Moj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kg

Izgubila sam 7 kgNe mogu reći da je s prekomjernom tjelesnom težinom bio moj večiti problem, samo vole peciva i čokolade radili svoj prljavi posao i mjesec dana prije Nove godine, odjednom sam shvatio da nisam bio stroži ne samo nijedan od večernja haljina, pa čak i traperice. A ako se u ogledalo i dalje uspio prevariti veličine odjeća jasno je izjavio da budući da je nemoguće živjeti.

Dakle, izvukao sam se zajedno, dostižući plan mršavljenja.

Tjedan 1.: heljda dijeta
pojeo sam heljde sa jogurtom. Unatoč činjenici da je ishrana uključuje jesti ne više od jednog i pol litara 1% jogurta i čašu heljde, imao sam dosta toga. Ja ne posebno kao jogurt, šoljica heljde dobiti cijeli lonac neukusno i suho ukras. Pojeo sam malo heljde više puta dnevno kao osjetio gladan. Popio sam mineralne vode i zelenog čaja bez šećera.

Paralelno s tim, počeo sam da se uključe u fizičke aktivnosti, pokupi jednostavan set vježbi i počeo da ih se u jutro nakon - okrepljujuća tuš. Malo nade za trčanje, ne zakačene jednostavno nadao tako da ubrza metabolizam i prestati biti sličan želea. Do kraja sedmice skale pokazala 3,5 kg manje. Ura!

Tjedan 2.: žitarice
Za heljde razvio uporan mržnje, i ja dijelom zamijenjen sa rižom i zobena kaša. Da nam nešto da pomogne creva, jednom dnevno sam pojeo komad kuvanog repe. Okus soli i šećera u ovom trenutku je potpuno zaboravljena, ali na praktičan način je utvrđeno da je suho kuhano pirinač nevkusen više od heljde.

Kompleks je dopunjen vježbe na press. Cijeli kompleks se održava za 20-25 minuta, čime je još jednom dokazao činjenicu da je od sporta drzim zbog nedostatka vremena i vlastite lijenosti. Tanak ove nedelje samo 1,5 kg, je odlučio da je potrebno da se nešto promijeni.

Tjedan 3.: split obroka
Preselio se u pet puta split jela, uz večeru odbio u principu, zamjena ga uz čašu kefira. Novina u tjednu bio je mali dio nemasno meso ili ribu s povrćem za ručak, jabuka ili mandarina kao užinu i repa da riža za doručak. Hrana je postala pomalo dodajte malo soli u jutarnjim satima.

Atletske vježbe ostaju iste, ali još 10 minuta u večernjim satima, počeo sam da okrenete obruč. Činjenica da sam izgubila muža primijetio, ali to je najjasnije pokazao omiljene traperice, a ja i dalje se popeo.

4. sedmica: nadohvat
Čitao sam da su posebno korisni za grejpa gubitak težine i ananasa. Od bilo kakvih problema stomak nisam bio, a onda 2-3 puta na dan prije jela počeo jesti na pola grejpfruta. Kao što su čokolada, ali razmišljam o predstojećim korporativne stranke odlučio da izdrži još tjedan.

Tokom prošle sedmice težine nije umanjena ili po gramu, ali po svemu sudeći vježbe pomogle, svi su rekli da sam izgubio težinu u nedelju dana.

Dakle, nakon 4 tjedna, dobio sam u svoj omiljeni haljinu koja je nosila zadnji put prije 2 godine i ja gledao korporativnih stranaka simply amazing! Ukupno za ovaj put, izgubio sam 7 kg.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Ugljenih hidrata bez dijeta za sušenjeUgljenih hidrata bez dijeta za sušenje
Čišćenje heljde tijelo sa jogurtomČišćenje heljde tijelo sa jogurtom
Malo mastiMalo masti
Dijeta na heljde dijetiDijeta na heljde dijeti
Cons heljde dijetaCons heljde dijeta
Heljda dijeta za 3 danaHeljda dijeta za 3 dana
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Heljda dijetu. Osnove i sorteHeljda dijetu. Osnove i sorte
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Soja sos u ishraniSoja sos u ishrani
» » Moj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kg
© 2018 bo.herinhap.ru