Koliko je tanka Graham Elliot

Koliko je tanka Graham Elliot
Pročitajte članak:
Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Koliko je tanka Graham Elliot: mršavljenje tajne poznati kuhar

Prije godinu dana, Graham Elliot težio vrlo dobro, ali on je bio u mogućnosti da radikalno promijeniti svoj oblik za nekoliko mjeseci uz pomoć operacije i poseban režim ishrane.

Koliko je tanka Graham Elliot otkrivaju tajne zvijezda ^

Graham Elliot - slavni kuhar i TV voditelj programa "MasterChef". U dobi od 36 je odlučio da se bori protiv gojaznosti, kojim je imao mnogo, i vrlo uspješan: Sada je nemoguće za njega reći da, kada je bio vrlo gojazan.

Poznati američki kuhar i televizijski voditelj Elliot Graham (Elliot Graham) ne skriva ono što je i sam radio operaciju kako bi se smanjio želudac, nakon čega pala 70 kilograma za nešto više od šest mjeseci, ali ovi rezultati bi se pomoglo ne samo operacije, ali i poseban obrok.

Graham Elliott izgubio: prije i poslije

Prije nego što Graham Elliot puno težine, njegovu težinu off vaga za 180 kg, ali sada je u rasponu od 80-90 kg. Sve promjene u svom izgledu Muškarac obavještava pretplatnike Instagramme, koji stalno stavlja nove fotografije.

Ispijeni Graham Elliot kako bi razgovarali o mnogim medijima, au jednom od njih je čak ušao u "Top 10 poznatih šokantne promjene." Chef sam kaže da je za postizanje takve rezultate mu je pomogao ne samo dijete i operacije, ali i sport: posjećuje tri puta tjedno, bazen, a ujedno čini staze.

Na dijeti sat Graham Elliot

Ovo pitanje smeta publika ne manje često od toga, koliko tanji Graham Elliot. Posebno žena i gojaznih ljudi. Po riječima Graham, on ne ograničava sebe previše strogo na dijeti, ali se strogo pridržava određenih pravila, koja je pomogla mu da riješi viška kilograma.

Mršavljenje Tajne Graham Elliot:

  • Moramo da uzdržavaju u hrani i ne jedu ukusna, ali štetna i visokokalorična namirnica: šećer, banane, dinja, mango, krompir, kukuruz, slatkiše, bombonima i peciva;
  • Budite sigurni da se bave sportom - to će se povećati efikasnost dijete.

Čuveni ugostitelj Graham Elliot izgubio ne samo zbog ograničenja preselio se u pravilnoj ishrani, a sada koristi samo korisno i niskokalorične hrane. To uključuje sljedeće:

  • Lean vrste ribe i mesa;
  • zelje;
  • Povrće i voće (osim zabranjeno);
  • bobice;
  • Malo masti mliječne pića;
  • Kravlji sir sa niskim sadržajem masti;
  • Žitarice u zrnu.

Znajući koliko je tanka Graham Elliot, svatko može iskoristiti svoje tajne, kao i kreirati vlastite izbornike na modelu ispod.

Graham Elliott izgubio: Pravila, meniji i recepti *

Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Koliko je tanka Graham Elliot zapanjujući rezultat

Mršavljenje pravila Graham Elliot:

  • Ne morate jesti samo zdravu hranu, od kojih je lista je ranije dao;
  • Budite sigurni da pijete puno vode: zbog ovog Elliot Graham izgubio, jer je najčešći mineralne vode bez plina mogu brzo osloboditi organizma od toksina i otpada, kao i višak tekućine;
  • Snaga frakcijski porcije - osnova ishrane: jesti je potrebno do 5 puta na dan, ali svaki obrok ne bi trebala trajati više od 200 g

Elliot Graham Diet: Menu

Izgrađena je na takvoj dijeti mršavljenja Graham Elliot:

  • Steam doručak omlet i čaj;
  • Na jabuke jedemo ručak (2 kom.);
  • Ručak juha od povrća, salate svjetlost i povrća na pari ćufte;
  • Popodnevnu užinu plodom;
  • Za večeru, jedemo pečeni, kuhani ili na pari povrće i komad kuvanog pileća prsa.

Dijeta recepti Graham Elliot

Recept za povrće salata:

  • Samljeti rendane mrkve, narezane jabuke, paprike i koprom;
  • Svi miješanje, obučen sa sokom od limuna.

Recept pare omlet:

  • Tukli 2-3 jaja sa mlijekom i soli;
  • Stavite maslac u podmazanu posudu i kuhati na parobrod za 20 minuta.

Recept za supa od povrća dijeta:

  • Sjeckati mrkva, celer, peršun i praziluk;
  • Popuniti u pot od 1,5 litre vode, dovesti do usijanja, bacanje povrće, sol;
  • Dodajte začine, kuhati dok ne omekša.

Također preporučujemo da pročitate članak Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya.

Koliko je tanka Graham Elliot recenzija nutricionisti ^

Gledajući ga kao gubljenje težine Graham Elliot, vidite da nije bilo bez operacije. Uprkos tome, čak i operacija ne bi dao stabilne rezultate ako ugostitelj ne pridržava pravilna ishrana: baciti kilograma jednostavno će se uskoro vratiti.

Mišljenje o ishrani Graham Elliot:

Diana, 30 godina:

"Ja to ne bih nazvao ovu dijetu prestrogo, ali mršavljenje Graham definitivno zaslužuje pohvalu: on je pao gotovo 100 kilograma, a drugi ne mogu biti u 1-2 godina da odbaci čak 10. Što se mene tiče, izgubio sam ga na što više 1.5 mjeseci, a u hrani sam po sebi nije posebno ograničena, osim u skladu sa pravilima Elliott »

Elena, 33 godina:

"Ne može se govoriti o ishrani ukočenost Graham Elliot, jer to apsolutno nije slučaj: ona se vrlo lako prenosi - Ja lično glad nisam osjetio u 2 mjeseca, kao ako se hranio na rasporedu i ne preskakati obroke. Tokom ovog perioda Izgubila sam 12 kilograma, ali to nije granica. Mislim da će za 3-4 tjedna postigli željeni rezultat "

Zinaida, 39 godina:

"Graham dijeta, ja odmah skinuo 15 kilograma, međutim, morao sam sjesti na njega skoro 3 mjeseca, korist od toga nije lagan i nije štetna. Mislim da je, nakon ovih šokantne promjene Elliott dobija još više na popularnosti, a isto vrijedi i za njegov sistem hranu: nakon nekog vremena na njemu će se znati svaka druga osoba "

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koliko je tanka Eva CijeliKoliko je tanka Eva Cijeli
Diet Svetlana KhodchenkovaDiet Svetlana Khodchenkova
Koliko je tanka Angelina JolieKoliko je tanka Angelina Jolie
Knjige o vegetarijanstvuKnjige o vegetarijanstvu
Koliko je tanka rose SyabitovaKoliko je tanka rose Syabitova
Dijeta "10/10/80"Dijeta "10/10/80"
Koliko je tanka Alina KabaevaKoliko je tanka Alina Kabaeva
Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?
Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skayaKoliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya
Koliko mililitara u čaši - korisne informacije za svaku porodicuKoliko mililitara u čaši - korisne informacije za svaku porodicu
» » Koliko je tanka Graham Elliot
© 2018 bo.herinhap.ru