Diet iz dana u dan

Diet iz dana u danKoji želi da riješi viška kilograma danas na internetu lako možete pronaći bezbroj najrazličitijih dijeta. Ovo meso, i vino, i bobice i voće - nešto za svačiji ukus. Međutim, nisu svi od njih će brzo, efikasno i, što je najvažnije, definitivno riješi dodatnih kilograma. Neki daju pozitivan rezultat, koji je nakon povratka u normalu moći brzo ide u "ne", dok su drugi nameću previše restriktivan, da nisu svi preživjeti.

Dijeta na kefir iz dana u dan: posebno efekte na organizam

Dijeta koja će znatno smanjiti težinu, - što je "iz dana u dan". Zahvaljujući svojoj aplikaciji ćete biti u mogućnosti postići odlične rezultate: izgubiti težinu u tri mjeseca do 10 kg!
Posebno dijeta "iz dana u dan", kako slijedi: u roku od jednog dana kad jede, ograničavanje kalorija vaše dijete, sljedeći dan jesti upoznati hranu za sebe.
Nesumnjivu prednost ovog pristupa je da će dati jedan dan od omiljenih jela je mnogo lakše ako znate da će sutra biti u mogućnosti da ih uživaju. Smanjena energetska vrijednost ishrane. Ovo može značajno smanjiti težinu.
Kako bi se vidjeti opipljive rezultate, treba slijediti takva ishrana je ne manje od dvije sedmice. Možete ga pratiti koliko god želite, bez ikakve štete po zdravlje.
Obroka dnevno dijeti kao normalna "posta" dan koji kalorija 500-1000 kcal. To bi trebao biti pola od uobičajene kalorija.
Na dan ishrane, možete provesti razne posta dana: kefir ili heljde, bobičasto voće ili voće, sir ili mlijeko. Detalji o tome kako izgubiti težinu na ovaj uz pomoć jogurta, čitati članak "kefir dijeta prugasta".
Diet iz dana u dan

Dijeta na jabuke dnevno

Odličan izbor bi bio da se provede posta dana na jabuke. Na primjer, moguće je:

  • Svaka 3 sata da jede 2 jabuke, oprati dolje sa čašom kefira:
  • Druga opcija jabuka dijeta predviđa da u posni dan možete jesti jabuke na bilo koji način: prženi, kuhani, sušeno, svježe, u obliku soka.

Gladovanje dijeta za jedan dan

Primjer dan ishrane u dan može biti prugasta gladi. To može biti implementiran u takvim programima:

  • dan posta, dan prijema uobičajenih obema- 2 dana posta, 2 dana obično prehrambenoj i sl do pet dana.
  • Jednog dana - posti dva dana - na normalnu hranu za dva dana - posti tri dana - hranu, itd do pet dana.
  • Alternativno, možete ručno instalirati slobodno kola na osnovu potreba vašeg tijela.

U svakom slučaju, glavna stvar - to je princip alternacija dana. Imajte na umu da u intervalima između preporučenog postovima samo biljne hrane.

Mišljenje o dan dijeta za danom

Inna, 27 godina: veliki dijeta! Prvo sam pokušao prošlog proljeća. Jedite dijeta za 3 mjeseca. Do ljeta sam izgubila 7 kg. Samo stvar! Negdje u mjesec dana primijetili da je u tim danima, kada je sve što je moguće, poželjno, počela jesti manje. U posta dana se naviknete na manje porcije. Kao rezultat toga, zaradio sam koristan naviku jesti pravu. To je vrlo važno da se ova dijeta ne daje za odricanje od slatke, pržene dugo. Ja sam u više navrata pokušali izgubiti na težini uz pomoć različitih dijeta je opisano u forumima, ali ne ustane i frustriran. I onda nešto kao dijete, ali možete počastiti ukusnim.
Diet iz dana u dan
Natalia, stara 34 godina: Ja sam privukao ovu dijetu je nedostatak jasnih ograničenja: sve što je potrebno - je da se prepolovi broj kalorija u jednom danu posta. A šta će biti - jabuku, malo piletine ili čokolade - to ovisi o mom raspoloženju. Mnogo je lakše reći "ne" ukusne kolače danas, znajući da će biti moguće jesti sutra, ne osjeća nikakve griža savjesti. Međutim, ja sam dugo vjerovao mišljenja, ali ipak je odlučio da ga probati. Moj muž je dugo pozvao me da, dobro, da li je ova dijeta, tako da možete jesti slatkiše, i prženim krompirom, dok nije vidio rezultate. On kaže da nikada ne bi vjerovao da možete jesti što god želite, i dalje izgubiti težinu! Za dva mjeseca sam raskinuo sa 4 kg i nemaju namjeru da se zaustavi tamo!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Smršati ispravno!Smršati ispravno!
Izgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravljeIzgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravlje
Kako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kgKako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kg
A strogu dijetu će brzo izgubiti težinuA strogu dijetu će brzo izgubiti težinu
Top 5 najbrže dijeta za novu godinuTop 5 najbrže dijeta za novu godinu
Kako izgubiti težinu u nogama za nedelju dana?Kako izgubiti težinu u nogama za nedelju dana?
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
Da li posta dana efikasan?Da li posta dana efikasan?
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
Kurs dijeta Maggi - dobar način za izgubiti težinuKurs dijeta Maggi - dobar način za izgubiti težinu
» » Diet iz dana u dan
© 2018 bo.herinhap.ru