Heljda dijeta sa kefir

heljda dijetaHeljda dijeta je najpopularniji među dijeti, i iako je ovo jednostavna dijeta: jesti heljde i smršati, ali pitanja o njegovoj implementaciji postoje mnogi.

Na ovoj stranici su neke recenzije kao tolerisati heljde ishranu kefir i bez nje, rezultati mršavljenja, lijevo od strane posetilaca našeg sajta. Možda ćete naći među njima i odgovore na svoja pitanja.

Ono što se može dodati na izbornik heljde ishrane

ZINA
Sjedim na heljda dijeti četvrti dan! Prva dva dana su samo od heljde i zeleni čaj. Jučer je došlo do kiseo okus u ustima i loš zadah, ali prije nego što takva nikada nije bio. Kao što je to sada riješi ova osećanja - Ne znam, možda neko će reći.

Natalia
Dragi Zina. Odgovor na vaše pitanje: spaljivanje ugljikohidrata razlikovati odorante - ketoni, koji daju poseban dah okus.
Ja stalno sjediti na dijetama, i tako suočeni sa ovom problemkoy (dah), koji me je uplašilo malo))) Ne brini, to će proći, ali ne odmah, jer je čišćenje tijela - što je dugotrajan proces!

Tatashev
Pozdrav! Danas, ja izađem iz heljde dijeta - sat 12 dana. Rezultat u iznosima proveo na težini malo. Sjedio sam po drugi put - prije nego prije mjesec dana. Prednosti: tanji sve. Kukova, noge, ramena - Nisam znao moju majku i rekao da slična haringe kožu u savršenom stanju - ostavljajući sve vrste bubuljica i udaraca.
Među nekoliko nedostatke: prva dva dana od strašne glavobolje (nedostatak glukoze i ugljikohidrata) i, u principu, u WC sa ovom dijeta je vrlo teško hodati. Plus slabost i zabune. Bolje je dodati 200 grama višanja plus nešto laksativ. I ostatak super dijeta! Sretno! Preživjeti prva 3 dana, i sve ide po planu!

Lena
U ranim danima predmeta i slabost i letargija, i mučninu, a možda i nekoga poput - depresija, agresivnost, itd Budite strpljivi, ne daju u. Kupiti i piti vitamine. Ako to apsolutno nije tako dobro, zatim dodajte nešto (jaje, krastavac, jabuka). I ja sam, tako da je po prvi put ove dijete je. A sada drugi dan završava - normalek, ja vodim kao konj i ne želim ni da jede, iako žedan beskrajno (voda piće).

Chundra
Za razne - jesti heljda štapićima. Oni koji ne mogu za dijetu - naučiti. Štapićima Gripping mali prstohvat i stanemo do sljedećeg -Prvi temeljito žvakao. osjećaj sitosti dolazi brzo, a proces jedenja postaje prazan heljde zabava

Rezultati Mršavljenje i Out of the heljde ishrane

vlad
O heljde dijeta sa kefir naučio slučajno, tek nakon što je postalo brzo skuplji. Odlučio sam pokušati. Efekat je zapanjujući. Osjeća se divno. Pritisak je bio 13080, kao mladost. A ja sam već 62 i težinom od 110 kg. I nijedan od doktora nije mogao reći takvo čudo droga poput heljde. Zaista: spašavanje utapanja - ručni rad od utapanja.

Natalie
Pozdrav svima !!! Sjeo sam na heljda dijeti 14 dana, pao 7 kg, u početku je bilo teško, a heljda nije okliznuo se ... dodaje se dijeta krastavaca, rajčice, jabuke, sada se drži, ne jedem poslije 07:00 ... slatko je već mnogo manje postaju i ne žele da , a zapravo je bila strašna sladokusac, organizirati sedmični posta dana, samo kefirchik. Promet smanjen, što je jako lijepo.

olya
Heljda dijeta sa kefir je vrlo koristan i efikasan. Pokušao sam prije par godina. To je trajalo 5 dana na to. Prva 2 dana - samo heljde i vode, dan 3 - heljde s jogurt, 4. dan - heljda, sok od paradajza, 5. dan - heljde sa mlekom i šećerom)) Rezultat minus 3 kg. Imam otprilike koliko i morao je biti resetirati. Rezultat je trajao jako dugo vremena bez daljnjeg ograničenja na hranu.

Lena
Sjedio sam na toj dijeti 6 dana izgubila 4 kg. Ali onda, festival je nešto drugo, masa se vratio. Zaključujemo da morate slijediti dijetu! Trudim se da ne jedem poslije 18 sati, a jednog dana da istovari nedeljno !!! i ne jedu sve.

