Meni za tjedan: dobra ishrana za žene

Meni za tjedan: dobra ishrana za žene

Mi žene - postoje posebni! Da bi bila lijepa i zdrava, treba nam brigu, pažnju i malo slatko.

Glavni izvor ljubavi je u nama. I više vodimo računa o sebi, više drugi shvatiti da mi treba tretirati pažljivo.

U ovom članku ćemo pogledati kako žena može brinuti o sebi uz pomoć pravilne prehrane i kuhanja.

Sadržaj:

Za mene je glavni sastojak ishrane - to je osjećaj ljubavi i sreće za vrijeme kuhanja. Ako pripremiti i razmisliti o dobrim, san, govore prijatne riječi, hrana će ići u korist vama i najmilijih.


Evo nekih osnovnih načela dobre ishrane:

Meni za tjedan: dobra ishrana za žene
Ispravan izbornika hrana za svaki dan, za stolom

  • Piti 1,5 litara dnevno čiste vode. Sada je vrlo jednostavan. Možete postaviti filter visoko kvalitetne kuće, možete naručiti vode u velikim bocama.
  • Započnite dan sa čašom čiste vode. Ovo će pokrenuti utrobu i cijeli organizam.
  • Napravite uravnotežen jelovnik. Ne zadire se u ništa, ali to nije potrebno biti revni u korištenju slatkiša. Vaša ishrana bi trebalo biti dovoljno proteina, masti i ugljikohidrata. Budite sigurni da jedu voće i povrće.
  • Pokušajte napraviti svoj grickalice koristan. Umjesto slatkiša ili sendviča, da jedu orahe sa kandiranog voća, na primjer. Šećer u čaj se može zamijeniti s medom.
  • Pokušajte napraviti večeru svjetlo. Umjesto toga, jesti jela od mesa, kao što su riža i grah. Vrijednost energije i količinu proteina je ekvivalent.
  • Poslednji obrok je bolje da se za 1,5-2 sata prije spavanja. Onda se probudite svježi i odmorni.
  • Na doručak, vrlo korisno jesti kašu, ručak bi trebalo da obuhvati sve ukuse, večera bi trebalo da bude svjetlo.

Pokušajte da se drže tih principa najmanje tjedan dana. Osjetit ćete da je vaše zdravlje sve bolje svaki dan.


Pravilna ishrana: meni za svaki dan

Za tebe pravo uravnotežena dijeta jelovnik za svaki dan u tjednu.

U ponedjeljak.

doručak: Oatmeal sa svježim voće, džem ili medom- Sir čaj.

ručak: juha s piletinom bulone- riba ili kuhano na paru- salata sa svježim povrćem i sušeno voće zeleni- beskvasni bread-.

večera: Grčki salat- 150 grama kuvanog pilećeg mesa.

Utorak.

doručak: Musli sa skuta molokom- syrok- čaj.

ručak: supa od spanaća, paella ili lazanya- voćnu salatu.

večera: pečeni losos, zelje.

U srijedu.

doručak:  zobene pahuljice kaša s komadićima badema i medom- čaj sa limunom.

ručak: kurinyy- čorba pirjano ili kuhani krumpir sa zelenyu- salata sa rukolom i redisom- banana.

večera: Salata od morskih plodova i morskih kapusty- mekinje kruh.


Četvrtak.

doručak: Heljda kaša s mlijekom.

ručak: supa od povrća, kuvano meso ili ribu, kruh s mekinjama, pomidor- mali komad gorke tamne čokolade ili pečena sa medom i skuta jabuke.

večera: šargarepe lonac, sok.

Petak.

doručak: soka- čašu svježe zobene pahuljice s medom i seckanim orasima.

ručak: pari ili Braised ribara kuhani krumpir sa zelenyu- pregršt sušenog voća ili badema.

večera: parena ovoschi- jogurt

Subotu.

doručak: Oatmeal.

ručak: supa od graška, mrkva-jabuka pyure- salat- od sira s grožđicama.

večera: riža s grahom, paradajz i paprike.


Nedjelju.

doručak: proso kaša sa bundevom.

ručak: boršč sa šampinjonima i chernoslivom- pitu sa jabukama.

večera: pilav pearl barley sa gribami- kupus salata sa krastavcima.

U ovom meniju za sedmicu su različite jela koje su pogodne, uključujući i vegetarijance. Možete ih variraju u različitim danima u tjednu za svoje obroke u raspoloženju pripremiti.

Na našim stranicama postoje mnogi ukusne i zdrave recepte koje vam pomažu izgubiti težinu sa zdravstvenim, ostati vitka i lijepa svaki dan.

Pročitajte i na našoj web stranici.
Također je važno da se kombinuju pravilnu ishranu sa fizičkom aktivnošću. Ples, sportom, plivanje, trčanje, hodati. Radujte se svaki dan.

Bon appetit i sretna!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako znaš da je čovjek u ljubavi?Kako znaš da je čovjek u ljubavi?
Kako postaviti sebe za mršavljenje?Kako postaviti sebe za mršavljenje?
Vegetarijanski meni za tjedanVegetarijanski meni za tjedan
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
Karakteristično ponašanje ljubavnik muško deviceKarakteristično ponašanje ljubavnik muško device
Kako da ne dobiju na težini nakon dijetaKako da ne dobiju na težini nakon dijeta
Smršati dijeta + = zdrav način života!Smršati dijeta + = zdrav način života!
Diet Cindy CrawfordDiet Cindy Crawford
Žensku energiju u porodici - realizacije prirodne instinkte ženaŽensku energiju u porodici - realizacije prirodne instinkte žena
Cretan dijetaCretan dijeta
» » Meni za tjedan: dobra ishrana za žene
© 2018 bo.herinhap.ru