Dijeta omiljeni: detaljno meni za 7 i 12 dana

Dijeta Favorit: detaljni meni za 7 i 12 dana

Diet "omiljeni" duguje svoje ime, istorija je tiha. Međutim, mnogi je zaista dopao, jer je nakon sedam dana može biti manje od 10 kilograma. Broj obroka, veličine dio ovdje može biti proizvoljna. Ipak, to je prilično težak ispit za organizam, što može izložiti sebe svaka 4 mjeseca.

Dijeta "omiljeni" zasniva se na jednostavnim principima. Prvo, 3 i 6 dana u tjednu - tzv piće, ostalo je propisano da konzumiraju određene grupe proizvoda: povrće, voće i proteine. Posljednjeg dana dijeta - kombinacija koja vam omogućava da nesmetano izaći iz njega.

Ono što može biti dijeta meni "Favorit" za 7 dana?


Prvi, treći, 6. dan - pije
. Tokom dana trebate piti samo -. Plain vode bez plina, čaj bez ikakvih dodataka, nemasnog jogurta i mlijeka, čorba se ne slani i ne začinjena, a drugi u danima pije ne mogu piti alkohol, bezalkoholna pića, soda vode, pije jogurt sve vrste aditiva.


dan 2
- jesti samo povrće u bilo kojoj količini, bilo sorte, kuhana svoj omiljeni način, osim prženja. Iskusni jela dozvoljeno biljnog ulja (po danu - maksimalno dvije kašike), sok od limuna, začini bez soli.


dan 3
- Također biljka. Uzorak meni za dan može izgledati ovako: doručak jede dva krastavci, večera - povrća gulaš ili punjene paprikaš od povrća. Snack - 2 paradajza, večera - povrća smoothies, laganu salatu s slatke paprike i bilja.


dan 4
- voće. Možete priuštiti bilo, osim banana i grožđa kao izvor velike količine šećera. mogu također biti podvrgnut kuhanje, "sastaviti" svjetlo salata na željenu voća.


dan 5
- proteina. Broj obroka može se procijeniti 6-7 i dozvolila kuvana piletina (po mogućnosti file), nemasni sir, riba, plodovi mora, jaja, orašasti plodovi, mahunarke, sireva.


dan 6
- samo proteina hrane. Uzorak izbornika može izgledati ovako: Počevši dan s dva jaja, možete nastaviti njegov dio grašak ili pasulj kao drugi doručak. Ručak - pečenu ili kuhano u dvokrevetnoj kotao riba ili meso. Na ručak možete jesti sir, a navečer - krišku sira.


Dijeta Favorit: detaljni meni za 7 i 12 danasedmi dan
To je osmišljen kako bi pomogao idite na uobičajene ishrane, tako da odgovaraju jela sve dane u ishrani, "Omiljeni". Dakle, potrebno je da započeti dan s voćem ili dva kuhana jaja. Na ručak možete jesti svjetlo juha - žitarica ili povrća, a zatim ribu ili piletinu. Popodne čaj je dozvoljeno jesti voće ili posluživanje sir i završiti u tjednu mršavljenja može biti lako salata od povrća sa biljnim uljem.

Tu je i "omiljena dijeta" za 12 dana. Smatra se da je moguće izgubiti do 14 kilograma. Meni se donekle razlikuje od sedam opcija dana i predstavlja dan ciklusa 3, od kojih je svaki mono-dijeta. U prva tri dana, treba piti u bilo koji broj od jogurta. Od 4 do 6 dana možete jesti jabuke, previše, koliko god je to potrebno. Dana 7, 8, 9 - vrijeme jedu piletinu ili alternativno - riba. U svakom slučaju, ne mogu dodati so, ali možete pripremiti na bilo koji način, osim za obradu u posudi.

Dana 10, 11, 12 konkretniji, jer je ponuda da piju vino, oduzimanje njegova sira - oko 30 grama po kup. Važno je napomenuti da se broj obroka nije previše ograničen. Oni koji ne prihvataju alkohol, na svoj rizik mijenja sadržaj konačnog dana ishrane: jedna polovina vode razrjeđuje alkohol, dok drugi više vole da se to uradi i sok ili jogurt.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Novogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 danaNovogodišnja dijetu. Minus 8 kg za 14 dana
Dijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec danaDijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec dana
Moja omiljena dijeta za 7 danaMoja omiljena dijeta za 7 dana
Glumac dijetiGlumac dijeti
Izgubiti na težini u tečnosti. pije dijetaIzgubiti na težini u tečnosti. pije dijeta
Dijeta za 6 dana minus 6 kgDijeta za 6 dana minus 6 kg
Moj omiljeni oko dijeta trenerMoj omiljeni oko dijeta trener
Kako izgubiti odmor 6 kgKako izgubiti odmor 6 kg
Efektivna dijeta za 7 danaEfektivna dijeta za 7 dana
Moonlight dijetaMoonlight dijeta
» » Dijeta omiljeni: detaljno meni za 7 i 12 dana
© 2018 bo.herinhap.ru