Deserti bez štete brojke - slatko tips zub

Članak je napisao jedan od čitatelja web stranice na temelju svog iskustva mršavljenja bez dijete.

Dame, ako ne možete živjeti bez slatkog, ne mučiti sebe i rade potpuno bez deserta. Postoje ljudi koji mogu lako tolerirati nedostatak slatkiša, i imaju slatko, koji imaju loše raspoloženje, ako oni ne jedu barem komad čokolade. Ja pripadam drugoj grupi, i mnogo zabrinut zbog njegova strast za slatkišima dok sam se naći za najbolje rješenje: jednostavno, ne štete figura deserte. Želim podijeliti s vama moje nalaze.

Prvo, ne žuriti da se raduje. Deserti, korisno za figuru, br. Možemo minimizirati samo štete od njih. To jest, svaki dan maziti deserta bi suvišno. Odaberite nekoliko dana u tjednu, kad dozvolite sebi slatko.

Nadalje, kada je došao dugo očekivani "slatki dan", izaberite iz cijele mora konditorskih različitosti koje donose najveću radost duše i ne šteti organizmu. Od kupovine slatkiša u korist će ići želea, marshmallows i slatkiša. Oni sadrže korisne pektin i malo masti. Ako se odlučite za sebe počastiti slatkišima ili kolačiće, odaberite skupe i kvaliteta. Ako kupite manje, i da će uživati ​​u svakom zalogaju skupih goodies. Pokušajte slatkiša na fruktozu. Dijeta sekciji možete pronaći sve vrste kolača i čokolade bez šećera. True kalorija i masti u njima i dalje obiluju, tako da ne zanosi se. Naravno, to je napomenuti tamne čokolade, za koju se smatra da je čak i korisno za zdravlje. Ako vam se sviđa određeni okus - jesti zdravlje. Stručnjaci preporučuju halva kao izvor mnogih hranjivih tvari, ali ja osobno, iako je volim, čuvajte tu, zbog velike količine masti i kalorija.

Odbije sve troškove od kolača, maslac keksi, kolači i drugi visoki kalorija pečenje. Ne bi trebalo da prejedete. Iz jedne bombone ne bude bolje, a desetine nužno se odložiti u struku i na petom pitanju. Pored prodaje slatkiša, uvijek možete počastite se kući, u ishrani slatkih jela. Koriste različite varijacije jogurt, nemasni jogurt, voće, sušeno voće, med i orasi. Ovih namirnica može biti kuhani deserti, frape, voćne salate, casseroles ... Limit fantazije ne postoji. Probajte, eksperiment i prepustiti sebe i kući koristan slatkiša.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Brzo i sporo ugljikohidrataBrzo i sporo ugljikohidrata
Najukusnije deserte mršavljenje recepata sa fotografijamaNajukusnije deserte mršavljenje recepata sa fotografijama
Ono što sprečava da izgube težinu?Ono što sprečava da izgube težinu?
Šljive: koristi i šteteŠljive: koristi i štete
Kokice: štete i korist za organizamKokice: štete i korist za organizam
Omiljena čokolada: prednosti proizvoda i šteteOmiljena čokolada: prednosti proizvoda i štete
Deserti od voća - niskokalorični slatko sto 8. martaDeserti od voća - niskokalorični slatko sto 8. marta
Smršati dijeta + = zdrav način života!Smršati dijeta + = zdrav način života!
Dijeta slatkiša: ono što se može ugađajuDijeta slatkiša: ono što se može ugađaju
Svjetlo deserti Mart 8: Jednostavna i ukusnih recepata sa skuta i čokoladeSvjetlo deserti Mart 8: Jednostavna i ukusnih recepata sa skuta i čokolade
» » Deserti bez štete brojke - slatko tips zub
© 2018 bo.herinhap.ru