od brokule (kuvani kupus bičem u blenderu, dodajući soli i začina, a zatim - kašičica pavlaka).

ili:

Doručak - ribani mrkva sa lozhechnoy prirodnim jogurta.

Doručak 2 kuvana jaja, krastavac.

Ručak - izrezati na kriške paradajza, koje su posute usitnjeni sir, stisnula češnjak klinčića, sipajte jogurt.

Snack - skuta desert: proizvod je dodat u ključalu pola čaše vode, zaslađivač (Tabela 1.), kakao prah (1 kašičica), promiješajte.

Večera - juha sa ribanom ili rezani nožem krastavac, luk, peršun i jogurt.

ili:

Doručak - kravlji sir sa cimetom, solju jogurta

Doručak 2 - kriška sira.

Ručak - paprika, rajčica, celer, jaja, sir, pomiješan s crvenim sjeckani lukom i ukiseljene u limunov sok, okusom kiseli kupus sok i paradajz.

Snack - 1 svježe jabuke, pečene 1

Večera - salata od svježeg grašak, mrkva, prokulice sa

Osim soli, kim, biber i jogurt.


Meni za drugi tjedan

Prema sadržaju, ponavlja prve sedmice, ali se tvrdi da je sedeo na dijeti, za prijenos ograničenja mnogo lakše, dolazi osjećaj sitosti brže.

Meni za treći, četvrti i peti tjedna Protasov dijeta

U drugoj fazi u ishrani Kim Protasov dijeta, novi "glumci": perad, meso i ribu - 300 grama porcija svaki dan. Za razliku od mnogih dijeta u okviru ovog meso može paprikaš, pa čak i pržiti. Mliječni proizvodi u ovoj fazi bi trebalo da bude malo manje, ali količina povrća ostao nepromijenjen.


Uzorak meni za dan 3, 4 ili 5 nedelja

Doručak - paprike, punjene smjesom sira, sir i zelje.

2 Doručak: šolja jogurta.

Ručak: pileći batak pečena ili pržena, krastavci, zelena salata, komorača.

Užina: jogurt

Večera: salata od krastavca i rotkvice, luk, bilje, okusom jogurta.

ili:

Doručak - sir sa zaslađivačem, sok od paradajza.

2 doručak - jogurt.

Ručak - riba quenelle s koromačem, kupus salata i paprika.

Popodnevna užina - sir sa češnjakom i bilja.

Večera - krastavci, rajčice i feta sir.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Krastavac posta danKrastavac posta dan
Dijeta 900 kalorija - pravilno i efikasno mršavljenjeDijeta 900 kalorija - pravilno i efikasno mršavljenje
Dijeta MaggiDijeta Maggi
Meni proteinska dijeta za mršavljenjeMeni proteinska dijeta za mršavljenje
Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?
Kako smršati 10 kgKako smršati 10 kg
Kim Protasov dijeta - recepti i menijaKim Protasov dijeta - recepti i menija
Dijeta za lekare mršavljenjeDijeta za lekare mršavljenje
Dijeta za akne na osnovu heljde i kefir, tehnika Kim ProtasovDijeta za akne na osnovu heljde i kefir, tehnika Kim Protasov
Jaje dijeta za 28 dana.Jaje dijeta za 28 dana.
» » Detaljni meni Kim Protasov dijeta
© 2018 bo.herinhap.ru