Koliko je tanka Alina Kabaeva

Koliko je tanka Alina Kabaeva
Pročitajte članak:
Alina-Kabaeva-pohudela

Slimming Alina Kabaeva: Diet & Fitness

Nakon povlačenja iz gimnastike Alina Kabaeva osvojio nekoliko dodatnih kilograma, ali nedavno se pojavio pred javnosti u savršenom stanju. Prema njenim riječima, u sredi sebe joj je pomogao da se poseban režim ishrane, što je poznati nutricionist Queen Margaret za nju.

Koliko je tanka Alina Kabaeva: Tajne ^

Kada bivši gimnastičar završio svoju karijeru, ona je imala višak kilograma, koji je, usput, to apsolutno ne kvari. U novije vrijeme, Tina Kandelaki objavljeno slike Instagramme gdje je jasno da Alina Kabaeva tanji i mlađi: postati tanak i svježe, bilo je sjaj u očima.

Olimpijski prvak u ritmičkoj gimnastici Alina Kabaeva je bio vrlo tanak, bez obzira na činjenicu da je vaše tijelo oporavi nakon promjene načina života nije tako jednostavno: kada osoba prestaje da se bave sportom, često se pojavljuje višak kilograma - tako da je tijelo reaguje navikli na opterećenja.

Cijeli poteškoća leži u činjenici da je gubljenje težine Alina Kabaeva je dobila prilično teško, jer ima tendenciju da ima višak kilograma - to je povredio još u godinama sportske karijere: imao samo na sebe dati olakšanje, kao kilograma odmah pojaviti.

 Alina Kabaeva izgubili na težini prije i poslije

Na žalost, da znam koliko je tanji Alina Kabaeva nije moguće: vrlo ex-gimnastičarka ne voli da objavi detalje svog života.

Može se samo pretpostaviti, ako je suditi po fotografijama prije i nakon toga je pala 15-20 kilograma, jer ne tako davno u ritmičkoj gimnastici festival Alina pojavio pred javnosti u slobodnoj bordo haljinu da sakrije bucmasti lik, a sada se može samo pohvaliti za to.

U ovom trenutku, ispijeni Alina Kabaeva teži samo 50 kg, sa visine 163 cm, ali koliko je težio prije mršavljenja - ostaje misterija.

Na dijeti sat Alina Kabaeva

To je pitanje najčešće postavljaju navijači sportisti, pogotovo onima koji žele izgubiti na težini, jer su promjene u svom izgledu vidljivi svima. Nakon Tina Kandelaki Post slike ispod njega na društvenim mrežama pojavila puno komentara ", Alina Kabaeva izgubio na težini, postao mnogo harmoničan kao i do sada!", "Alina mlađi", "Kabaeva promijenio na bolje", itd ...

Važno je napomenuti da Kabaeva tanji i ljepši i više zbog činjenice da sam ponovo počela da se bave sportom, ali samo kod kuće ili u teretani.

Slimming Tajne Alina Kabaeva je vrlo jednostavna:

  • Je promenila ishranu;
  • Sada jede često, ali u malim količinama;
  • To ne pribjegavaju stroga dijeta: optimalnu količinu proteina i sporo ugljikohidrata prisutan u svom meniju na dnevnoj bazi, ali minimum masti. Brzo ugljikohidrata su potpuno zabranjene.

Koju hranu treba da bude prisutan u ishrani:

  • Žitarice u zrnu;
  • povrće;
  • voće;
  • Nemasno meso;
  • zelje;
  • bobice;
  • Lean riba;
  • plodovi mora;
  • Fermentiranih pića;
  • Curd.

Izgubiti na težini, kao i tanka Kabaeva, treba da zaboravite na slatkiše, pržena, dimljena i masnih jela, kao i one koje imaju visok kalorija i zasićenih masti.

Slimming Alina Kabaeva: Pravila, meniji i recepti *

Alina-Kabaeva-pohudela-otzyvy

Koliko je tanka Alina Kabaeva: odličan rezultat

dijeta pravila Alina Kabaeva:

  • To treba hraniti svaka 3 sata, ali porcija 150-200 g;
  • Budite sigurni da pijete puno vode;
  • Noću popiti čašu nemasnog jogurta;
  • Voće poželjno imati ujutro, i povrća i proteina namirnica - u drugom.

