Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, menije

Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, menijeDa bi se postigla prekrasan figura žene, ali ponekad ljudi, su spremni da pokušaju na razne načine, sredstva i mogućnosti za mršavljenje - do tada, dok se ne postigne željeni rezultat. Da biste to učinili, možete se smiri od gladi, krute mono-dijete, i mučenje njegovo tijelo dugo treninga. Ali što više ljudi ne u ovom nastojanju, manje je oduševljen raditi na sebi više.

I u vrijeme kada misli dolaze tužno da se ništa efikasnije da riješi viška kilograma nije slučaj, stručnjaci savjetuju nužno istražiti ovu opciju smanjenje težine kao proteina i povrća dijeta. Ova metoda će pomoći svakome ko je spreman za veću svrhu, ne samo podesite da pobedi, ali i da se u skladu sa svim pravilima ove metode.

Proteina i povrća dijeta za mršavljenje

Metoda se zasniva na određenoj šemi hrane, prema kojem je upotreba proizvoda koji imaju ugljikohidrata i proteina se odvija na različite dane. Preduslov takva ishrana je kompletna zamjena ugljikohidrata jednostavne, složene, da zauzvrat nije višak kilograma, i čiste energije. U isto organizam koji je u potrazi za dodatnim izvorima energije, će koristiti rezerve masti su dostupni.

Proteina i povrća dijeta meni, i moć šema

Moć je predmet ciklusa u trajanju od šest dana. Dakle, ovdje je dijagram cikličnog sistema.
Prva 2 dana je dozvoljeno 1 litra nemasnog jogurta, mleka ili sir. Osim toga, dan može i treba jesti 1-2 kriške suvog hleba ili dijetetskih Khlebtsov.

3-4 dana - dozvoljeno jesti samo proteine ​​hrane.
5-6 - su ohrabreni da jedu izvora složenih ugljikohidrata i vlakana.
Dakle, od 3 do 6 dana da dijeta - 2 proteina, 2 posude za povrće dana.

Dakle, ne bi trebalo biti takve hrane na meniju:

kislomolochka - nemasni sir, jogurt sa sadržajem masti ne prelazi 2,5%, surutka i mlaćenica. Kada mlijeko proizvodi se slabo podnosi, dozvoljeno im je da zamenite sok od paradajza (uz minimalno soli).
proteina - dijetetski mesa (zec, teletina, govedina), perad (piletina i puretina), lean riba (oslić, Pollock, bakalar), jaja, mesa i ribe čorba. A ovi povrće: grašak, kupus, spanać, list zelene salate, grašak, šparoge i soje. Složenih ugljenih hidrata - jabuke slatko i kiselo sorti, grejp, nezaslađenog kruške, mekinje, dijetetskih kruh i cijeli pšenice kruh, mrkva, repa. I kaša: zobena kaša, heljda, ječam i dr.

Lijepo prednost ove metode mršavljenja - osoba koja gubi na težini, ne može planirati svoju ishranu (naravno, da je proteina i ugljikohidrata hranu podijeliti u različitim tehnikama), za pripremu raznih jela, dozvoljeno u ishrani. Stoga, proteina i povrća dijeta 20 dana će se mijenjati i zanimljivi, i jedan je od neophodnih uslova da pomogne izbjeći depresiju, nervni slom i lošeg zdravstvenog stanja. Mnoštvo prihvatljivih proizvoda u ishrani pomaže da zaboravi na gubljenje težine je da ishrana i uživanje u hrani.

Komentara "iskusni"

Irina, 20 godina "Prošle godine je djevojka bila u stanju da izgubite težinu prije vjenčanja, nakon dijeta proteina povrća, 7 kg. primjer da me inspirisala, a ja sam bio u stanju provesti sve preporuke za 3 sedmice. Tokom tog vremena, izgubio sam masu za čak 6 kg, sa 62 do njegove idealne težine od 56 kg. Za podršku primljene odličnoj formi Drago mi je da rade u bazenu. Stvarno mi se sviđa dijeta, to je lako da posmatra, ponekad mogu da verujem da si "na dijeti" - je tako raznolik jelovnik. I što je najvažnije - postoji stalna osjećaj gladi inherentne dijeta. Pored toga, u isto vrijeme možete otkriti puno vrlo ukusan i istovremeno ne-kalorijske obroka".

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako zadržati težinu nakon dijeteKako zadržati težinu nakon dijete
Kako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kgKako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kg
Metode okvir 25 mršavljenjeMetode okvir 25 mršavljenje
Dijeta Jennifer AnistonDijeta Jennifer Aniston
Fitness: Kako se motivirati sebe?Fitness: Kako se motivirati sebe?
Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?Mršavljenje: "prije i poslije" - kako postići vidljive rezultate?
Ishrana nakon treninga kao što bi trebao biti?Ishrana nakon treninga kao što bi trebao biti?
Dijeta "odlučan"Dijeta "odlučan"
Od pravila ishrane izlazOd pravila ishrane izlaz
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
» » Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, menije
© 2018 bo.herinhap.ru