Diet marina Afrikantov

Diet Marina Afrikantov
Pročitajte članak:
Dieta-Afrikantovoj-otzyvy

Dijeta Marina Afrikantov: komentari i rezultati izgubili na težini

U novije vrijeme, učesnik projekta "Dom-2" Marina Afrikantov imao prilično curvy oblik, ali samo nekoliko mjeseci je uspio izgubiti oko 25 kg zahvaljujući posebnoj dijeti.

Koliko je tanka Marina Afrikantov: otkriva tajne ^

Mnogi navijači se pitaju kako je smršala Marina Afrikantov: neki su skloni vjerovati da je imala plastičnu operaciju, a drugi kažu da za izgubiti težinu pomogao joj je dijete.

Posljednjih izjava je apsolutno istina, ali pored toga je redovno prisustvovala teretanu i sebi vježbanja, tako da je u stanju da smanji težinu 78-53 kg, dok je Marina što predstavlja rast od 177 cm.

Glavni tajni dijeta Afrikantov Marina je ograničena upotreba kalorija i masti, tako da gubitak težine se događa ubrzanim tempom. Ubrzanje metabolizma jedenjem zdrave hrane i sport također igra važnu ulogu.

Prednosti dijeta Afrikantov Marina:

  • Visoka učinkovitost: to je moguće smanjiti težinu u vrlo kratkom vremenu;
  • Dobra čišćenje organizma zbog prisustva samo mineralnih i prirodnih proizvoda.

Tehnika je kontraindicirana za osobe s bilo hronične prirode bolesti, kao i medicinskih sestara i trudnice.

Koliko možete izgubiti na Marina Afrikantov dijeti bez štete za zdravlje

Djevojka priznaje da je pokušao mnogo različitih tehnika u rasponu od Hollywood i završava sa teškim heljde, ali oni nisu dali takve rezultate kao i onaj što je savjetovao Alla Duha. Nakon toga, ona je bila ta koja je pomogla joj da izgubite težinu od 5 kg nedeljno.

Kalorija dijeta Marina Afrikantov kreće 600-1000 kalorija dnevno, tako da se može nazvati prilično teško, jer kako bi se održala takva ishrana, potreban vam je dobar izlaganja.

Za one koji su zainteresovani, ići na dijetu ako volumena Marina Afrikantov dovoljno za usporedbu njene fotografije "prije" i "poslije": upečatljive razlike su evidentne, dakle, smanjiti struk i bedra će biti u mogućnosti da lako.

Koji proizvodi se koriste za mršavljenje Afrikantov Marina:

  • Tvrdi sir;
  • Nemasne mliječne proizvode: kefir, jogurt, sir;
  • Biljnih čajeva;
  • Med (ograničeno);
  • Povrće i voće.

Strogo je zabranjeno su sve pržene, masne, slane i slatke namirnice, jer ne bi došlo najefikasniji dijeta za mršavljenje Afrikantov Marina.

Dijeta Marina Afrikantov mršavljenje menije, pravila, recepti ^

Dieta-Afrikantovoj-recepty

dijeta pravila od Marina Afrikantov:

  • Da biste brzo izgubiti na težini, trebate pokrenuti najmanje 20 minuta dnevno, jedem 5-6 puta dnevno i piti puno vode;
  • Preporučuje se da se pridržava sna i spavati najmanje 8 sati.

Dijeta Marina Afrikantov: Menu

Učesnik "Kuća-2" za nekoliko mjeseci ovdje uživati ​​u ovom meniju:

  • Doručak čaj sa medom;
  • Jedemo ručak ili kriška sira skute;
  • Ručak salatu;
  • Večera kuhanog govedine i salatu ne-skroba povrće;
  • Ako se osjećate gladni, možete snack jabuke.

Recepti za dijetu Marina Afrikantov

salata recept:

  • Shinkuem kupus, jabuka rub;
  • Mix, obučen sa sokom od limuna.

