Dukan Dijeta i alkohol

Dukan Dijeta i alkoholČesto se kaže da su Francuzi pili vino više od bilo koga drugog na svijetu, i to je istina. Međutim, to nije zaustavilo 10 miliona mojih zemljaka koji drže dijetu, odustati alkohol, samo da se ponovo piti, ali u "normalnom dozom" u fazi konsolidacije i posebno tokom konstanta stabilizacije faze. To je često postavljano pitanje - da li je moguće da se alkohol tokom Dukan dijeta?

Kada sam odlučio da "dovede" moja metoda u Velikoj Britaniji, moj izdavača, prevodilaca, novinari - ukratko, sve moje okoline - zatražio da se prilagodi ishranu na anglo-saksonski način života i kako bi se omogućilo malo alkohola: pivo, viski ...

Nakon vaganja svih "profesionalce" i "protiv", odlučio sam da to ne učini. Ne zato što se pridržavaju strogih moralnih pravila, ili zato što su u suprotnosti sa njima, i zbog toga što gubitak težine nije lako i morate preuzeti odgovornost i biti stvarno motivisan.

Vrlo često ljudi dobiju na težini na principu "sve ili ništa", kada je ozbiljnost slabosti ići. Izgubiti na težini, morate pereusvoit ovaj pristup: ili ići za to svim srcem, ili ništa. To je, morate strogo stane na kraj sukoba: alkohol ili Dukan dijeta. Između dva ekstrema, usporite metabolizam, rezultate i motivaciju - a vi ćete izgubiti bitku. Nikada ne zaboravite da je pravo da prate dijetu traje samo nekoliko mjeseci, ali to je tako mali u odnosu na sve prednosti dijetu koja će ga dovesti do vas.

Pierre DUCANE

Alkohol u Dukan Dijeta

Pije alkohol kada ste na dijeti, od vas će dobiti na način motivacije za postizanje rezultata, a samim tim i prijem nije dozvoljeno. U principu, DUCANE dijetu i alkohol - nekompatibilni.

Međutim, alkohol se može koristiti u pripremi jer se isparava na grijanje tijekom pečenja.

Za umake, kao što je niska u masti u okviru koje, alkohol je odličan način za dodavanje okusa.

Kada je vino za kuhanje dozvoljena tokom faze Cruise 3 kašike dnevno ako kuhati bez poklopca. Tj, alkohol i Duke dijeta i dalje mogu se kombinirati, ako pokušate da riješi alkohola u njemu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Piletina sa đumbiromPiletina sa đumbirom
Protein Dukan DijetaProtein Dukan Dijeta
DUCANE dijeta meni za svaki danDUCANE dijeta meni za svaki dan
Juhe od povrćaJuhe od povrća
Fitness na DUCANE dijetiFitness na DUCANE dijeti
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
Recept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll klikerRecept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll kliker
Meni fazi napada za Dukan DijetaMeni fazi napada za Dukan Dijeta
Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.Dijeta Pierre Duc. Kako da idem na dijetu, a to možete jesti.
Protein Dukan Dijeta meni za tjedanProtein Dukan Dijeta meni za tjedan
» » Dukan Dijeta i alkohol
© 2018 bo.herinhap.ru