O tome kako sam izgubio težinu bez povratka

O tome kako sam izgubio težinu bez povratka"Tu su i deblji od mene, i ništa"- to je moto sam živjela u posljednjih šest godina. Nije da to nije istina - dva mjesta u autobusu u trenutku, nikada nisam održao - ali prije osam mjeseci sam bio mjeru hlače u dućanu - jarko svjetlo u kabini ogledalo "bez kompliment"... pantalone su, uzgred budi rečeno, nije zakopčana. U principu, ona je postala sramiti, a ne toliko zbog same težine, mnogo figure u cjelini. Amorfni, poput testa, troma, tražim neugodno, a obrazi već visi. Ali ja sam samo 34.

teška sam u kući i odlučio da se kao imperativ - to je bio početak novembra. teška sam 71 kg, sa visina 165 cm - normalan BMI, gojaznost, naravno da ne, ali u ogledalo, nisam ne volim sebe.

Nakon rođenja sina Pokušao sam da izgubite težinu na pilule (koje zhirovyvodyaschie), ali ništa više od okolo kupaonice, posebno ne postigne, a težina lako vratio za nekoliko tjedana.

Za početak sam otišao, za svaki slučaj, da se doktor - Imao sam prijatelja koji je izgledao nešto poput mene, ali u svim je kriv za štitnjače - i našao da je u tom pogledu je potpuno zdrav, tako da ne izmigoljiti - morat će izgubiti težinu kao sve. Onda sam pročitao na forumima i stao na grobu, generalni stav, ali najpouzdaniji (već jednom spaljen na tablete, hvala) metoda - lagani zdrav način života i uravnoteženu ishranu.

To je opcija koju svi zovu "ništa posebno"Ali, da se naviknem na to je bilo prilično teško, pogotovo za mene - ne samo jesti, ali i, da tako kažem, jede, a ne samo slatko. Čips i orašasti plodovi, na primjer, jedem paketa ispod televizora često.

Moje tijelo dovesti u red To uključuje tri područja:

- prehrambenoj
- fizički nagruzki-
- kože i celokupan izgled.

Nisam bio vrlo gusta, ali moja koža je tanka i bledo, tako da sam znala da će to biti strije se ne može izbjeći.

Prema savjete iz foruma sam jednog dana zapisao svaki pojedeni komad, a lista se pretvorio grozno: pored četiri obroka (doručak, ručak (u tri slijeda) i večera, uz ručak na poslu) sam jeo još 5 puta - i svi su bili sendviči, pechenyushki, i moja omiljena grickalica čips s orasima! A kečap i majoneza je potrošeno na hranu za veliki paket za tri dana - iako, naravno, jedu ne samo ja, nego i cijelu obitelj (muž i sin-student).

Počela sam da jesti tri puta dnevno i strogo pratiti ovo. Za ručak, on je ostao samo jedan jelo (jedan dan - druga, a zatim supu, ja). Na poslu, prestao sam da jedem sendviče, raspao njegov kontejner-nošenje salata s kuhanim piletina, zelena salata i paradajz.

Isključeni iz izbornika pasta, Počela sam jesti ne više od jednog komada kruha dnevno. Znam da je jedan od najvećih problema gubitka težine - kuhanje za obitelj koja stavio na dijetu nije poželjno, ali je sam spreman, kao rezultat toga, - meso, piletina (pečen ili, u najmanju ruku, za par, imam multivarka) i puno povrća za ukras, kao i vi, samo da porcije su bili mnogo mojih (dva muškarca nakon svega!), a ja sam kupio meso lean.

Ne uzimam suplemente, slatko jelo samo jednom svakih par dana i malo šećera u čaj je postao manje staviti na kašiku, i majoneza i ketchup samo iz moje glave.

Odbaciti čips i orasi Bilo je to kao mnogo komplikovaniji, ali je na kraju sam ih zamenio sa mrkva, izrezati na štapiće (prst debljine) kriške i jabuke. Evo, kao što sada čini mi se, bio sam važan mehanizam - žvakaća nešto hrskavi tokom filma - tako da plod je u redu.

