Meni fazi napada za Dukan Dijeta

Napadaju Faza meni za Dukan Dijeta

Prva faza multi-faza Dukan dijeta - takozvani "Attack". Tokom ovog perioda stvarno uzeti u ofanzivu na svom tijelu - brzo, intenzivan, šokantan i prisiljen da brzo izgubiti one extra kilograma (oko šest). Trajanje greške faze utvrđuje osoba i nalazi se između 1 i 10 dana. Ovaj put ovisi o individualnim karakteristikama, iznos od kilograma će biti "bačen u more", prethodno preduzete od strane dijete, kao i starost i motivirajuće sile.

Što više želite ili trebate izgubiti, duže treba da bude faza, ali nisu svi u stanju izdržati sve vrijeme, jer Dukan dijeta napad na pozornici pruža proteina, a samo proteine. Najpopularnije su tri ili pet dana faze proteina.

Napadaju Faza meni za Dukan DijetaU fazi moram jesti samo proteine ​​hranu - meso (osim svinjetine i janjetine) i ribe u različitim varijacijama, iznutrice, plodovi mora, jaja (protein - koliko je potrebno, žumance - ne više od dva dnevno), mliječne proizvode s nula posto masti . Voće i povrće su zanemareni u ovoj fazi, ali dnevna potreba jedne i pol žlice mekinja, zobi ili pšenice. Glavni uvjeti - 2 litre tekućine dnevno (uključujući i pića) i 20-ak minuta dnevno hoda barem neke vježbe.

Procjenjuje se faza izbornika napad


dan 1

Doručak - 2 kriške pečenje, nemasni krem ​​sir, topli napitak.

Ručak - Škampi u soja sos, cod sa šafranom, krem ​​i vanilije.

Snack - keksi od zobenih mekinja

Večera - skuša u bijelo vino, bez masnoće krem ​​sir, jetra pržene tele sa vinskog sirćeta.


dan 2

Doručak - nemasni sir, 2 kriške lean piletina, toplo piće

Ručak - ćufte sa začinskim biljem, piletina, sladoled s granola

Snack - tvrdo kuvano jaje.

Večera - dimljeni losos rolnice sa niskim sadržajem masti krem ​​sir, pečena govedina sa dodatkom paprike u prahu.


dan 3

Doručak - nemasni sir, jaja, topli napitak.

Ručak - meso šunka rolnice sa niskim masni sir, jogurt "Light".

Snack - nezaslađenog čaja ili kave, zobene pahuljice dopunjen s 2 žlice zobenih mekinja

Večera - dagnje i roze škampi, piletina sa jabučni ocat, punč od jaja.


dan 4

Doručak - nemasni sir, jaja, topli napitak.

Ručak - kavijar tuna sa niskim sadržajem masti krem ​​sir, limun mousse, Turska odrezak u jogurt umaku curry

Snack - 2 šalice nemasnog jogurta dopunjen s 2 kašike zobenih mekinja i zaslađivač.

Večera - gulaš, pržena morski plodovi, nemasni sir.


dan 5

Doručak - 2 kriške lean šunka, jogurt, "light", toplo piće.

Ručak - pržena jaja sa losos, smuđ, na žaru, vanilija krema.

Snack - ćufte.

Večera - tuna, konzervirane u vlastitom soku, jogurt, "light", zec kuhana u senfu.


dan 6

Doručak - kuhano jaje, jogurt, "light", piletinu komada.

Ručak - musli sa lososom, lignje u umaku od peršina.

Snack - nezaslađene kave ili čaja.

Večera - Baked skuša, nemasni krem ​​sir, pržene jetre.


dan 7

Doručak - nemasni krem ​​sir, keksi od zobenih mekinja, topli napitak.

Ručak - juha sa lososom, fritaja sa mentom i karijem kremom.

Snack - kriške šunke.

Večera - dimljeni losos sa krem ​​sir, pečena govedina s paprom, krema od jaja.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Piletina sa đumbiromPiletina sa đumbirom
Protein Dukan DijetaProtein Dukan Dijeta
DUCANE dijeta meni za svaki danDUCANE dijeta meni za svaki dan
Pileći kotletiPileći kotleti
Dukan Dijeta i alkoholDukan Dijeta i alkohol
Juhe od povrćaJuhe od povrća
Kompleks dijetaKompleks dijeta
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
Recept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll klikerRecept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll kliker
Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.
» » Meni fazi napada za Dukan Dijeta
© 2018 bo.herinhap.ru