Dnevnik gubitka težine ili putu postroynet

dnevnik za gubljenje kilogramaTokom zime moje već nije baš idealan lik je u prilogu nekoliko dodatnih kilograma, ali s obzirom na sve moje prethodni pokušaji da izgubite na težini bili neuspješni, ovaj put sam odlučila da izgubite težinu za nauku.

Počnem sa put kod psihologa, koji su izjavili da su svi moj život sam bio pogođen kompleksi o svojoj težini. Tokom konsultacija rečeno mi je da uz pomoć samo-hipnoze možete postići rezultate, samo treba da se zaustavi uključivanje u samokažnjavanju. Ne možete nazvati sebe debelog crijeva i zlostavljanja za svaki komadić slatko.

Hard dijeta blokade um skoro više nego osjećaj dodatnih kilograma. Hrana - izvor energije, pa posta nije dozvoljeno. Ali vježbe - je neophodan za lepu figuru, štaviše, to je vrijeme da se odvratiti od razmišljanja o hrani.

Dakle, odlučio sam da definitivno postroynet ljeta.

ponedjeljak
Budući da sam uvijek bio dobar prema započeti novi život u ponedjeljak, odlučio sam da ne mijenja navike, i ovaj put, počeli da istražuju moderan japanski dijeta. Sportski ne posebno sviđa, ali uvijek volio da pliva. Ovom prilikom, na kraju sam upisala u bazenu.

Na meniju je bila prilično slaba, kao i većina pristojan bio samo doručak od ishrane keksa i aparat za kavu. Za ručak, imamo sok od paradajza, dva kuhana jaja, kupus salatu i kuhano ribu za večeru. S obzirom na to veče sam proveo sat vremena u bazenu, a onda sa istim uspehom nije mogao večerati u principu, s obzirom da su kao nepodnošljiv. Zaspi, ja zamislim sebe na plaži lijep i harmoničan.

utorak
Proizvodi je postao još manje kao doručak je položio nekoliko krekera, komad ribe za večeru i salatu, a večera je gotovo odsutan, kao šolju jogurta sa komadom crnog hleba, ne mislim za sebe. To je pomoglo odvratiti dobra komedija na TV-u, ali u komercijalne pauze da se uzdrže od racije frižidera bio je vrlo težak.

srijeda
Raspoloženje na nuli, želim da ubijem cijeli svijet, vidi se oko hrane. Želja da se pljuje po svemu i prestane sa dijetom raste, zaustavlja samo samosažaljevanja, šta je to, za dva dana ne bi trebalo da se mučili do smrti?

Kašica od zobene pahuljice na obranog mlijeka za doručak izgledalo prilično ukusna i bez šećera, za ručak su ponovo šargarepe sa sirom i voćem na večeru. Otišla u krevet u osam sati, inače bih tamo otišao.

četvrtak
Ja naspavam i raspoloženje mnogo bolje. Ono što sam učinio!
Za doručak je bila velika jabuka za ručak omlet i salatu za večeru i mandarina jogurt. S obzirom da je večeri bilo planirano bazen, gusta hrana ne bi uopće.

petak
Jeans su postali slobodniji, koji nije mogao ne udovoljiti. Pogledao sam se u ogledalo i rekao sebi da sam atraktivna. Postoji još 9 dana ishrane. Stojim!

Na putu kući kupila novi traperice veličina manja. To je sada nema povratka.

Odlučio sam da dosizhu upravo na dijeti prije kraja. Ali i dalje sjediti na izgladnjivanje dijeta neće, pišemo bolje i više u fitness klub i da će naučiti jesti pravilno. Do ljeta biti sigurni da izgubite na težini.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichekAnoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Afirmacije za mršavljenje kao način korekcijeAfirmacije za mršavljenje kao način korekcije
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Mršavljenje: zadovoljstvo ili posao?Mršavljenje: zadovoljstvo ili posao?
Kako izgubiti na težini za novu godinuKako izgubiti na težini za novu godinu
Proteinska dijeta. Komentari i rezultatiProteinska dijeta. Komentari i rezultati
Riley način: kako savladati lijenost i raditi vježbeRiley način: kako savladati lijenost i raditi vježbe
Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?
Smršati - opuštajućaSmršati - opuštajuća
Kornelia Mango DietKornelia Mango Diet
» » Dnevnik gubitka težine ili putu postroynet
© 2018 bo.herinhap.ru