Dijeta od kemijske reakcije - meni, rezultati

Dijeta od kemijske reakcije - meni, rezultatiHemijska dijeta ne znači, naravno, ishrana "hemijski" proizvoda. Obično, kada se radi o težini ljudi su vođeni po pravilu "jesti manje i više kretati"To je apsolutno istina, ali "hemijski" dijeta - barem idealno, uključuje sposobnost interne kontrole za asimilaciju hranjivih tvari.

Ono što je ishrana zasnovana na hemijske reakcije

Fat burning dijeta ove se vrši ne zbog akutnog nedostatka hranjivih tvari i brojanje kalorija, ali zbog hemijske reakcije uzrokovane izbor hrane koja istovremeno omogućavaju tijelu da nastavi zdravo funkcionisanje. U ova dijeta kombinira poput nekoliko drugih dijeta, na primjer, uz smanjenje unosa soli (recenzija liječnika prijavio da natrij klorida, odnosno soli, neophodne za organizam, ali ne u količinama u kojima se danas mnogi ljudi koristi), što je porast u broju proteina i smanjenjem količine ugljenih hidrata.

Ova dijeta ne može biti izabran ako imate bolest bubrega (opterećenje na njih dramatično povećava), želuca ili crijeva bolesti, dijabetesa ili bilo hroničnih bolesti koje mogu pogoršati. Budite sigurni da razgovaraju sa svojim lekarom.

Meni kemijskih dijeta za 2 tjedna

Recenzije kažu da je potrebno da se u skladu sa četiri sedmice da postignu rezultate na ovu dijetu, ali opcija dvije sedmice je i mesto.
Hemijska dijeta se sastoji od tri obroka dnevno, doručak, ručak i večera. Doručak bi trebao uskoro nakon što se probudi jede, ručak - oko 13.00 - 14.00, i večera - 18.00 - 19.00 sati.
Vjerovanje da je nakon šest sati uveče ne može biti objektivan samo ako idete dovoljno rano. Avaj, obratite pažnju na pravilan način dana i ići u krevet prije ponoći ne može zadovoljiti sve, a od gladi se od šest do dvanaest godina, pogotovo ako dolaze da rade ili studiraju u šest, ili nakon šest, a ne na najbolji način. Između posljednji obrok i spavanje treba da prođe oko 4 sata, tako da je tijelo je imao vremena da počne da ga svari i ne može biti pohranjeni kalorija, a već "distribuiran" ih za dalji rad. Zbog toga nakon šest, ako odete kasnije, možete - ne prejedanje, naravno. Ali ova dijeta će vam pomoći.

Na doručak u dvije sedmice svaki dan treba pojesti 1 ili 2 kokošja jaja (tvrdo kuhano) i po agruma (grejp, veliki narančasti). Kao piće je najbolje odabrati za vodu - sve mora biti povećana za dovod vode nedeljno - ali možete popiti piće i mali crnu kafu bez šećera.

Dan 1:
Ručak: pileća prsa bez kože (1 porcija je negdje na pola grudi), pečena, kuhano ili na pari, i zelen-
Večera: voće - jedna vrsta, ali koliko god želite.

Dan 2:
Ručak: govedina kuhana u bilo koji drugi od pržene način, a pola greypfruta-
Večera: jedan veliki paradajz, parče hleba (raž), komad sira (masti 60%).

Dan 3:
Ručak: grašak i ponovo za doručak, dva yaytsa-
Večera: riba (ne prženo i dimljene) i svježe bilje.

Dan 4:
Ručak: govedine i 1 pomidor-
Večera: voće - u 1 dan.

Dan 5:
Ručak: piletina i apelsin-
Večera: salata od paradajza, krastavac i kupus i krišku raženog kruha.

Dan 6:
Ručak: grejp i govyadina-
Večera: za 3 dana, ali je vrsta ribe možete sigurno promijeniti.

Dan 7:
Ručak: dva jaja, paradajz i kriškom raženog hleba-
Večera: piletina i grejpa ili naranče.

Za drugi tjedan izbornika treba ponoviti, ili ako želite ponekad promijeniti meni za dana.

Meni kemijskih dijeta za 4 sedmice

Imajte na umu da je veoma važno korištenje životinjskih proteina za ishranu kemijske reakcije, to je izgrađena od bilansa stanja. Ako ste vegetarijanac, a pogotovo ako ste nedavno postali su bolje odabrati neku drugu dijetu - jedu samo biljne namirnice sa liste menija u količinama u kojima je navedeno, je ekvivalent za skoro gladi.
kemijskih dijeta meni za 4 nedelje se razlikuje od "dvije sedmice" uglavnom trajanja. U trećem i četvrtom danas blago može povećati količinu voća i uzeti 2 paradajza umjesto jednog. Broj povećanja jaja nije potrebno.
Vode treba piti najmanje 1,5 litara dnevno.

Rezultati kemijskih ishrane

Mnogi tvrde da ishrana bazirana na kemijske reakcije, da vratite do 30 kg mjesečno, ali to nije. Tako snažan smanjenje težine u tako kratkom roku ne može pružiti nikakve dijete, i stvarne težine padaju takvom brzinom (npr u ekstremnim uvjetima rata) je puna komplikacija za cijelo tijelo i više zdravstvenih problema.

Osim toga, dijeta bez sportska opterećenja - nikakve dijete - i dalje će biti neefikasno. Opterećenje može biti minimalan, možete početi čak i sa pješačke zone u narednih autobusnog stajališta, nekoliko jednostavnih pokreta punjenja ujutro, nekorištenje pokretnih stepenica u tržnom centru, ako postoji stubište, a koraci to nije puno. Sama dijeta, to može pomoći da se smanji težinu, ali neće pružiti "zategnut", Lijepo tijelo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Salata sa piletinom jetreSalata sa piletinom jetre
Da li je vredelo napraviti minival?Da li je vredelo napraviti minival?
Dijeta za mršavljenje straneDijeta za mršavljenje strane
Pravu ljubav da Foruma ženaPravu ljubav da Foruma žena
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Na dnu moraNa dnu mora
Službene medicine ili folk? Šta odabrati?Službene medicine ili folk? Šta odabrati?
Mlijeko dijeta za mršavljenjeMlijeko dijeta za mršavljenje
Dijeta za olakšanje i zategnuta tijelaDijeta za olakšanje i zategnuta tijela
Dijeta "ne jede" Maya PlisetskayaDijeta "ne jede" Maya Plisetskaya
» » Dijeta od kemijske reakcije - meni, rezultati
© 2018 bo.herinhap.ru