Poseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenje

poseban meni hranu za tjedanDanas, odvajanje hrana ishrana je više nije nešto novo i nepoznato. S druge strane, gotovo polovina domaće poznate ličnosti tvrde da ovaj ili onaj način, su koristili ovu metodu za brzu korekciju težine. I dok ljekari raspravljati o koristi ili štete od ove varijante ishrane za mršavljenje, a psiholozi tvrde da je on kriv za činjenicu da mnogi ljudi nakon dijeta jednostavno ne može apsorbirati tradicionalna jela, dijeti odabrati odvojena obroka. Kako pravilno da se meni, a ne miješanje proteina i ugljikohidrata?

Sadržaj:


Principi poseban meni hrane

Obično je meni za tjedan, čovjek spreman između ishrane dogme i ekonomsku efikasnost. Većina nutricionisti tvrde da se održao dijeta za mršavljenje je lakše ako alternativni hranu, unosite dovoljno vitamina s različitim voća i povrća svaki dan i općenito se pripremaju različita jela bez ponavljanja češće od dva puta tjedno. U stvari, stavi ovo u praksi je teško, zato što imaju tendenciju da kupe određene set proizvoda za nedelju dana, a ne mogu stalno alternativne "hrana paletu."

Poseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenje
Meni za sedmicu na odvojenim feed

Možete koristiti jednostavan princip u nabavci proizvoda i pripreme menija:

  • kupiti 3 različite vrste proteinskih proizvoda, na primjer, pileća prsa, bakalar, nemasna govedina u iznosu potrebno da vam za nedelju dana;
  • dopuniti ih s 5 vrsta povrća - zelje, kupus, repa, mrkva, paradajz ili krastavac;
  • kupiti osim 2-3 vrsta voća: jabuke, agruma, na primjer, kruške;
  • kupovina 2-3 vrsta različitih žitarica za kuhanje kašica i ugljenih hidrata strani jela povrće.

Jednostavan način za izradu dnevni meni za poseban napajanje je kako slijedi:

  • za doručak jedete kaša s povrćem,
  • za ručak svaki dan kuhati različitih žitarica ili jesti dio proizvoda proteina i salatu od povrća bilo koje povrće;
  • za večeru uzmete prethodno kuhane pileća prsa ili ribu plus povrće;
  • snack različitog voća, vodeći računa da se ne "ponoviti" tokom cijelog dana.



Meni za tjedan Cynthia Sass

Međutim, ova shema - nije jedina moguća opcija. Ako ne možete uštedjeti novac na proizvode, koristite meni, preporučuje se u trenutku kada je časopis "Shape-US" nutricionistica Cynthia Sass.

dan 1

Doručak: zobene pahuljice bez šećera, plus pire od kivija smoothie
Užina: kruška
Ručak: 300 grama zelene salate bez garderobe, 120 g bijele ribe
Užina: 30 grama oraha (po mogućnosti uzeti bademi i orasi, indijski orah, a ne kikiriki)
Večera: jedan dio tjestenina (40 g suhe tjestenine po obroku), dosta pari povrće
Tokom dana i dalje dozvoljeno predgriz 1 proteinski proizvod u kombinaciji sa 1-2 žlice miješati povrća salata, ako osjećati gladni

dan 2

Doručak: 5 belanaca, kuhani na suvom tiganju, plus dio dinstane spanać i maslinovo ulje preliv
Užina: 200g bobica i grčki nemasno jogurt
Ručak: 200-300 ml pirea supa sa brokoli, krompir, grašak, malo integralnog kruha
Užina: voće ili sušeno voće mogu se zamijeniti za dio povrća salata
Večera: 200-300 grama mesa ili ribe, pari povrće

dan 3

B: 200 grama kaše u vodi, kruške
Užina: 30-40 grama suhe marelice
Ručak: sendvič na integralnog hleba sa povrćem, bez proteina "Uključene"
Užina: 200-300 ml smoothie od bilo kojeg voća kombiniranog
Večera: 200-300 grama dinstane ptica plus pari povrće

dan 4

Doručak: Orange, posluživanje kaša od bilo kojeg cijelog zrna
Ručak: par pečenih jabuka sa cimetom i medom
Ručak: 100 grama ribe, a dio na pari povrća, povrća salata
Užina: sir, 100-200 g
Večera: govedina poslužiti sa barenim povrćem ili salata

dan 5

Doručak: 1 jabuka, komad sira
Užina: bilo voća ili bobica, u kombinaciji jedni s drugima
Ručak: supa od povrća, dio tjestenine s umakom od povrća
Užina: povrća salata
Večera: 200-300 grama škampa, a dio povrća salata

Poseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenje

dan 6

Pražnjenja - jesti ili 5 porcija povrća ili 5 porcija voća, u kombinaciji jedni s drugima

dan 7

Doručak: Cijela zrna palačinke brašna, 200-300 grama bobica
Užina: jogurt i jabuka
Večera: 200-300 grama mesa i pari povrće
Užina: dio povrća salata s orasima
Večera: 200-300 g ribe i povrća odlično idu uz to

Međutim, zapamtite da je to meni za tjedan - procjenjuje se, i svaka osoba mora samostalno izračunati kalorija. Spreman dijete su stvoreni samo da daju generalnu ideju ovog stila hrane.

Uspjeh na kraju zavisi koliko dobro "dobiti" u kalorija i dio može biti veći ili manji.

Modifikovani dijeta za muškarce će također pomoći online kalkulator. Ali ako koristite "fit je" dijeta, trajati najmanje 30-40% više proteina i ugljenih hidrata hranu.

Ovo je poseban meni hranu za tjedan nije opcija od Herbert Shelton i bez strogosti svojstveni teorije naturopath.

Više o ABC Dijete: na desnoj strani u kombinaciji proizvode po posebnoj feed

Fitness trener Elena Selivanov - posebno za https://AzbukaDiet.ru/.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Diet Nastya KamenskyDiet Nastya Kamensky
Pije dijeta: meni za tjedan i rezultatiPije dijeta: meni za tjedan i rezultati
Vegetarijanski meni za tjedanVegetarijanski meni za tjedan
Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje "loading dana"Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje "loading dana"
Dijeta od kemijske reakcije - meni, rezultatiDijeta od kemijske reakcije - meni, rezultati
Diet klupčice crnaDiet klupčice crna
Protein Dukan Dijeta meni za tjedanProtein Dukan Dijeta meni za tjedan
Koja je dijeta plesačaKoja je dijeta plesača
Češki dijetu. Kako izgubiti 15 kg u 3 tjednaČeški dijetu. Kako izgubiti 15 kg u 3 tjedna
Principi odvojene hranePrincipi odvojene hrane
» » Poseban hrane: Meni na nedelju dana za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru