Kako sam izgubio 14 kg

Kako sam izgubio 14 kgZdravo, dragi čitaoci sajta ABC dijetu. Moje ime je Valentina, imam 61 godina, i želim da podelim sa vama svoju priču mršavljenja.

Kao i većina mojih vršnjaka u godinama života sam nakupila dosta zdravstvenih problema. Upalu i bol u zglobovima, oteklina, i oticanje koljena, išijas i bol u krstima (i zbog toga - srca bol i otežano disanje). Vrlo je teško ujutro ustati iz kreveta zbog smisla stagnacije i krutosti cijelom tijelu. Možda sa takvim simptomima, mogu shvatiti samo moji vršnjaci. Osim toga, sve ove bolesti ", postavljen" na višak kilograma, uz rast od 167 cm, imao sam oko 85 kilograma. Međutim, uvijek sam u vezi taj osjećaj dobro sa samo starije dobi i da ne mislim da s prekomjernom tjelesnom težinom čini veliki dio simptoma.

Stalno kupnje lijekova, posebno puno pije anti-upalni droga. Tek tada sam shvatio da je opterećenje na koljena bio previsoke, tako da su bili bolesni. "Kameni" svoju težinu na stopalima i zglobovima su upaljene i odbio da nosi toliku težinu od oko deset kilograma dodatnih masti.

Jednom sam sreo na ulici jednog iz razreda i skrenuo pažnju na činjenicu da je postao primetno postroynela i neke veselo. U razgovoru, ona se hvalio da je izgubila 7 kg. Tada sam počeo da zagledati njene recepte mršavljenja. I ispostavilo se da je to sve dogodilo u koktelima HERBALIFE. U početku sam jednostavno osmehnu ovu priču, ali samo nekoliko dana kupila koktel.

Umjesto toga, istorija takvih. Samo tako kupiti ovaj napitak u našem malom gradu to je bilo nemoguće. On je samo prodao distributera, i oni su samo nikome to nije dozvoljeno. U početku HERBALIFE distributera proveo moj savjet (i oni sami nazivaju "na konsultanti ishranu"). To je bila priča o ljudskoj ishrani, šta su potrebne hranjive tvari, i kako jesti za izgubiti težinu. Zatim je vaganje, mjerenje struka, kukova, određene količine masti.

Oni su imali redovan apoteka butirometre, ali njegovo svjedočenje samo sam šokiran, u mom tijelu bio je 45% masti! Kada imam sve te informacije "svariti" - odlučio da definitivno treba da riješi masti i dodatnih kilograma.

moje dobrobiti izvanrednih promjena počelo da se dešava od sada. Počinjem svaki dan sa "Pravilno doručak" Herbalife (kupili su proteinski šejk, termochay i koncentrat aloje). Ako prije nego što sam jeo 2 obroka dnevno i vrlo "debeljuca" konsultant objasnio mi je da je moj originalni težinu, treba mi pet obroka. Naravno, to je morao da nauči toliko i često nisam jeo ikad. Imao sam takav režim: doručak užina, ručak, užina, večera. Počeo sam da pijem više vode - 3-4 litara dnevno, i što je najvažnije - promijenjen odnos prema hrani. On je izbačen iz frižidera sve "štetno" - majonez, kiselo vrhnje, kobasice, masni sir. Prestao sam da kupuje slatkiše i kolače. Postalo je manje strani kuhanje jela, ručak je bio ograničen na zelene salate i komad mesa ili ribe.

Usput, doručak je Herbalife je dosta ukusno i malo kalorija, jedan porcija od 250 kcal. Svaki put kada radim različitih recepata koktel (voće dodati na njega), i njihove termochay učinio nemoguće - Čak sam prestao da pije kafu. Iz ovog čaja čini snagu i energiju.

Za 3 mjeseca sam nehotice smršala 14 kg, moj manifestuje, izgubio prije mnogo godina, u struku. Ono što je najbitnije - Opet osećam sjajno, omogućava mojih godina.

stvarne priče mršavljenja sa fotografijama

Smanjen stres na zglobovima, i ona je postala mnogo lakše hodati, koji je, ja bukvalno "lete". Vjerujem da ako masti da sam gomilaju za četrdeset godina, prošla kroz tri mjeseca, onda vam je potreban da nastavimo jesti - onda rezultat će biti više istaknuti i stabilna.

Kada su naučili da jedu više ispravno, čak sam nije došao da kupi kobasicu ili majoneza. Sada su se promijenile prehrambene navike, koji se proizvodi već decenijama. Sada sam selektivno na te proizvode koji se prodaju u trgovinama: Pažljivo pročitajte etikete, gledati kalorija. Uz torbu uvijek nosi bocu vode i snack za šaku orašastih plodova i sušenog voća.

Da li imaju istoriju gubitka težine? Želite to podijeliti? Pošaljite nam svoju priču na [email protected], mi ćemo ga objaviti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
OsteoartritisOsteoartritis
Anti-eydzhing fitness za starije generacijeAnti-eydzhing fitness za starije generacije
Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.
Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"
Moj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kgMoj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kg
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Kako izračunati idealnu težinuKako izračunati idealnu težinu
Steper mršavljenjeSteper mršavljenje
Gležanj tretman folk pravnih lijekovaGležanj tretman folk pravnih lijekova
» » Kako sam izgubio 14 kg
© 2018 bo.herinhap.ru