Recepti od celera

Čitajte Celer prednosti za gubitak i zdravlje težine. Također s obzirom na recept "pohudatelnogo" supu. Ali, u ovom članku smo prikupili Kako kuhati celer, recepti podnela čitalaca sajta.

Jela od celera

Olga

  • Pijem sok od limuna i celer: u čašu soka za oko pola limuna, može biti malo manje, okus određenog naravno, ali kada se naviknete na to - puno,
    nakon čašu soka ujutro - cijeli dan osjećati snagom nestao problema s gastrointestinalnog trakta, na vrućini - smanjen znojenje.

Galina

  • Hvala ti puno na informacijama. Želim da podelim recept za omiljeno jelo: 1 kg korijena i 1 kg limuna, 500g meda. Roots i limunom u mljevenje mesa, dodajte med. Tu prije jela 1.. žlica. Ukusna, i kako korisno!

Julia

  • Savjetujem vam da probate ukusno jelo: stabljika čudo povrća (200g) sjeckani + 1 jabuka (izrezati na trake) 1. l.izyuma + šaka oraha (orasi ili bor) + umak: 100g nemasnog prirodnog yogura + 100g jagode (mash mogu biti zamrznute) 1 žličica šećer. Ukusan i zdrav!

Natasha:

  • Želim da podelim recept za supu, koji mi je pomogao riješi 8 kg u 3 mjeseca. Pojeo sam ga 2-3 puta tjedno.
    Sok od paradajza - 2n, celer, zvono zelene paprike, kupus, boranija, zelje. Nemojte dodavati sol.

olya:

  • Probajte ga! Vi ćete love my recept:
    Celer rez kako bi biti slična kriške limuna, obukao tune, nježno stisnite sok od tune (tuna prodaje u svakoj prodavnici staklenke u vlastitom soku), dodajte svježe bilje, sve mješoviti i zapravit- neko kao ti majoneza a ako ulje povrća, a zatim pogodio limun ispred njega. Ukusan i vrlo koristan.

Prijatno !!!

Svetlana:

  • U 25. sedmici trudnoće, doktori dijagnosticiran "Patološki debljanja" ... na dijeti zasađeno. Evo mog recepta: 2-3 celer stabljika, 1 mrkva, 1 jabuka. Svi rešetke na srednje rende, dodati 1/2 kašičice med (ne), 1 žlica vrhnje 10%. Yummy! Djecu, kao i ja, volim ovu salatu!

marina:

  • I to supa sa celerom, ne možete kuhati, samo pokušaj da sipa ključalu vodu lagano sauteed povrće, ostavite da odstoji, će postati još više koristan i mršavljenje, sve krompir ostale supe i salate zamijeniti korijen, da ćete uživati.

Salata sa celerom za mršavljenje

Elena:

  • Tu je i salata: povrća stabljike nashogo 2 komada, 1 zelena jabuka, stisnuti limun podu, malo maslinovog ulja, kiselo, ali se navikneš na.

Larissa:

  • Salata: 1 pileća prsa, 2-3 stabljike celera, banke konzervirane ananasa, 1 pakovanje raži krekera, majoneza za gorivom.
    Dojke čir, izrezati u male komadiće, matične i izrezati na kriške, mix, sezona sa majonezom.

Natalia:

  • I ja napravim salatu ovako:
    Celer, kupus, krastavci, rajčice, paprika :) malo sam soli i obučen sa suncokretovo ulje ili maslinovo. I dalje možete dodati soja sos, onda ne možeš soli. Tako ukusna ispostavilo se ...

Nyuta:

  • Volim ovo povrće! Stvarno volim ga u salatama. Obično učiniti sebe: stabljike (puno), malo jabuke, konzervirana kukuruza, sok od limuna, maslinovo ulje (extra Virginia), soli po ukusu. Sviđa mi se!
  • I sada trudna, tako da sam privukao ovo jelo: stabljike, usitnjeni sir, češnjak, umak, majoneza i vrhnje, malo soli. Jedem hleb sa zrna. Ne mogu, svaki dan želim ovu salatu!

Olga:

  • Imam dva tjedna jesti celer salata sa jabukama začinjena 1st.l. maslinovo ulje (kao dnevna stopa ulje). Ona je izgubila 10kg. Ali nisam patio. Za doručak, kava, kuhano jaje i raženi kruh. Riba je večeru. U večernjim satima, sir ili jogurt ne masti, u toku dana salatu kada želite jesti. Ukusna, nisam gladan
    U stvari, koristio sam korijen, ali su stabljike su mnogo ukusniji i efikasnije (0 kcal). Ribež da naribajte veliku jabuku, otprilike isti iznos celera. Ako se stabljike, a zatim oko 3-4 komada. napuniti uljem. Za promjenu, ja i dalje dodati zelena salata, vrlo dobro uz masline, ali onda koristite lanenog ulja.
    Visina 167 težina je bila 85 je sada 73, ali ja sam 50 godina i javljaju se hormonalne promjene, što otežava proces, ali gubim težinu na.

Galina:

  • Tradicionalnoj recepturi "Hostesa" (1-2 porcija): 2 stabljike celera, uz zelje, 2 stola. Žličica smrznuta, odmrznuti kukuruz, pola zelene jabuke, 2 kriške nemasnog pršuta ili kuhano i dimljene govedine. Sve izrezati na dugim tankim trake, sezonu kašičicu majoneza. Vrlo ukusna, korisne i lijepe, to može biti serviran gostima.
    Frozen kukuruz je manje slatka od konzervi.
    Preporučujem celer i kukuruz pre kuvanja nekoliko minuta da ugase ili održavanje po minuta u mikrovalnoj pećnici.

Da li imate omiljeni recept sa celerom? Podijeliti sa našim čitateljima, ostavite svoj komentar ispod.

Preporučujemo da se izračunati kalorija recept koristiti naš online brojač kalorija.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Selderevy juha za mršavljenje - jednostavan receptSelderevy juha za mršavljenje - jednostavan recept
Dijetetski juha multivarkaDijetetski juha multivarka
Korisni svojstva celera za muškarce i ženeKorisni svojstva celera za muškarce i žene
Celer za mršavljenje: jede bolje - aktivnije smršatiCeler za mršavljenje: jede bolje - aktivnije smršati
Salate od povrća Dijeta za mršavljenjeSalate od povrća Dijeta za mršavljenje
Cikla salataCikla salata
Korisni svojstva celeraKorisni svojstva celera
Dijetetskih salata s konzerviranom tunjevinomDijetetskih salata s konzerviranom tunjevinom
Salata "kist" za mršavljenjeSalata "kist" za mršavljenje
Korisni Recepti od celeraKorisni Recepti od celera
» » Recepti od celera
© 2018 bo.herinhap.ru