Kremlj dijeta. Priča o menija i recepata

Kremlj dijeta. Priča o menija i recepataSuprotno popularnom vjerovanju, Kremlj dijeta nije pojavio u SSSR-u i u SAD-u i bio je nazvan ishrani astronauta. Ovaj meni je zamišljen kao hrana tokom pripreme su američki astronauti. Ali, u nekom trenutku na dijeti i da su zainteresirani u našoj zemlji i sa svjetlom strane, dijeta je dobila novo ime i novi status. Dugo vremena dio menija je tajna i obrastao mitovima. Ali sada je dijeta je dostupna svima, a mnogi su u stanju da proceni njegovu djelotvornost. Razmislite o dijeti Kremlj i njen meni više detalja.

Karakteristike Kremlja ishrane.

Osnovno značenje Kremlja dijeta je kako bi se povećala smanjenje unosa ugljenih hidrata. Proizvodi u ishrani je dosta i dnevni meni može biti slobodno dio njegove sklonosti.
Posebnost je njegova dijeta razballovka. Svaki proizvod se dodjeljuje određeni broj bodova ili bodova izračunava prema metodologiji. A već na osnovu ovih podataka, a vi sastavite svoju ishranu. Optimalni iznos je 40 jedinica dnevno. Ali, ako je vaš višak kilograma je prilično velik, preporučljivo je da se smanji broj do 20. Ako se osjećate potrebu da jede, a onda se vratiti do oznake od 40 i početi postepeno smanjuje. U jednom trenutku, vaše tijelo će se naviknuti na novu granice i da će ih mirno prihvatiti.
Dijete se obračunavaju za period od 1,2 ili 4 tjedna. Ako se osjećate dobro nakon ovih rokova, možete i dalje sjediti na ovu dijetu i dalje. Neke od djevojaka su sjedili na dijeti izbornika Kremlju za sistem 20 bodova za oko 5 mjeseci i izgubite težinu do 30 kg. Ali je potrebno shvatiti da ne treba očekivati ​​gubitak težine, ako je vaš lik je u neposrednoj blizini idealno, a želiš da se to ispravi.
Pre nego što krenete na dijetu, trebalo bi da se konsultuje sa svojim lekarom. Iako nije posebno ograničenja u ishrani i tamo, ali budite sigurni isplati.
Kremlj dijeta. Priča o menija i recepata

Kremlj dijeta izbornika.

Sve vrste menija, koji će biti opisani u nastavku će se zasnivati ​​na sistemu od 20 poena. Dakle, ako smatrate da niste savladao, možete lako dodati na ove proizvode i drugima, da se proširi na 40 bodova.
Dijeta za sedam dana.
Uzorak meni Kremlj dijeta se uglavnom sastoji od ovih proizvoda:

  • Jaja. Kuhana i prženi
  • sir
  • Kravlji sir i sir pasta
  • Mlijeka i mliječnih proizvoda
  • jogurt
  • Riba, kuhano, na pari ili u obliku odrezaka
  • morski plodovi
  • pileći file
  • govedina
  • zelena salata
  • paradajz
  • patlidžan
  • kupus
  • mrkve
  • jabuke
  • špinat
  • celer
  • Sokovi od povrća, salate i supe
  • Voćnim salatama i sokovi
  • Bobice i bobica kompot
  • kikiriki
  • lješnik
  • mineralna voda
  • Zeleni čaj.

Što se tiče tečnosti - piti koliko god vam odgovara. Za normalizaciju probavnih i pravovremeno čišćenje organizma od toksina - preporučuje se dnevno da pijem 2-3 litre tekućine dnevno. Ova knjiga uključuje čaj i sok.
Kremlj dijeta. Priča o menija i recepata
Proizvodi se mogu kombinirati u bilo kojem omjeru. Nema razlike ako ste jeli hranu ujutro na 2 boda, au večernjim satima na 18. Glavna stvar je da je dnevna doza meni ne prelazi 20 bodova.

Dijeta za 2 tjedna.

Kremlj dijeta Uzorak meni za 2 tjedna ne razlikuje od normalnih nedeljnik ishrane. Sve je isto 20 bodova na dan, i punu slobodu izbora, na osnovu ovih poena.
Drugi tjedan bi trebalo da počne, ako si dobar u prvom pretrpjeli i bili su zadovoljni rezultatima.
Kremlj dijeta. Priča o menija i recepata

Dijeta za mjesec dana.

Ova varijanta Kremlja dijeta je bliži originalu, koji je postojao tokom sovjetskog perioda. Tokom prve dvije sedmice, morate se pridržavati standardnih pravila i stavljena u 20 bodova dnevno. Treće nedelje možete povećati ovaj broj do 25 bodova, a na četvrtom - do 30. Tokom ove dijete možete strogo zabranjeno koristiti:

  • pasta
  • krompir
  • Žitarice. bilo koji
  • Kruh i pekarski proizvodi
  • Slatkiši u bilo kojem obliku.

Umesto šećera, možete koristiti zamjene za šećer, ali ta opcija se ne preporučuje. Potrudite se da držite ovaj mjesec potpuno besplatno Sweet sadržaj voća i bobica.

Kada završite dijetu, ne žuri odmah nasloniti na hranu. Pažljivo revidirati sve vaše prethodne dijete i mijenjati pod 60 poena. Možeš li već imate i tjestenine i pekarskih proizvoda, ali samo u okviru ovih 60 bodova. Zahvaljujući ovom višak kilograma neće vratiti, a možete uživati ​​u svojim omiljenim jelima. pravilno izgubiti na težini, smršati na zdravlje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Poseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenjePoseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenje
Oftalmološke dijetaOftalmološke dijeta
Ono što sprečava da izgube težinu?Ono što sprečava da izgube težinu?
Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"
Diet Gerry HalliwellDiet Gerry Halliwell
Opet o bolne - Kremlj dijetaOpet o bolne - Kremlj dijeta
Kremlj dijeta: stolKremlj dijeta: stol
Kremlj dijeta. Recepti za svaki danKremlj dijeta. Recepti za svaki dan
Dijeta američkog astronautaDijeta američkog astronauta
Dijeta američkog astronauta Lav BokeriaDijeta američkog astronauta Lav Bokeria
» » Kremlj dijeta. Priča o menija i recepata
© 2018 bo.herinhap.ru