Kako smršati 10 kg

Kako smršati 10 kgVećina nutricionisti savjetuju svijeta za sve ljude s viškom kilograma, izgubiti na težini postupno i ni u kom slučaju ne na silu stvari. Ali šta ako želite da riješi viška kilograma u najkraćem vremenu za tjedan ili mjesec dana, ne izlagati tijelo na veći rizik? U tom slučaju, potrebno je posegnuti za posebnim tehnikama. Kako smršati 10 kg, vi ćete kasnije saznati u ovom članku!

Kako izgubiti 10 kg u mjesec dana?

Opšte preporuke

Doktori i nutricionisti otkrili da produžena glad i naporan elektroenergetskih sistema često dovode do negativnih posljedica. Od takvih radikalnih načina za gubljenje kilograma potpuno pati cijelo tijelo, doživljava velikim stresom. Nakon završetka tih dijeta je rizik od dehidracije i debljanje ....

Kako smršati 10 kg

Među "benigni" zajedničko dijete različitih sistema hrana: Dukan dijeta, Protasov, jaje i heljde - izgubiti na težini u posljednjih mjesec dana po 10 kg, možete odabrati bilo koji od njih. Međutim, morate strogo pridržavati sledećih pravila:

  1. Jedite do 18.00 i jesti voće ujutro i na ručak.
  2. Pokušajte da biste dobili dovoljno sna - sna najmanje 8 sati dnevno.
  3. Budite sigurni da pijete puno čiste vode. Ne manje od 2 litre dnevno.
  4. Ne izlažite se stresu.
  5. Drink vitamine (po mogućnosti - multivitamin kompleksa)
  6. Strogo odvojena hrane koja sadrži masti i ugljikohidrata

Kako smršati 10 kg

Izgubiti Težina 10 kg mesečno - grejp dijeta

Ako, bez obzira na opšte preporuke, ipak odlučio da se drže brzo dijeta, pokušajte dijeta, koja je glavna grejpfruta. Svako jutro, za 7 dana, trebate jesti 1 grejp. U nastavku, nudimo kompletan meni ove dijete:

  1. Za doručak, osim grejpfruta, jesti laganu salatu bez majoneza i vrhnje, i čaj. Na ručak, pripremite malo masti čorba sa krekerima. U večernjim satima možete jesti povrće (izuzetak - krompir).
  2. Doručak - voćna salata. Ručak - grejp, plus malo sira i nemasni sir. Večera - kuvana piletina, salata.
  3. Jutro - kuhano jaje, laganu salatu. Dan - kuhano meso (govedina). Noć - salata, jaja i čaj sa medom.
  4. Za doručak - zobene pahuljice na vodi, na večeri - salata sa starog hleba, za večeru - kuvana riba.
  5. Jutro - laganu salatu dan - pečeni krumpir, večernje - salata od povrća i kuvana riba.
  6. U zadnjih 2 dana, možete ponoviti meni svaki dan gore.

Kako smršati 10 kg

Tokom grejp dijeta je korisno piti zeleni čaj bez šećera. Između obroka dozvoljena upotreba oraha i grožđica. Nemojte zaboraviti piti vodu!

Kako izgubiti težinu u nedelju do 10 kg - dijeta "Favorit"

Dijeta "favorit" se odnosi na broj tvrdog sistema gubitak težine, ali ime je dobila dobar razlog: širom svijeta, milioni žena već je pokušao i dobio vrlo dobre rezultate. O osiguranju metoda autora, koristeći "favorit" je već u 7-10 dana, možete izgubiti težinu od 10 kg, osim toga, tijelo za to vrijeme očisti od toksina i nečistoća. Šta je ova dijeta?

