DUCANE dijeta meni za svaki dan

DUCANE dijeta meni za svaki dan

Nakon što je počela u Europi prije mnogo godina, Dukan dijeta, konačno, postignut do naše zemlje. Dijeta pokazala se izuzetno pozitivno, jer je ishrana se zasniva na složenom dijete, koje će vam pružiti prijem hranjivih tvari u organizmu. Nemate vremena da razgledam, ekstra kilograma je već otišao. Razmislite o ova dijeta više detalja.

Sadržaj:

DUCANE dijeta meni za svaki dan
Dukan dijeta svaki dan


Ima Dukan Dijeta.

Standard Dukan Dijeta traje nekoliko mjeseci, a za to vrijeme možete baciti i do 15-20 kg. Glavnoj bini je faza dijeta napad. To traje od 3 do 7 dana, u zavisnosti od gojaznosti i funkcije tijela. U ovoj fazi, se koristi u prehrambenim proizvodima kao što su proteini. Zbog toga, vaše tijelo priprema temelj za vitko tijelo i ima na ovom temelj i da će izgraditi svoj rezultat. Faza ima mnogo kontraindikacija, u rasponu od netolerancije na određene proteinske proizvode i završava sa hroničnim oboljenjima želuca i crijeva. Naravno, DUCANE dijeti zabranjena trudnice i dojilje. U prvoj fazi stresa na tijelo će biti previsoka i izložiti ga još i dijete - je izuzetno mudro.


DUCANE dijeta za 1 tjedan. Uzorak meni za svaki dan.

Ovu dijetu je pojednostavljena verzija. Iako se ime nije potpuno u pravu. Uz ovu dijetu možete brzo izgubiti težinu, ali to će biti uporediv sa fazu napada u glavnom Dukan dijeta. To znači da će ograničenja biti prilično teška.

Nastavite direktno na dnevnom meniju.


U ponedjeljak.

doručak:

  • Jaja. 2 komada
  • pileći file
  • Zeleni čaj.

ručak:

  • Nemasnog jogurta
  • meso na pari

užina:

  • palačinke

večera:

  • Pileći fileti ili morskim plodovima


Utorak.

doručak:

  • Kajgana sa šunkom ili slaninom
  • čaj

ručak:

  • Morski plodovi ili riba na nekoliko

užina:

  • mekinje
  • zeleni čaj

večera:

  • Jaja. 2 komada
  • salata


U srijedu.

doručak:

  • pileći file
  • Goji bobice
  • sir
  • zeleni čaj

ručak:

  • pileći file
  • mlečni napitak

užina:

  • švapski sir

večera:

  • pileći file
  • Jaja. 2 komada


Četvrtak.

doručak:

  • sir
  • kajgana
  • čaj

ručak:

  • Nemasnog jogurta
  • pileći file

užina:

  • zob mekinje
  • Goji bobice
  • zeleni čaj

večera:

  • Riba na pari ili uho


Petak.

doručak:

  • jogurt
  • mekinje

ručak:

  • parena riba
  • švapski sir

užina:

  • morski plodovi

večera:

  • meso na pari


Subotu.

doručak:

  • Kajgana sa šunkom
  • čaj

ručak:

  • pileći file

užina:

  • mekinje
  • Jaja. 2 komada

večera:

  • čaj
  • morski plodovi


Nedjelju.

doručak:

  • omlet
  • čaj

ručak:

  • mekinje
  • parena riba

užina:

  • čaj

večera:

  • pileći file


Dukan dijeta za mjesec dana.

DUCANE dijeta meni za svaki dan
Dukan dijeta: Meni za svaki dan, fazne greške, stola

U stvari, to dijeta je rijetko mjesec dana ide dalje. Mnogi ljudi svyknuvshis sa pravilima dijete, i dalje je više mjeseci. Teško je samo u ranim fazama, a zatim i lista dozvoljenih proizvoda je povećana, tako da je moguće da se pripremi jela bilo složenosti.

DUCANE dijeta meni za svaki dan
Proteinska dijeta za mršavljenje uključuju Duke meni za svaki dan

DUCANE Dijeta je podijeljena u 4 faze. To su:

  • napad
  • alternacija
  • popravljanje
  • stabilizacija

Razmotrite detaljni meni za svaku fazu nećemo. Ove informacije mogu se naći na našoj web stranici u odgovarajuće teme. Mi ćemo objaviti samo osnovne aspekte.


Napad.

Od faze napada, izuzmemo proizvode sa niskim udio proteina. Dijeta se temelji na maksimalnu potrošnju jaja, glavni vrste mesa, osim svinjetine, kao i neke povrće, koje će biti sastojci za varivo. Kafa, gazirana i alkoholna pića su isključeni iz izbornika. Oni će se vratiti tek u posljednjoj fazi. Napad je najteže vrijeme za tijelo. Ako mislite da ste ne uspijevaju, a zatim zaustaviti ishrane. Nemojte opet mučiti sebe. Ako ste ove nedelje preživjeli, sljedeći koraci koje će biti lako dati.


Alternacija.

Dijeta dodao čitav niz povrća. Meni se zasniva na "1 u 1", odnosno, prvi dan jedete meso i jaja, a drugi dan povrća.

Ovaj korak je prelaz između napada i vratiti se na uobičajenu ishranu.


Konsolidacije.

U suštini novi u ovoj fazi ne postoji ništa. Vam je dozvoljeno da koriste male količine crnog vina i hrana pržena u malo ulja. "Umjesto toga," škrobnih proizvoda u potpunosti ispao iz ishrane. i krompira da ih tretiramo.


Stabilizacije.

Ova faza može trajati u nedogled. Vidjet će se vratiti na svoje uobičajene ishrane i početi jesti u količinama koje su potrebne od strane tijela. Sve dijeta vaše tijelo je morao da se navikne na novi format snage i volumena hrane, a samim tim i težinu ne bi trebalo da se vrati. Jedina stvar koja donosi ovoj fazi, ovaj protein dnevno. Jednom nedeljno, morate organizirati svoje telo da obavlja, ostavljajući samo proteina namirnica koje ste koristili u fazi napada. Nema drugih ograničenja.

Odaberite vrstu Dukan dijeta, koja je po svom ukusu. Ali zapamtite da ako se odlučite za ponoviti dijetu, naravno, između njih mora biti najmanje 2 mjeseca i ponovite dijeta ne može biti više od 2 puta godišnje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Piletina sa đumbiromPiletina sa đumbirom
Protein Dukan DijetaProtein Dukan Dijeta
Pileći kotletiPileći kotleti
Dukan Dijeta i alkoholDukan Dijeta i alkohol
Juhe od povrćaJuhe od povrća
Hot paradajzHot paradajz
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
Recept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll klikerRecept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll kliker
Meni fazi napada za Dukan DijetaMeni fazi napada za Dukan Dijeta
Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.
» » DUCANE dijeta meni za svaki dan
© 2018 bo.herinhap.ru