Dijeta Alina Kabaeva: Menu

Naravno, to može dovesti samo primjer sportaša izbornika, jer u budućnosti gubljenje težine je dozvoljeno da se menja, po svom nahođenju, vođen popis odobrenih proizvoda:

  • U jutarnjim satima jedemo kašu sa dodatkom bobica, popijte šolju zelenog čaja;
  • Nakon 3 chasa jesti voće;
  • Dine vegetarijanac juha i lagane salate od povrća;
  • Popodnevna užina čaša soka;
  • Večera kuvana piletina i pari povrće.

Recepti dijeta Alina Kabaeva

Vegetarijanska juha recept:

  • Grah su natopljene u vodi, a zatim ga kuhati;
  • Iseći na kockice paprike i šargarepe, dodati u kuhanim grah;
  • Kotleti luk i baciti u posudu;
  • Cut paradajz, dodajte 10 minuta dok kuhani u juhu, a za 5 minuta - grašak.

Recept za povrće salata:

  • Izrezati na kriške krastavaca, sjeckati na trake celer, shinkuem kupus i sjeckani luk;
  • Mix, prelijte maslinovim uljem.

Recept za pirjano povrće:

  • Pan da proključa supe od povrća;
  • Cut tikvice, mrkva, gljive, squash i peršuna, dodajte u tiganj i kuvajte 15 minuta pod zatvorenim poklopcem;
  • Mi izvadite povrće u čorbu dodati sjeckani peršun i 2 žlice. l. ocat, kuhati 5 minuta;
  • Dodaj 1 žlica. l. margarin, pour umak od povrća.

Također preporučujemo da pročitate članak Koliko je tanka Graham Elliot.

Dijeta Alina Kabaeva: Prema nutricionistima i recenzije ^

Nutricionisti su upravo zove pravilnu ishranu način rastao tanak Alina Kabaeva: koriste u ishrani nije teško granice, to nije "gladni", a ne šteti organizmu, pa čak i obrnuto - donijeti samo koristi, jer Stimulira metabolizam.

Komentara o ishrani Alina Kabaeva:

Elena, 28 godina:

"Dijeta je zapravo vrlo jednostavan, a to je lako održati. Počeo sam da koristim ga još prije 4 mjeseca 2 mjeseca potpuno se oslobodio od 11 dodatnih kilograma, ali sada podržava samo težina neznatno povećan unos kalorija "

Inna, 33 godina:

"Došao sam dobar tu hranu, kao što su Kabaeva: ne treba da gladuju, ne žele jesti nešto zabranjeno, jer Ja sam uvijek puna. 1.5 mjeseca sam skinuo 8 kg, a do sada sam postignutim rezultatima zadovoljni "

Zhanna, 45 godina: "U prošlosti vrlo složen zbog viška kilograma, ali nakon što se testira na dijeti Alina Kabaeva, svi kompleksi su nestali, zajedno sa 14 kilograma u samo nekoliko mjeseci"

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koliko je tanka Eva CijeliKoliko je tanka Eva Cijeli
Diet Svetlana KhodchenkovaDiet Svetlana Khodchenkova
Koliko je tanka Graham ElliotKoliko je tanka Graham Elliot
Koliko je tanka Angelina JolieKoliko je tanka Angelina Jolie
MCC za mršavljenje: mišljenja, rezultati, medicinsko mišljenjeMCC za mršavljenje: mišljenja, rezultati, medicinsko mišljenje
Koliko je tanka rose SyabitovaKoliko je tanka rose Syabitova
Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjeli?
A. Faleev "gubi na težini u tren oka"A. Faleev "gubi na težini u tren oka"
Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skayaKoliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya
Koliko mililitara u čaši - korisne informacije za svaku porodicuKoliko mililitara u čaši - korisne informacije za svaku porodicu
» » Koliko je tanka Alina Kabaeva
© 2018 bo.herinhap.ru