Koliko je tanka Ekaterina Skulkina

Koliko je tanka Ekaterina Skulkina
Pročitajte članak:
Ekaterina-Skulkina-pohudela

Koliko je tanka Ekaterina Skulkina: u čemu je tajna uspjeha TV zvijezda

Učesnik u emisiji «Komedija Woman» prošlog proljeća je obećao da će izgubiti na težini i uspješno ispunila svoje obećanje: kroz dijetu i fitness Catherine Skulkina postao znatno tanji.

Catherine Skulkina smršala: prehrambene navike *

U ljeto 2015. godine Catherine tanji Skulkina pojavili pred publikom: promjena samo slijepac ne može vidjeti svoju figuru. Prije toga, ona je imala prilično curvy oblik koji je ne sprečavaju da se izgradi uspješan televizijski karijeru i postati slavan.

Ono što prisilio mršavljenje Catherine Skulkinu- Star Show Comedy Žena, niko ne zna, ali je djevojka je i dalje s proljeća počeo trening u elitnom fitnes klubovi, kao i koristi poseban režim ishrane.

Suprug Catherine Skulkina njegove izmjene nije komentarisao - zna se samo da je porodica imaju postoji harmonija i razumijevanje: Katarina i Denise podigla sina, ali zbog uske raspored u TV zvezda ne radi s njim često da pronađe u stvarnosti, u većini susreta slučajeva ograničen da razgovara na Skype-u.

Catherine Skulkina izgubili na težini prije i poslije

Prije nego što Catherine Skulkina smršala, ona teška 75 kg uz povećanje na 174 cm, ali sada joj je težina je 55 kg to za 2-3 mjeseci izgubila 20 kg, ali je djevojka sama priznaje da je htjela baciti još 2-3 kg.

Slimming Catherine Skulkina ne može se smatrati strogim: kao i sama dijeta se temelji na pravilnoj ishrani, kao i važnu ulogu fitness aktivnosti. Treba napomenuti da je način moći razvijen od strane nutricionista posebno za Catherine, nije brz, tako da izgubite težinu možete ga koristiti samo postepeno, ali bez štete po zdravlje.

Na dijeti sat Catherine Skulkina

Catherine Skulkina od Gum ŽENA smršala na dijeti s ograničenim unosom masti i potpunu zabranu brzo ugljikohidrata. Oni uključuju sljedeće proizvode: bijela riža, krompir, peciva, šećer, slatkiši, kolači i slastice. Možete također se ne može jesti grožđe i piti pakirani sokovi - oni sadrže puno kalorija.

Glavni tajni za mršavljenje Skulkina Catherine je da je ona jede samo niskokalorične namirnice:

  • Nemasnog mlijeka pića i sira;
  • Nemasno meso (po mogućnosti kuhati ili pirjati);
  • Masnu ribu - veliki broj esencijalnih aminokiselina koje su u njemu;
  • Ne šećer voće;
  • povrće;
  • Mahunarke.

Kako bi smanjili težinu efikasno kao tanak Skulkina, preporučuje se da se pripremi obroka za par ili kuharica, ali operacija kuhanje ograničiti ili eliminirati.

Koliko je tanka Ekaterina Skulkina: Pravila, meniji i recepti *

Ekaterina-Skulkina-pohudela-otzyvy

Koliko je tanka Ekaterina Skulkina: odličan rezultat

dijeta pravila od Catherine Skulkina:

  • Prije svega, potrebno je da povećate fizičku aktivnost;
  • Vaša ishrana biti pretežno zeleno povrće;
  • Idi na 5 obroka u malim količinama, za večerom to bi trebalo biti najmanje 3 sata prije na spavanje;
  • Umjesto da kruh od rafiniranih brašna je najbolje jesti cijeli kruh zrna;
  • Kontrolu količine potrošene vode: dnevno treba dobiti najmanje 1,5 litara.

Dijeta Catherine Skulkina: Menu

Oni koji žele da se postigne isti uspjeh kao Skulkina Catherine smršala, možete iskoristiti uzoran utjelovljenje svojih meni da sastavi svoju dijetu:

  • Doručak povrća, kuhano meso i kafa sa tost;
  • Ručak kuvanog pasulja, pileća prsa i lagani juha;
  • Popodne snack krastavac ili paradajz;
  • Večera kuhana riba i čaša nemasnog jogurta.

Dijeta recepti Catherine Skulkina

Juha od povrća recept:

  • Put pileći paprikaš bez kože i masnoće u 2 litre vode;
  • Čist i utrljati šargarepa, izrezati luk, paprika, grah natopljenom vodom;
  • Kada je čorba provri - so, baciti povrće;
  • Za 5 minuta dok kuhani pospite bilja.

Recept salata sa pasuljem:

  • Kuhati 100 g pasulja;
  • Izrežite paradajz, krastavac, bosiljak, paprika;
  • Miješati sve, prelijte maslinovim uljem, soli i posuti sa začinskim biljem.

Recept kuhana riba:

  • Izrežite smuđ, repa, mrkva i luk;
  • Stavite sve u lonac 500 ml vode;
  • Soli, dodajte lovorom;
  • Cook na laganoj vatri, povremeno promiješati 20 minuta prije sipanja 50 ml mlijeka i 1 žlica. l. maslinovo ulje.

Također preporučujemo da pročitate članak Koliko je tanka Olga Kartunkova.

Slimming Catherine Skulkina: Komentari i mišljenja nutricionisti i dijeti ^

Sudeći prema načinu na koji smršala Skulkina Catherine, njena dijeta ne može se smatrati opasnim: dogodila smanjenje težine postupno, bez previše oštar skokova, kao što je to slučaj s drugim metodama. Ovo mišljenje dijeli i nutricionisti: oni tvrde da je Catherine ostvario dobar učinak zahvaljujući niskokalorična večera, ali u suprotnom meni je sve samo ne krut.

Usput koliko tanji Catherine Skulkina, može suditi o rezultatima svog dijeta:

  • Optimalni gubitak težine;
  • Aktiviranje metabolizma - bez da izgubite težinu u svakom slučaju neće raditi.

Komentari o Catherine Skulkina ishrane:

Marina, 29 godina:

"Pokušao sam da sjedi na dijeti Catherine - mi se svidjelo. To je prilično jednostavan, a vi naviknete na nesytnomu večeru na treći dan. I na to, udario sam se 8 kilograma u samo mjesec dana, nema više naraduyus "

Valentina, 33 godina:

"Skulkina dijeta - to je nešto! Jednostavno, nije gladan, i što je najvažnije - efektivna! Izgubio sam 10 kg u 1,5 mjeseci i više ne pitaju zašto najviše Catherine mogla tako brzo da se transformiše, iako je ranije to je ljepota "

Daria, 43 godina:

"U principu, Skulkina ishrana nije neobično, ali da to nije izgubila svoju djelotvornost: u 2 mjeseca trebalo mi je 15 kilograma, a da ja neću stati"

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koliko je tanka Eva CijeliKoliko je tanka Eva Cijeli
Knjige o mršavljenjuKnjige o mršavljenju
Koliko je tanka Graham ElliotKoliko je tanka Graham Elliot
Callanetics sa Catherine RykovaCallanetics sa Catherine Rykova
Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?
Koliko je tanka rose SyabitovaKoliko je tanka rose Syabitova
Koliko je tanka Alina KabaevaKoliko je tanka Alina Kabaeva
Diet Svetlana PermyakovaDiet Svetlana Permyakova
Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skayaKoliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya
Dijeta "-60"Dijeta "-60"
» » Koliko je tanka Ekaterina Skulkina
© 2018 bo.herinhap.ru