Rezultati heljde dijeta

Kefir i heljde dijetaHeljda dijeta (kao i njene različite kefir, heljda dijeta) je dugo vremena bio popularan među dijeti zbog rezultata, pa čak i ova jednostavna dijeta: jesti heljde i smršati, ali pitanja o njegovoj implementaciji postoje mnogi.

  • Detalj izbornika heljde dijeta za 7-14 dana, a savjete o njegovoj implementaciji ABC ishrane mogu se naći u članku heljda dijeta za mršavljenje.

Na ovoj stranici su neki od mišljenja i rezultati ishrane na heljde dijeti, lijevo od strane posetilaca našeg sajta. Možda ćete naći među njima i odgovore na svoja pitanja.

Treba napomenuti da su rezultati dijete na heljde dijeta ima i pozitivne i negativne, od onih koji su u mogućnosti da izgube na težini ili koji su bili zdravstvenih problema.
A zdrava osoba će trajati 7-14 dana normalno heljde dijetu.

    Ako imate problema sa krvnim sudovima, sklonost ka anemija, nizak krvni tlak ili drugih zdravstvenih problema treba da se obratite lekaru.

Budite sigurni da pijem vitamine, to je bolje ako je kompleks vitamina i minerala.
Budite sigurni da jedu heljde dovoljno da se ne muči glad. U suprotnom to nije dijeta, ali gladovanje, sa svim svojim nedostacima.

Konvencionalna mudrost je da heljda dijeta nije kao vlasnici 3 vrste krvi, ali ima i onih koji imaju 3 grupe i izgubili na ovu dijetu.

Postoje 2 menija heljde dijeta:

  • heljda, kefir dijeta uključuje jelo od heljde i ne masti jogurt,
  • Druga opcija - jedu samo heljde (heljda na pari).

Savjet iz ABC Diet: Ne sjede na jednoj od heljde kašu duže od 7 dana, druge nedelje ishrane ne zaboravite da dodate proteine: jogurt, sir ili jaja. U suprotnom, vi ćete izgubiti težinu samo zbog mišićnog tkiva, a zatim će dobiti onoliko koliko kg, ali masti, dok je u volumenu ćete izgubiti puno!

Duže od 2 tjedna na monodiet sit je besmisleno: tijelo navikne i težine prestaje da ode (više: plato efekt).




Kako mogu diverzificirati meni heljda dijeta

U nastavku su odlomci iz mišljenja o smršala kefir, heljda dijetu.

  1. Hi djevojke žele sve vas preporučiti, koji sjedi na heljda ... Pijte list zeleni čaj sa limunom i đumbira ... Koren đumbira mogu se kupiti na tržištu ili u biljnom kabinom, ja sam smanjiti ga u čaj u male komadiće ... Osjećaj gladi je vrlo dobro potisnuti i čaj đumbir promovira gubitak težine.
  2. Da bi se prevazišla depresija, jedite sušeno voće (pomaže puno).
  3. U jutarnjim satima, jedem 4 suve šljive travom Gull (do crijeva dobro rade i glava ne boli od nedostatka glukoze) i cijeli dan heljde + biljnih čajeva. I UVIJEK Multivitaminski kompleks.
  4. Noću, nakon dana heljde dijeta je bolje popiti čašu nemasnog jogurta. Ja čorba kukova bez meda i jogurta lonci gladi. Jedan dan jesti 5-6 suhofruktin.
  5. Tipično, dvije sedmice sprint da izdrže normalno, u samom središtu radi pauzu ili dvije jabuke kefir dana. Piti posebnih dodataka - vitamini Vitrum ljepote kao što je super za kosu i nokte, itd i još jedno piće "Essliver forte" u jetru još odstranjuje toksine iz tijela + bolje jod.
  6. Nakon što je 4. dan kada je vruće favorit heljde prestao da bude takav, počeo sam je završio, otečene, pre upotrebe, malo na suhu skvorodochke pečenje temeljno pravo bilo je različitih ukusa, ponekad crispy! I sada jeo u fun !!!
  7. A u jutro, pola sata prije obroka, odmah nakon ustajanja popiti čašu tople vode sa kašikom meda, tako da je mozak radio, a malo glava se ne okreće.
  8. Tijelo treba hranu u tečnom stanju, tako da heljda nije muka od dvije sedmice, pokušajte jesti u vrijeme ručka poltarelki supe od povrća, ali bez krompira (mrkva, luk i kupus).
  9. Gladi noću - ne mučiti sebe, i piti istu vodu, razrijeđene jogurta noću, ništa loše neće dogoditi, ali tijelo samo reći hvala!
  10. prva dva dana od strašne glavobolje (nedostatak glukoze i ugljikohidrata) i, u principu, u WC sa ovom dijeta je vrlo teško hodati. Plus slabost i zabune. Bolje je dodati 200 grama višanja plus nešto laksativ. I ostatak super dijeta! Sretno! Preživjeti prva 3 dana, i sve ide po planu!

Kako izaći iz heljde ishrane

Vijeće za izlazak iz ishrane od iskusnih dietchits :)

Da bi rezultati mršavljenja, morate tri dana da jede sve, ali kalorija za 600, a zatim nekoliko tjedana 1200-1500kkal i težine neće vratiti.

Preporuči ABC dijeta: kako izaći iz heljde dijeta, tako da ne dobiju na težini nazad.

Povijesti uspješnog mršavljenja po Toffees

Pozdrav svima! Prije godinu dana, na visini 170 težak 95 kg, sada je moj težina 61. Moram reći da sam počeo sa heljde dijete, ona mi je dala snažan napor. Sada mogu priuštiti sve u isto vrijeme znam da 2 puta tjedno Jedem samo heljde.
Prvo, ja čvrsto 2 tjedna strogu dijetu heljde, skinuo 8 kg. Onda je počela da sluša svoje tijelo i jesti kad gladni. Pokušavam da se ne prejedete, jedite lako zasićenja u želucu. Ako zaista želite nešto slatko ili skrobom hranu pokušati jesti da 12. No jedenje nakon 6, osim što je jogurt ili jabuku. I samo kompatibilne proizvode jeli tokom dana. Da budem iskren, bilo je nevjerojatno teško povratiti, ali sam se navikao ništa ne negira. Ali svaki put sam vidio odraz u ogledalu da shvati da nije sve uzalud.
Nastavio sam da sjedi u Dumi, ali samo kada je smatrao da bih mogao izdržati heljde. Naravno, da je volim, ali ne u toj meri))) Ja sam se ispostavilo za 2 tjedna u 3 mjeseca.
Sada, godinu dana kasnije, moj odnos prema hrani promijenio, a ako se dopustiti sebi da nešto više (obično za godišnji odmor), onda (a ponekad i dva) dana u tjednu organizirati DG.

Podelite svoje utiske o ishrani i rezultate, izgubiti na težini u društvu lakše :)

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta na heljde dijetiDijeta na heljde dijeti
Cons heljde dijetaCons heljde dijeta
Heljda dijetaHeljda dijeta
Heljda dijeta za 3 danaHeljda dijeta za 3 dana
Heljda: struktura, koristi i svojstvaHeljda: struktura, koristi i svojstva
Efektivna mršavljenja na heljde i kefir dijetaEfektivna mršavljenja na heljde i kefir dijeta
Heljda dijetu. Osnove i sorteHeljda dijetu. Osnove i sorte
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Soja sos u ishraniSoja sos u ishrani
Heljda dijetaHeljda dijeta
» » Rezultati heljde dijeta
© 2018 bo.herinhap.ru