Povijest Natalia mršavljenje minus 20 kg

Izgubio sam 20 kgPozdrav, moje ime je Natalia, sada sam 33 godina. Želim da podelim svoju priču mršavljenja.

U braku 19 godina, vitka, mlada. Prvo dijete otvorom 21 u trudnoći dobro "birani" oko 15 kg (da se upišu u 3 mjeseca. 52 kg).

U narednim godinama, težina odrastanja, i ja osjetio volumena povećava. Uznemiren, zabrinut da se nešto pokušao, pokušao povremeno razbiti krug, koja se bavi biciklizam, zagušen luk juha. Plus bilo kršenja hormonalne metabolizam, menstruacija se javlja rjeđe (3-5 puta tokom posljednjih mjeseci).

A težina raste, ali sviđa mi se kornjača se bojala i nije znao skali od realne. U 2009. godini kupio pokretnoj traci, početi da teku i intenzivan rock štampi, imao sam vremena za pokretanje cijelog mjeseca. U isto vrijeme bavi u liječenju, uzeo sam hormone, moj suprug i ja želio drugo dijete. Naučio sam da je trudna, nije sve propalo.

Bez ponavljanja greške, kupio sam dobar elektronska vaga, svoju težinu u to vrijeme bio je 67,7. U trudnoći prati dijete i težine, ne prejesti. zaradio sam u trudnoći samo 9,5 kg, hranjene dojke kćerka 1.8. Od prvog dana kao početak odvikavanje od dojke odlučio sam da izgubite težinu.

Maja 6, 2012, moja težina je bila 71,7 kg s visine 162 cm i struk 94, veličina grudi 4. Do kraja godine sam izgubila 20 kilograma.

  • Svako jutro, 10-15 minuta nakon pokretnoj traci sna (počinje sa 10 minuta postepeno povećava do 35) smanjili količinu obroka, počeo sam pratiti kalorija (kalorije ne vjerujem, ali ja znam), ograničena pržene, žitarice, krompir.
  • Svaki dan je potresla za novinare, da li wrap s paprom pod film na struku, 2 puta tjedno Tabata vježbe.
  • počela sam uzimati Garcinia BAA (saznao da ova biljka doprinosi razgradnju masti, ali se mogu kupiti samo u obliku dodataka prehrani).
  • Vagati sebe svako jutro, težine i struka snimljen jednom nedeljno.
  • Praktično eliminirana alkohol, slatko, ne jedem poslije 6 navikli na ovaj režim i ishranu dana 10, počela je da pije zeleni čaj limuna (za povećanje metabolizam).

Za rezultat strasti i trebaju jaku želju da izgube na težini, i dobro elektronska vaga je i stimulans.

Prvi rezultati nisu inspirisani, ali mjesec dana kasnije bio sam:

6. jun težina 66,4 kg, struk 84 (minus 5,3 kg)
6. jul 61,2 kg težine, struk 76 (minus 5,4)
6 AVG 55.1 kg, struk 70 (minus 5,9) i struk -24 cm.

Garcinia rezanja povremeno 3 standard, još uvijek ne znam da li od nje smisla. Stope smanjena, iako znam da je za siguran gubitak težine ne može izgubiti na težini više od 5 kg. Ali ja "zudilo" Ipak, to je bila zakazana za August 11 susreta maturanata od 15 godina i 10 godina sam bio pod 80 kg.

Naišli ranije na svoje stranice, odlučio sam da pokušam dijeta 6 latica, za prvi krug od 3,4 kg, nakon 2 tjedna ponovljenih ishrane minus 2,1 kg.

Na okupljanju, bio sam sa težinom od 55 kg.

Više tako intenzivno nisam bavio, samo pritisnite nekoliko puta nedeljno i biber oblozi, slijedite dijeti, ali težina je nastavio da ide kroz 1,5 mjeseca sam bio minus 50,7 je 21 kg.

Može se zaključiti, a bez dijeta za izgubiti težinu bez da mučiš sebe. Glavni pravilnu ishranu, sve se može naći na ABC dijeti.

Povijest Natalia SlimmingPišem nakon praznika, moj težine 51 kg, struk 67 (-27 cm). Je prošla dug put i da rastužuje izgubila bujne i lijepe poprsje, a svećenik je vrlo mala, ali masti oko struka nije baš "nestao".

Moj muž se ne sviđa činjenica da sam izgubio na težini, vidim ljubav u tijelu, a to je već jako ljuta i ne želi da se naviknu na moj novi lik. Pazi na težinu kao pažljivo vagati svako jutro, ako je potrebno da se pražnjenje večeru (2% svježi sir s medom) je najbolji lijek.

I što je najvažnije, bez obzira na neke nedostatke, to je lijepo da se pogleda u ogledalo!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Treadmill mršavljenjaTreadmill mršavljenja
Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.Injekcije hijaluronske kiseline. Cene, komentari i kontraindikacije.
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Tajfun mršavljenje: Komentari čaja i tabletaTajfun mršavljenje: Komentari čaja i tableta
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultatFitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultat
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Proteinska dijeta. Komentari i rezultatiProteinska dijeta. Komentari i rezultati
Gubitak težine nakon poroda: treninga u fitness klubGubitak težine nakon poroda: treninga u fitness klub
» » Povijest Natalia mršavljenje minus 20 kg
© 2018 bo.herinhap.ru