Francuski dvije sedmice dijeta

Francuski dijetaFrancuski je uvek smatra najviše vitka i tolsteyuschimi žena u svijetu. Pitamo se zašto i kako? Naravno, tu je tajna moć koja možemo pratiti, a to je opisao M. Đulijano u svojoj knjizi "Zašto Francuskinje ne debljaju" leži u činjenici da je potrebno da polako jesti, polako, namjerno, dolazi na proces apsorpcije hrane kao ritual. I, naravno, piti puno vode. Tu su i sorte francuskog dijeta su postali popularni: Dukan dijeta, značenje koje se koristi isključivo vysokobelkovoj pischi- i, na primjer, dijeta M. gest to ime. "Luk juha dijeta"

Oni su zasnovani na klasičnom dvije sedmice francuska dijeta, gubitak težine, koji je upravo zbog svoje minimalne kalorija. dijeta meni jasno navedeno i odstupanja od njega su zabranjeni.

Nemoguće je u francuskoj dijeti jesti sljedeće namirnice: šećer, sol, brašno proizvodi, razne slatkiše, voćne sokove, alkohol, kiseli krastavci.

Osnova francuskog dijeta se sastoji od:

  • riba
  • Nemasno meso, perad
  • Jaja (uglavnom proteini)
  • Povrće i bilje
  • svježe voće
  • Zdravica (isključivo od raženog kruha)
  • žitarice

Važno je imati na umu da je dan ne mogu da jedu više od 1.500 kalorija, to nije dovoljno za normalan život, ali se pretpostavlja da je manjak masti i ugljikohidrata tijelo će nadoknaditi štetu postojećih masti, i zašto oni će se smanjiti. Praksa pokazuje da se pridržavaju francuski dijeta za dvije sedmice, možete izgubiti težinu 8 kg.

Francuski dijeta

S obzirom da je francuski dijeta je stvarno stroga, prije "sjesti" na to je zaista potrebno da se obratite lekaru. Ako imate problema sa srcem, želucu ili bubrega, zatim francuski dijeta treba napustiti. Trebalo bi odabrali drugu dijetu i one koji pate ili su upravo bio bolestan s kroničnim bolestima sistema. Dijeta se ne može nazvati korisnim i uravnotežen, tako da se može ponoviti ne češće od jednom svakih šest mjeseci.

Približna francuski dijeta izbornik:

  • dan 1
    Doručak: šolja nezaslađene crne kafe
    Ručak: zelena salata, svježi paradajz i 2 kuvana jaja
    Večera: list zelene salate i kuhano nemasna govedina
  • dan 2
    Doručak: šolja nezaslađene crne kafe i tost
    Ručak: komad kuvanog posnog mesa
    Večera: salata i lean šunka
  • dan 3
    Doručak: šolja nezaslađene crne kafe, tost
    Ručak: mrkva, paradajz, narandže
    Večera: salata, 2 kuhana jaja, kuhano nemasno meso
  • dan 4
    Doručak: šolja nezaslađene crne kafe i tost
    Ručak: Svježe mrkva, nemasni sir, 1 kuhano jaje
    Večera: voćna salata, šolja jogurta
  • dan 5
    Doručak: mrkva salata obučen sa sokom od limuna
    Ručak: riba (kuvana ili na pari), paradajz
    Večera: malo kuhanog posnog mesa
  • dan 6
    Doručak: šolja crne kafe bez šećera
    Ručak: salata lišće i kuvano pileća prsa
    Večera: kuhano nemasna govedina
  • dan 7
    Doručak: šolja zelenog čaja sa limunom, možete
    Ručak: kuvano pileće grudi ili nemasno meso, voće
    Večera: komad nemasnog pršuta

Ovaj izbornik se ponavlja na drugoj sedmici ishrane.

važan:

  • Ako osjećate nelagodu, stop na dijeti, idite na pravilnu ishranu.
  • Ako je moguće, u toku dijete, sportom, rade gimnastiku.
  • Pijte puno vode, te da vitamin kompleks (na savjet doktora).

Dijeta - težak test, ali s pravom motivacijom, sigurno ćete postići uspjeh, i želimo vam strpljenje i zdravlje!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Francuzi dijetaFrancuzi dijeta
Dukan Dijeta i alkoholDukan Dijeta i alkohol
Vitkosti francuskih žena: u čemu je tajna?Vitkosti francuskih žena: u čemu je tajna?
Giardiasis kod odraslihGiardiasis kod odraslih
Ono što je tijelo sušenje i šta je to za?Ono što je tijelo sušenje i šta je to za?
Dijeta od kemijske reakcije - meni, rezultatiDijeta od kemijske reakcije - meni, rezultati
Kako da ne dobiju na težini nakon dijetaKako da ne dobiju na težini nakon dijeta
Kako izgubiti težinu u dva tjedna za novu godinuKako izgubiti težinu u dva tjedna za novu godinu
Protein Dukan Dijeta meni za tjedanProtein Dukan Dijeta meni za tjedan
Detaljni meni Kim Protasov dijetaDetaljni meni Kim Protasov dijeta
» » Francuski dvije sedmice dijeta
© 2018 bo.herinhap.ru