Kako smršati 10 kg

Dijeta meni za tjedan

  1. Na prvi dan, po sistemu napajanja, potrebno je piti čistu vodu u bilo zvuka. Osim vode dozvoljeno je koristiti druge tečnosti (sokova od voća i povrća, frape, svježe sokove, zeleni i crni čajevi), pa čak i juhe, ali hrana je do dana današnjeg ne mogu.
  2. Drugog dana trebate jesti salate, ali u svakom od njih mora biti kupus. Po svojoj prirodi, ovo povrće je odličan fat burner. Salate je bolje da ne dodati sol, ali oni dodaju soja sos može biti. Bolje je da popuni cijeli jelo dobro maslinovo ulje i limunov sok. Ne zaboravi svježeg bilja i krastavci.
  3. Opet dan u izobilju piće. Moja dnevna rutina je isti kao i prvi dan.
  4. Četvrtog dana jesti samo voće, sa posebnim fokusom na grejpa, koja je kao kupus - debeli plamenik prirodan. Za doručak, to je najbolje jesti naranče i mandarine, kao i banane i grožđe, a ručak i večeru daju prednost grejp, kivi, zelene jabuke i druge niskokalorične namirnice.
  5. Petog dana treba konzumirati protein namirnica: kuhano ili na pari pilećih prsa, nemasni sir, jaja i jogurt. Uz piletinu možete jesti malo kupus i zelena salata.
  6. Ponavlja prvi (aka - treći) dan.
  7. Poslednjeg dana ishrane, autori preporučuju da se pridržavaju sledeći meni: U jutarnjim satima jesti nekoliko jaja i šolju čaja. Prije ručka, jesti voće 1. U popodnevnim satima kuhati juha s povrćem na malo masti čorba. Nakon nekoliko sati ponovo jesti voće. U večernjim satima, jesti salatu od povrća s maslinovim uljem i soli.

Kako smršati 10 kg

Ako se striktno pridržavati pravila vyshenapisannogo, onda sigurno možete izgubiti težinu za sedam dana - istine "-10 kg" ovdje će biti dovedena u pitanje. Ipak, rezultat sigurno će vas zadovoljiti.

Vježbe koje omogućavaju da izgubite težinu na 10 kg

Kako smršati 10 kg sa vježbi? Što trebate učiniti svakodnevno kompleks od nekoliko vježbi. Masti iz problematičnih područja će uskoro nestati, pogotovo ako kombinirajući fizičke aktivnosti s dijetom.

  • Konopac. Da li ove vježbe samo 4-5 minuta.
  • Obruč na struku. Twist, najmanje jedan obruč za 7-8 minuta.
  • Stajao, čine padine na desno, lijevo, naprijed, svaki put vraća u početni položaj. 10-15 puta u svakom smjeru.
  • Da li mahi stopala (nogu u početni položaj treba da se nalaze blizu jedna drugoj). 15-20 puta na svaku nogu za 3 seta.
  • Kompletna vježbe konopac, ali ovaj put, povećati vrijeme za 10-15 minuta.

Kako smršati 10 kg

recenzije

Irina, 35 godina. Pokušali dijeta "Favorit". Teško je, vrlo teško posmatrati, ali rezultat mi je drago. 3 kg, ja sam odložiti za nekoliko dana. Još jednom želim da probam ovu dijetu.

Love, 29 godina. Svakako bolje da polako gube na težini, jer brze dijeta - puno stresa na tijelo. Trudim se da u skladu sa preporukama nutricionista. Postepeno, težina pala na 10 kg, iako ne tako brzo kao što želite.

Nina, 40 godina. Pokušao sam da sjedi na dijeti od 10 kg za 10 dana. Kao rezultat toga, izgubio sam težine za 2 tjedna na 7 kg. Rezultat me posebno raduje!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Savjeti i video zapise na brzo izgubiti na težini kod kućeSavjeti i video zapise na brzo izgubiti na težini kod kuće
Izgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravljeIzgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravlje
Kako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kgKako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kg
Kako izgubiti težinu za 2 kgKako izgubiti težinu za 2 kg
Diet Anita TsoiDiet Anita Tsoi
Nutricionisti: koristiti ravnoteže najmanje jednom tjednoNutricionisti: koristiti ravnoteže najmanje jednom tjedno
Kako izgubiti težinu bez dijeta čovjekKako izgubiti težinu bez dijeta čovjek
Proteinska dijeta. Komentari i rezultatiProteinska dijeta. Komentari i rezultati
Kako smršati 15 kgKako smršati 15 kg
Kako izgubiti težinu 15 kg mesečnoKako izgubiti težinu 15 kg mesečno
» » Kako smršati 10 kg
© 2018 bo.herinhap.ru