Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichekAnoreksija - strašna psihološka bolest modernog doba. To je patološki strah od debljanja, želju da izgube na težini, a ne, kao što mnogi vjeruju. Foto anoreksichek prije i poslije bolesti da pokaže šta užasnom stanju može donijeti sami bolesna osoba. Razvoja bolesti je uvijek isti: mladi muškarci i žene samo žele malo za izgubiti težinu, smanjiti bokove, trbuh, a onda gube glave iz rezultata, a ne može zaustaviti. Na kraju krajeva, promijeniti brojeve na skali stoji veliki dozu adrenalina i osoba dobija ogroman zadovoljstvo iz ishrane.

Sadržaj:


I anoreksichka: stvarne priče. Anoreksichki fotografija

Mnoge od ovih priča reći kako da postanu anoreksichkoy mjeseca. Ne mislim da će to ponoviti!
"Bila sam normalna djevojka, uz rast od 168 cm težak 60 kg. sve što je dogovoreno u svom izgledu, ali zabrinuti punačka trbuščić. Odlučio sam da biste ga uklonili. Ona je postala redovan rok za novinare i smanjiti na meniju. Nekoliko dana kasnije, rezultat se ne vidi i skoro prestao da jede. Jeo sam samo jedan od jabuke i paradajz dnevno. Nakon nekog vremena, ljudi su počeli da kažem da sam izgubio na težini, a onda sam odlučio da ukloni čak i malo sa strane ... Pored mene nema zaustavljanja. Kao rezultat toga, u toku je rast od 168 cm, počeo sam da teži 40 kg. "

Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Anoreksija: slike djevojaka

U svim pričama iz života anoreksije može se vidjeti da je djevojka uvijek vjeruju da je održavanje situaciju pod kontrolom. U stvari, to nije. Oni ne mogu zaustaviti sebe da izgubite težinu i dobiti zdrave težine.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Ja sam sada anoreksichka

"Ja bih bio momak, ali je volio male. Bio sam bucmast dijete s djetetom. Zato sam odlučio da počne da gubi na težini. Pokušao sam da prestane da jede, ali glad je vladala. Ja sam frustriran, psujući sa prijateljima i roditeljima, i postupno razvio u svojoj averziju prema hrani. Tokom vremena, kosa je počela da pada, raspada nokti, zubi ispadaju. A kada dođete do težine 40 kg počela imate problema sa bubrezima, srcu, prestala da dolazi mjesec dana. Nešto kasnije sam otišao u bolnicu - poremećen metabolizam. Do trenutka kada Izgledala sam kao mumija. Sive kože, neproporcionalno velikom glavom, kao i svi anoreksichek u strašne strane, sa Interneta, kao što je vještica u Disney Snow White, gomila konoplje umjesto kose. I onaj koji je u međuvremenu oženio drugu devojku, a nismo ni upoznali. "
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Priče svi imaju jednu zajedničku stvar anoreksichek u ogledalu ne vide svoju mršavost. Međutim, može se primijetiti ružne promjene na fotografiji drugi anoreksichek.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Postao sam anoreksichkoy

"Moja priča je počela anoreksije već 26 godina. U ljeto sam išao na jug, i moja forma je loša. Sa rastom od 170 kg imao sam oko 86kg. Tako da sam se prijavio za fitness i počeo jesti. Nikada nisam voleo super dijeta omogućava vam da izgubite 10 kg za nedelju dana. Jer je prišao inteligentno na svoju ishranu i način života - ne peretruzhdaetsya sebe treninga i nisu od gladi. Kao rezultat toga, on je pao na 15 kg, što je bilo strašno drago. I onda sam odlučio ukloniti želudac, uši na bokovima. A onda je počelo. Težina nije ostavio. Morao sam da se smanji unos kalorija na 700 dnevno. Brojevi na vagi počela da pada, kao i moje zdravlje.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Nervnih slomova, epizode pijanka jede, štrajk glađu, suze, prorjeđuje, gubitak vida - ovo nije kompletna lista strašne posljedice. Ali, sve te teškoće, nisam primjetio, nalazimo alternativa izgubili ljepotu - nokti iznad glave, kratka kosa, šminka. A onda je počeo padati u nesvijest, pa sam počeo da se u bolnicu, gdje sam bio na silu tove. Ali kod kuće, opet sjeo na štrajk glađu. Kao rezultat otkazivanja bubrega, jetre, početak osteoporoze, hormona promijenilo. I sa težinom od 38 kg, umro sam. "
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Anoreksija u povijesti žena ne donosi ništa dobro. Na kraju svog čekanja za slomljeno život, slomljena psihe, usamljenost, invaliditeta ili čak i smrt. Da li je to vrijedno žrtve "princ", savršeno tijelo ili druga zadovoljstva, za koju djevojke počinju da izgubite težinu?
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Kako napraviti sebe izgubiti na težini?Kako napraviti sebe izgubiti na težini?
Diet Tatiana RybakovaDiet Tatiana Rybakova
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Kako izračunati idealnu težinuKako izračunati idealnu težinu
Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?
Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
I da li ili ne izgubiti na težini?I da li ili ne izgubiti na težini?
» » Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
© 2018 bo.herinhap.ru