Doručak pokušao gušće, a za večeru sam imao uobičajene salatu i jogurt.

Prva dva tjedna hrane je bilo teško, oduvijek želio imati, ali onda je zarazna. Kao što sam pročitao, da je takav princip, kao navika hrane - tijelo prilagođava želuca i mentalne procese na novi režim za oko 21-23 dana. Bilo je to vrlo teško vrijeme, ali onda mi je bilo bolje.

Vidio sam vitamine (Ali ne toliko zbog gubitka težine, ali zbog njihovog ranog proljeća uvijek piju, i poboljšava raspoloženje, a više energije) - uobičajeno Supradin.

što se tiče fizičkog napora, priliku da se uključe u sobi nemam (i za sada se ne pojavljuje). Počeo da ustati 15 minuta ranije i učiniti prvi normalno punjenje, neki iz škole Sjećam se (ali gotovo terapeutski - vrlo mali teret, 5 trbušnjaka, na primjer), a zatim pronađite joge na internetu, je pravio kuhinji dugo gumenom podlogom mekom gornji poklopac ( kupka se prodaju) i napravio nekoliko jutro Osan. Ona je htela da radi, a posebno ne radi u kasnu jesen, u strahu od hladnoće, ovdje u maju već je počela (i još uvijek rade u jutarnjim satima, usput, samo oko kuće nekoliko krugova, ali imam dovoljno).

na poslu (Moja kancelarija je na trećem katu) je počeo hodati uz stepenice ujutro, u večernjim satima, a na ulazu u svoj stan (i tu smo 4. katu), previše. U početku je bilo teško, posebno ako je pakete je - onda je samo dva kata i seo na liftu.

za kožu Jesam oblozi kod kuće - najviše od svega kao med, uživao masaža četke (svaki dan) i piling tijela (svakih 5 dana). Smanjena celulita, strija i novi je vrlo slabo označena. Staro je, naravno, neće posebno ne dijele, ali su stekli nakon rođenja, jer dosta ne bavi.

Kao rezultat toga, za šest mjeseci, izgubila sam 10 kg i veličine pola garderobe (Od 50 do 46-48) i težinu u posljednja dva mjeseca je bespovratna po sto grama. Mislim da u budućnosti neće vratiti, jer nisam baciti ishrane i stresa (iako je to slatko, ponekad više nego što bi bilo potrebno). Tijelo je zategnuto izgled - mišići postaju jači, cifra postroynela sa svih gledišta, ne samo u obliku brojeva na skali, primijetio sam da je mala opterećenja, činilo nepodnošljiv, sada sam nelagodno. Raspoloženje je odličan i stres medvjed lakše.

Ja sam bio u mogućnosti da - i hoćeš! Ono što je najvažnije, ne zaboravite da je bolje da se ne juri brojeve na vagi, kao i mjere traka - američki pisac naučne fantastike bila je priča o veoma debeo čovjek, koji je želio izgubiti na težini i molila magično "smršati" - i na kraju je ostao isti gust, iako se težina stvarno izgubljen, lebdi do plafona, kao balon. Engage figura sa svih strana, i sve će biti u redu!

O tome kako sam izgubio težinu bez povratka

Julia

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.
Dukan Dijeta i alkoholDukan Dijeta i alkohol
Moj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kgMoj put do tanak lik: Izgubila sam 7 kg
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Sir "Mascarpone"Sir "Mascarpone"
Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?Tanji tinejdžer. Šteti ili koristi?
Autor sistem mršavljenja "ljepote"Autor sistem mršavljenja "ljepote"
Povijest Natalia mršavljenje minus 20 kgPovijest Natalia mršavljenje minus 20 kg
Opšte savete o ishraniOpšte savete o ishrani
Feng Shui za mršavljenjeFeng Shui za mršavljenje
» » O tome kako sam izgubio težinu bez povratka
© 2018 bo.herinhap.ru