Recept manastira čaja:

  • Mix lipa cvjetovi bazge, maslačka i kamilice peperminta, sijeno i plodovi komorača;
  • Popunite 1 litar prokuvane vode za 20 minuta, piti tokom dana.

Juha od povrća recept:

  • Izrežite luk, mrkva, paprika, i ljekovitog bilja;
  • Čir, posipati sa začinskim biljem i malo začina.

Također preporučujemo da pročitate članak dijeta Pelagia

Brza dijeta za mršavljenje od Marina Afrikantov komentar doktora, rezultati gubljenje težine *

Nutricionisti imaju tendenciju da konsenzus da je način za izgubiti težinu Marina Afrikantov jedinstveno efikasan zbog ograničenja kalorija i masti je i dalje jedan od najefikasnijih i popularne opcije. Uprkos tome, ne treba zaboraviti da je tijelo treba uravnoteženu ishranu - ono što se ne može nazvati dijeta Marina - pa uživajte sve to isto i za više od dva tjedna ne bi trebalo da bude.

Kako bi se dodatno isključuje povratak kilograma, što je dovoljno da se pridržava pravilne ishrane, naći vremena da ostvare i napraviti ispravan izlaz nakon dijeta Afrikantov Marina:

  • U prvom tjednu povećati količinu voća i povrća, ali polako;
  • Počevši od 7 dana da se postepeno uvoditi meso i riba nemasna sorti.

Kao rezultat toga, dijeta Marina Afrikantov za brzo mršavljenje, mnoge žene su uspjeli izgubiti 10 do 20 kilograma, ovisno o trajanju, kao i za normalizaciju metabolizma.

Natalia, 30 godina:

"Ona je bila veoma iznenađena kada je vidjela Marina u novu sliku. Odlučio sam da odmah potražite informacije o tome kako je izgubila na težini. Dolazim u mnogim verzijama, u rasponu od upotrebe spreja i završava operaciju. Pronalaženje dijeti, ona je odlučila da probam u akciji, i bio je iznenađen: stvarno pasti za tjedan iznosio je gotovo 6 kilograma, ali i dalje imam sumnje "

Ekaterina, 33 godina:

"Bio sam iznenađen, previše dramatičan gubitak težine Marina, ali kada sam je dijete, sve sumnje su nestale off: ja sam izgubiti 10 kg u 2 tjedna. Međutim, to mi je dao teško zbog veoma gladni za dijetu, ali kilograma ne vraćaju za nekoliko mjeseci "

Oksana, 28 godina:

"Slimming na Marina Afrikantov dijeta stvarno je bio vrlo efikasan u mjesec dana, izgubio sam oko 20 kilograma. Sad sam se postepen izlazak, ali ne bacajte sportom. Mislim da je težina će ostati u ovom trenutku oko dugo vremena "

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Keramičke rublje tanak jela: mišljenja, rezultatiKeramičke rublje tanak jela: mišljenja, rezultati
Vježba video na sistemu marine KorpanVježba video na sistemu marine Korpan
Telesni fleks sa marinom KorpanTelesni fleks sa marinom Korpan
Gubitak težine uz pomoć disanja - najneobičnijih tehnika mršavljenja!Gubitak težine uz pomoć disanja - najneobičnijih tehnika mršavljenja!
Telesni fleks vježbe za mršavljenje - Zbogom, kalorija!Telesni fleks vježbe za mršavljenje - Zbogom, kalorija!
Tajfun mršavljenje: Komentari čaja i tabletaTajfun mršavljenje: Komentari čaja i tableta
Diet Svetlana FUSDiet Svetlana FUS
Proteinska dijeta. Komentari i rezultatiProteinska dijeta. Komentari i rezultati
Pjevač Maxim - visina, težina i oblik podatakaPjevač Maxim - visina, težina i oblik podataka
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
» » Diet marina Afrikantov
© 2018 bo.herinhap.ru