Koliko je tanka Eva Cijeli

Koliko je tanka Eva Cijeli
Pročitajte članak:
Eva-Polna-pohudela

Koliko je tanka Eva Cijeli: Secrets objavi harmonija pjevač

Ruski pjevač Eva Cijeli nikada nije bio mršav, ali dobila mnogo kilograma nakon rođenja dvije kćerke, a trudnoća slijede jedna za drugom. Cijeli Tajna leži u Eve ishrani, ona je odlučila da se izgubiti težinu na svoju 40. godišnjicu.

Polna tanka: tajne i specifičnosti moći ^

Poznati 40-godišnji pjevač Eva Cijeli je uvijek bio sklon da ima višak kilograma, ali je ukusan forme. Prema njenim riječima, "tanka krava - još uvijek nije gazela", tako da ona neće da iscrpi sama sa strogim dijetama, posebno zbog toga što su mogli da pomuze ambis.

Činjenica da je bivši pjevač grupe "Gosti iz budućnosti" Eva Cijeli smršala, postalo je jasno kada je bend objavio spot za solo pjesmu "Mirage", gdje se pojavila u potpuno novom obliku: slika promijenila i, naravno, postroynela.

Mnogi ljudi odmah počeo da kažem da Eva Cijeli izgubili na težini i promenila njen lik. Pjevačica kaže da je sadašnja brojka je apsolutno zadovoljan i sve to će promijeniti. Vrlo često, njena težina varira gore ili dolje, ali najveći broj kilograma stekla je tokom dva trudnoće, a sada je ponovo počeo da dobija na težini.

Polna izgubili na težini prije i poslije

Sa rastom od 163 cm pjevačica je sada teži 65 kilograma, dok je ranije ta brojka bila je jednaka 80 kg. U skladu s tim, Eva Cijeli smršala 15 kg, a ona je to uradila u samo nekoliko mjeseci, a ne tako davno je bila na pyshechki javnosti.

Mnogi se pitaju o tome šta dijeti sat polna, kada je ona bila u stanju da postigne takve rezultate u rekordnom vremenu. Pjevačica kaže da određeni način ne koristi, ali je uvela niz ograničenja u ishrani, i koji su doprinijeli mršavljenja.

Ispijeni polna vlastite tajne otkrio moć, koja je ubrzo pojavio u mnogim medijima, a sada ih koriste stotine žena.

Slimming Tajne Eve Cijeli

Za one koji su zainteresirani za to kako smršala polna, pjevačica otvorila veo tajne:

  • Zastala je da jede junk kalorija hrane: slatkiše, meso, pržena hrana, kruh, kiseli krastavci;
  • Ona je odustala od soli, odnosno, jesti svježe hrane;
  • To promijenio ishranu i sada jede 5 puta dnevno.

Na listi preporučenih proizvoda su: nemasnog mlečni napici, nemasno meso i riba, povrće, voće, voće, bilje, žitarice, mekinje, zeleni čaj, nemasni sir, tjestenina od durum pšenice, tvrdih sireva.

Mršavljenje Eva Cijeli nije prošla nezapaženo, a sada ne piše samo lijen, a neki čak i govore da je djevojka vidjela pilule, iako je pjevačica u potpunosti odbija.

Mršavljenje Eva Cijeli: Pravila, meniji i recepti *

Eva-Cijeli-pohudela-otzyvy

Polna vrlo tanka minus 15 kilograma, što je odličan rezultat

Mršavljenje pravila dipola Eve:

  • Moram da idem na frakcijski vlast, odnosno, jesti 5 puta dnevno, ali porcije treba da bude 200 g;
  • Nemojte koristiti soli u kuhinju;
  • Potrebno je računati kalorije: dan ne mogu da jedu više od 1200 kcal u umerena fizička aktivnost;
  • Jednako važno je psihološki pristup: svaki put prije jela trebaju biti spremni sebe da uživaju u obroku, mentalno obraćajući se vaše tijelo: to poboljšava performanse i upotreba preusmjerava kalorija nego nakupljanje masti, kao i da učestvuju u potrošnji energije.

Polna Diet: Menu

Ispod je samo uzorak dijeta na kojoj Eva Cijeli vrlo tanak. Na upit, može se mijenjati pomoću listu preporučenih proizvoda:

  • Kaša doručak, zeleni čaj i kuhano jaje;
  • Jedemo ručak 100 g bobičastog voća ili voća;
  • Ručak supa od povrća, salata i komad mesa;
  • U popodnevnim satima popiti čašu kefira;
  • Večera kuvana ili pečena povrća.

Eva Polna dijeta recepti

Juha od rajčice recept:

  • Usitnjava paprike, luk, nekoliko paradajz, svježi začini Iscepaj;
  • Stavimo paradajz u rerni i malo peći, a zatim uklonite kožu i pretvoriti u pire;
  • Maslinovo ulje prženim lukom;
  • Sipajte u posudu vode, dovesti do usijanja, baciti 300 g riže i heljde;
  • Nakon 15 minuta, baci ostatak povrća, dodajte bilje i kuhati dok ne omekša.

Recept za pečene jabuke:

  • Operite jabuke, punjena;
  • Nadopuna mješavina sira i grožđica;
  • Pecite u pećnici dok ne porumeni.

Recept piletina ćufte:

  • Zagrejte 100 g kreme, umočen u veknu kriške;
  • Twist u mljevenje mesa piletine, dodajući istovremeno vekne;
  • Gotovog težina paprike, formirati pljeskavice i pržene u maslinovom ulju.

Također preporučujemo da pročitate članak Koliko je tanka Ekaterina Skulkina.

Koliko je tanka Eva Cijeli: recenzije ^

Gledajući koliko je tanka Cijeli, mnogi ljudi misle da je sjedio na kruta dijeti, ali to nije slučaj: Pjevačica ne priznaje stroga ograničenja u proizvodima, a imajući u vidu svoju profesiju stalno je potrebna energija. Prema nekim izvještajima, Eva je ljubitelj dijeta Elena Malysheva, a moguće je da se smanjuje težinu to na nju, jer je to nije teško.

Komentari o Eva Cijeli ishrane:

Irina, 34 godina:

"Nije ni čudo da je Eva na ovoj dijeti skinula 15 kilograma: Ja sam smršao zbog nje ishrane gotovo 11 kg u samo nekoliko mjeseci. Moram reći da je post apsolutno ne postoji, tako da sam lako prebacuje "

Tatiana, 29 godina:

"U potpunosti dijeti sam izgubila samo 8 kilograma, ali ovaj rezultat je dobio samo 1 mjesec. Mislim da postoji nešto što treba težiti više, jer viška kilograma je još uvijek tu "

Zhanna, 38 godina:

"Pomogao sam vodovod, koji se koristi Eva Cijeli: na to sam izgubila 12 kg. Usput, ja sam na dijeti, naučio sam samo zato primetio koliko je pjevač izgubio "

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Diet Svetlana KhodchenkovaDiet Svetlana Khodchenkova
Koliko je tanka Graham ElliotKoliko je tanka Graham Elliot
Koliko je tanka Angelina JolieKoliko je tanka Angelina Jolie
Diet Taisiya PovaliyDiet Taisiya Povaliy
Diet Zhanna FriskeDiet Zhanna Friske
Diet Gerry HalliwellDiet Gerry Halliwell
Koliko je tanka rose SyabitovaKoliko je tanka rose Syabitova
Koliko je tanka Alina KabaevaKoliko je tanka Alina Kabaeva
Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?
Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skayaKoliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya
» » Koliko je tanka Eva Cijeli
© 2018 bo.herinhap.ru