Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca

Naš ured je primio pismo od čitaoca našeg sajta. Ana nam je rekla kako je uspio izgubiti 23 kg u 2 mjeseca. Uz dozvolu Anna objavljujemo ovdje njenu priču i nadam se da će nadahnuti mnoge.

"Moje ime je Ana, ja sam 31 godina. Od mog djetinjstva sam bila gusta, ali sam stariji postati deblji. Koliko ja nisam pokušao dijete, stalno ruši.

Zavukao cijelog interneta, naišao sam na dijeta "proljeće": Meni za 35 dana. Nakon čitanja, shvatio sam da je u pravu za mene, kako ja to volim brz gubitak težine i to nije skupo i teško proizvoda. U večernjim satima prepisao sam dijetu na papir i do današnjeg dana ona je uvijek sa mnom. Počnem dijeta 30. januara sa težinom od 86 kg, a visina je 162, bio je na vrhu liste, na kraju ishrane u meni je 74 kg.

Već nakon prvog, vjerovatno, pet dana, osjećao sam svjetlo. Onda negdje nakon prolaska pola, počeo sam reći da ste izgubili na težini, a ja sam navijala. Iz prethodnih neuspješnih pokušaja, naučio sam lekciju koja se ne može težio svaki dan, jer je prva težina ide brzo, a zatim u porastu jednom trenutku i da će stajati. A kada se to dogodilo, frustriran sam.

Ovaj put, težio sam jednom nedeljno i da je slučaj koji sam dobio nakon nedelju dana, a u ravnoteži kao što je to, ali nisam razočaran, i otišao dalje, nakon čeka nedelju dana, stajao sam na vagu i vidjela mnogo minus 4 kg .


Sve je dobro prošlo, dijeta se privodi kraju, a težina i postaju sve manji, ali je ipak htio, a još više o tome nije bilo snage. Nakon 35 dana dijete čim se sutradan ponovo počeo sam ovu dijetu. Bilo je malo teško, ali sam napravio za sebe.

Sad moja ishrana dolazi do kraja, nakon 2 dana zadnjeg dana. Zadovoljan sam sa sobom, iako sam još uvijek nije savršen, ali nakon kratke pauze, ponovo ću početi ovu dijetu, moja težina danas 63 kg. Ona mi je pomogla u svim 200%! I, naravno, greške koje sam napravio u ovom trenutku.

Najvažniji greške koje ne može biti dopušteno (barem za mene):

  • ne može težiti svaki dan, kao da nije želio da
  • sve praznike je potrebno da biste dobili krug, oni zvat, ali vrijedi pokušati nešto ukusno, a uz ishrana verovatno morati da se oprostim, kako teško se ponovo krše na dijeti.

Ishrane i stajati po strani i da moraju da se prilagode vrlo dobro, a sve će ići glatko. A osoba treba sjesti na dijeti, koju bira za sebe i mislim da je prvobitno ako je mogao. Ja sam to uradio i želim vam uspjeh. I vjerujte mi, u ogledalu je sada žele da izgledaju, ali prije toga nije bilo želje, nije imao želju da kupe nove stvari stalno išao u sportska, koja ima sposobnost da se protežu.

Sada je cilj za mene - sačuvali rezultat dok ću živjeti bez dijete.

Ali, ipak najvažnija stvar koja mi je pomogla da ova dijeta - Prestao sam da jedem kante. Naučio sam kako da učitati jednu jabuku. Kupila sam malo tanjir, a sada ću jesti od toga.

Želim vam sve iste rezultate, pa čak i bolje !!!"

urednički "ABC Diet" Ana hvala na priču i podsjeća da je povijest svojih uspjeha, možete poslati [email protected].
Isto tako, ako imate pitanje koje bih da pitam zajednicu naše web stranice, molimo da nas kontaktirate, mi ćemo ga objaviti, a ti odgovori čitalaca u komentarima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Savjeti iz smršala: kako izgubiti 49 kgSavjeti iz smršala: kako izgubiti 49 kg
Moj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kgMoj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kg
Diet Nastya KamenskyDiet Nastya Kamensky
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Mlijeko čaj za mršavljenjeMlijeko čaj za mršavljenje
Dijeta za lekare mršavljenjeDijeta za lekare mršavljenje
Autor sistem mršavljenja "ljepote"Autor sistem mršavljenja "ljepote"
» » Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
© 2018 bo.herinhap.ru