Ako nema volje - kako izgubiti težinu?

Ako nema volje - kako izgubiti težinu?Kako bi se izgubiti težinu, možete koristiti različite tehnike. Ovo je raznovrsnu hranu, i vježbe, i jogu, pa čak i tehnike pravilnog disanja. Međutim, uvijek postoji mali ", ali": glavni faktor koji će učiniti sve ove tehnike su efikasne je da oni redovno rade. Ali šta ako volja nije dovoljno?

Ono što sprečava izgubiti na težini: nedostatak volje ili nešto drugo?

Suprotno popularnom vjerovanju, najčešći uzrok povreda u borbi protiv viška kilograma nije nedostatak volje i samoljublja. Samo razvijanjem ljubavi prema sopstvenom telu, kao što je, sa svim svojim viškom kilograma i nabora masti, možete početi da se promijeniti na bolje.
Nemojte podešavati se unaprijed na propast negativan stav prema sebi i svojoj figuru. Eliminišu iz vokabular riječi i pomislio: "Ja sam debela", "Ja sam slabe volje", "ne radim", "Ja sam gubitnik", itd
Ne bi trebalo da krivite sebe za pojeo bombone ili propustili trening.

Prihvati sebe sa svim prednostima i manama. Cijeniti čak i najmanji svojih dostignuća.

Zapamtite, vi se pojaviti drugima onako kako vi sebe vidite. Početi da obrate pažnju na svoje zasluge i relevantan za vas od drugih će se radikalno promijeniti.

Ako nema volje - kako izgubiti težinu?

Šta ako ne postoji volja za izgubiti težinu

Prije svega, treba imati na umu da ne postoje ljudi koji nisu u potpunosti sposobna voljnog djelovanja. Samo jedan teže s obzirom na dijete, a drugi - fizičke opterećenja. Sve što vam je potrebno - je da odaberete ispravan pristup bi bio najefikasniji za vas.
Početi s jednostavan, ali dokazano korake.

  • Prije nego što sjesti, popiti punu čašu vode. To će dati tijelo osjećaj zasićenja, a na večeru, vi ćete jesti manje nego što je uobičajeno. Postepeno razviti naviku da piju oko osam čaša vode dnevno - i vaše tijelo će se postepeno troše manje količine hrane.
  • Prije odlaska u krevet, popije čašu jogurta s cimetom. Ova mješavina ima odlične sagorevanje masti svojstva.
  • All-kalorija jela jesti ujutro. Onda jedu više dijeta hrana s manje šećera i masti.
  • Ohrabrite se, kupi predivan otvoreni kupaći kostim za nekoliko veličina premala, ili izvadite svoj omiljeni haljinu u kojoj je izgledala posebno impresivan, i objesiti ga na vidnom mjestu. Ako ne možete pronaći pristojan proces poticaj gubitka težine će biti lako.

Ako nema volje - kako izgubiti težinu?

Kako efikasno smršati bez volje

Ako vam je teško da se pridržavaju dijeta, smanjiti iznos koji će se povećati fizičku aktivnost. Da bi to ostvario, nije potrebno kupovati skupe sprave za vježbanje ili pismeno u teretanu. Dovoljno je da se i odbijaju da koriste lift, idu za jedan ili dva presjedanja rano i hodati ostatak puta pješice. Čak i ako ste samo da izađu iz kuće pod vatreni glazbu - to će Vam pomoći da troše više kalorija.
Smršati zapravo nije teško. Potrebno je samo da odaberete najprikladniju tehniku ​​koja će vam je potrebna da se najmanje napora.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Želim izgubiti na težini, kako početi?Želim izgubiti na težini, kako početi?
Nutricionisti savjetuju. Diet GourmetNutricionisti savjetuju. Diet Gourmet
Vježba video na sistemu marine KorpanVježba video na sistemu marine Korpan
Snaga volje ili zašto tako teško dijetu?Snaga volje ili zašto tako teško dijetu?
Efikasne metode mršavljenja - igla InvisibleEfikasne metode mršavljenja - igla Invisible
Mršavljenje PsihologijaMršavljenje Psihologija
Kako napraviti sebe izgubiti na težini?Kako napraviti sebe izgubiti na težini?
Izgubiti na težini uz pomoć ... pijavica?Izgubiti na težini uz pomoć ... pijavica?
Zavisnosti od hraneZavisnosti od hrane
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
» » Ako nema volje - kako izgubiti težinu?
© 2018 bo.herinhap.ru