Natalie
Više sam nego prije mjesec dana je sjedio na ovu dijetu za nedelju dana skinula 6 kg. Sutra želim da pokušam da sjedi još jedan tjedan. Zadnje jeli heljde 5, šestom katu. Ali kefir može piti prije odlaska na spavanje ili jede jabuku.
Pao kilograma nikada nije vratio, uprkos činjenici da imam nekoliko nedelja to je sve. Prošle nedelje sam sjedio na heljde ishranu kefir, a zatim oko nedelju dana izlazi iz njega, odnosno, nastavili da piju čaj samo sa medom, kruh jeo samo 1 mali komad, prvih dana u svim nisu cast celer. Zapravo, skinuo sam na dijeti 5, a posljednji kilogram sam skinuo kad ide. I što je najvažnije, ne jedem poslije 6, samo jogurt.

Katarina
Pozdrav! Danas, 6. dan dijete. Prva 2 dana bacio jedan kilogram. Sada, već 400 grama, ali još uvijek nije loše. Osećam se dobro, ali glad. Sjedim na ovoj dijeti po drugi put. Nakon što je prvi put skoro godinu dana ne bude bolje. Ako samo malo, ali ja uvijek imam 1 dan dan nedelje posta. A meso dugo nisu jeli uglavnom povrće, riba može biti kuhano, na pari. Međutim, do kraja ove godine sam opuštena početi jesti sve, neću reći da je dodao mnogo.
Devojke ne dugo sjediti na dijeti, to je vrlo štetno. Jednom godišnje, mislim da je norma, ali ne više.

Leila
Za mene osobno, heljda dijeta je bio poticaj, sada 2. dan težina ne povećava, u skladu s dijetom, nakon 18 samo jogurt. A većina je zanimljivo, nikada u potpunosti ne povuče na brzu hranu, žele od voća i povrća! Ali od heljde totalno ne odbije, barem jednom dnevno, ali popiti.

Irene
Žene mogu imati heljde i bez dijete. Jeo sam heljde u prošle sedmice posta u 5 dana - 3 kg. Heljde kuvana sa kiseli krastavci ili kiseli kupus, dok je još jedu jabuke, banane, naranče i kuvano povrće, osjećaj gladi se ne poštuje.

Heljda dijeta, moguće probleme

Malvina
Prošlo je 2 tjedna otkako sam završio dijetu, jedi malo, ali svi killogramchiki vratio!

Vikulya
Dijeta svakako dobro, ali teško je na nju, gotovo nesvjestica kao - dobro!

vita
Dijeta je pokušao na sebe više nego jednom. Rezultati bio sam vrlo zadovoljan, za 7 dana na heljde dijeti je bilo potrebno 5-6 kg !!! Međutim, dalje efekti nisu jako dobro, počeo sam problema sa bubrezima. Dakle djevojke, budite oprezni !!!
Lično, po mom mišljenju: dijetu ne bi trebalo da traje duže od 10 dana, onda je teško da će imati koristi. Pa ipak, heljda dijetu treba ponoviti više od 1p. u šest mjeseci. Bolje je organizirati posta dana na heljde i uravnotežene ishrane!

Pozdrav svima. Sjeo sam na heljda dijeti 3 dana (jogurt se ne pije), izgubili 3 cm oko struka i 1,5kg ... .konechno sve cool, ali 3 dana zatvor (mi naravno, ali pišem kao što je to) i stomak zalupila teško sada kaša i čorbe sjesti za smirivanje želuca ... kg nazad, evo kako možete sjediti na ovu dijetu bez štete po zdravlje?

Najpopularniji pitanje: "Da li noge smrsate na heljde dijetu?"

Layla
još tanji, u principu, ali prema Ustavu, nešto veće, nešto manje. Osobno, za mene, vrlo dobra strana izgubili na težini i celulita, usput, na bedrima nestao. Vizualno pristojan smanjenje obima.

Lelia
Iskreno, ostao je danas na heljde dijeti. To je 4,2 kg. Mislim kad je bio rast od 168, 58,5 kg. Noge tanji i naznake celulita sve je nestalo.

Anastasia
Kukove i ostavio za 2 mjeseca gubitak težine i dijeta, uglavnom heljda dijeta, nestala: 9kg svih, 5 cm u bokovima, 3 cm u struku, 5-6 cm u nogama, i grudnog koša, odnosno

Savjet iz ABC Diet: pokušati dijeta za nogu mršavljenje i vježbe za mršavljenje noge.

I još jedan problem sa Komentari heljde ishrane.

Podelite svoje utiske o dijeti za mršavljenje u društvu lakše :)

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Rezultati heljde dijetaRezultati heljde dijeta
Čišćenje heljde tijelo sa jogurtomČišćenje heljde tijelo sa jogurtom
Dijeta na heljde dijetiDijeta na heljde dijeti
Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?
Cons heljde dijetaCons heljde dijeta
Heljda dijetaHeljda dijeta
Heljda dijeta za 3 danaHeljda dijeta za 3 dana
Heljda dijetu. Osnove i sorteHeljda dijetu. Osnove i sorte
Soja sos u ishraniSoja sos u ishrani
Heljda dijetaHeljda dijeta
» » Heljda dijeta sa kefir
© 2018 bo.herinhap.ru