Mlijeko čaj za mršavljenje

mlijeko čaj za mršavljenje
Poznati mlijeko čaj mogu biti pijan i izgubiti težinu! Jednog dana posta tjedno plus molokochae Pravilna prehrana za mršavljenje ostale dane - i višak kilograma će otići.

Korisno ako mlijeko čaj

Čaj i mlijeko međusobno neutralizirati negativne aspekte jedni od drugih: čaj olakšava probavu mliječne masti i mlijeka "omekšava" efekte kofeina.

    Treba imati na umu da mlijeko čaj diuretik i choleretic učinak, tako koristiti samo dan kontraindiciran u određenim bolestima.

Široke upotrebe mlijeka čaj za mršavljenje je zbog svoje sposobnosti da smanji apetit. Kao rezultat toga, ako nemate kontraindikacija, posta dan na čaj s mlijekom se lako prenosi.

Također, budite sigurni da provjerite komentare obavljanje posta dana na čaj s mlijekom dijeta na našoj web stranici, možete ih vidjeti ovdje, u ovom članku smo odabrali neke savete "iskusni" za početnike.

Da li sve stane na mršavljenje čaj s mlijekom?

molokochay djevojka ne odgovara svima, ako ste hladno istovar dana ne mogu spavati, a mi je, idite u toalet - to znači da će vjerovatno mlijeko netolerancije, bio sam toliko,
sat u društvu prijatelja, osećala dobro, ja - strašno, to je dugoročni učinak mršavljenja, ja sam - za taj dan, onda je sve vratio,
Sada povremeno sjesti na jogurt sa svježim sirom - efekat je ni manje ni više toleriše mnogo lakše i tijelo radi kao sat.

Istovar na čaj s mlijekom nije pogodna za bolesti bubrega, za vrijeme trudnoće i dojenja, kod niskog pritiska ili sklonost ka nesvestica.

Rezultati i savjete o postu dana

Molokochay na pravilnskomu)))
Uzmite 1.5 litara obranog mlijeka (dobro ili sadržaja vrlo malo masti) ne kuhati i povećati na 80 stepeni, kada finim mjehurićima ide uz rub posude, dodati 3 kašike zelenog čaja lišća i izdvojeno za infuziju za 20 minuta. Soj (I dalje ostavlja i istisnuti))) i piće, naizmenično sa vodom nužno !!! U suprotnom će mlijeko donijeti sve mišiće i kalija će biti vrlo cool. Ne piju u večernjim satima, a onda spavati noću neće biti. Ne možete sjediti više od jednog dana, kao molokochay - ne dijeta, i posta dnevno. Vrlo efikasan, jer u ubrzano smanjuje veličinu želuca, primijetio je da niko od mene.
I ne zaboravite da počnete svaki dan sa čašom vode u svakom slučaju !!! Ovo je klasičan recept za MCH. Postoje odstupanja - dozvoljeno je da se zeleni dodatke čaj (ponekad uzeti zeleni ili oolong čaj sa đumbirom mlijeko - ukusno, ali ipak radije samo zeleno!)
Nije razrijeđen s vodom, ne vidim svrhu, sve je isto to nije čaj s mlijekom i molokochay)) Evo ga, naš asistent i lektor brojke - MOLOKOCHAY!

Pijem u jednakim proporcijama više od 40 minuta, naizmjenično molokochay i vode. Ne piju nakon 18:00 sati i ne čine dovoljno mnogo jak 3 žlice 1.5 litara mlijeka, najbolji zeleni čaj. HoTsTsTsa jesti nikako!

Prvi put kad sam to učinio, a samo 1,5% masti mlijeko, mi obranim popodne s vatrom nećete naći, dakle, razrijeđen s vodom, kada je infuziju, i 3 žlice. žlice zelenog čaja, ali to je bilo jako teško za mene, cijelu noć zvezde očigledno mislio da moje tijelo je osjetljiva na kofein i stoga smanjena doza.

Tako sam molokochay dan, sljedeći dan - doručak običnih, večera - salata i piletina / riba, a zatim ponovo molokochay
2 dana konstantno ide kilogram, takav pražnjenje svakih 5-6 dana za 2 mjeseca sam izgubio težinu od 79 do 71 kg.

Od 10. januara početka prate dijetu, prva tri sedmice jeli 1000 kalorija, ispao masti, pržena, brašno, slatko, ostavljajući samo pravu hranu, pa onda, kada disciplinovan stomaku, navikli da jedu manje, počeo je da jede preko dana, što je normalna dijeta dan jogurt, dobro, a sad 2 puta tjedno, zamijenite kefir dana molokochaem.
Kao rezultat toga, za 3 mjeseca, četvrti otišao sam izgubila 13 kg a kako ja živim, ja ću živjeti u vremenu do 60 kg, a onda ćemo vidjeti što i kako dalje. Želim vam uspjeh)))))

Danas ponovo na MCH. Usput, nisam ja pravim "lijeni" način. Samo dodajte zeleni čaj mlijeko, negdje 1/3 cup. Tako ja radim cijelo vrijeme. I evo zadnje dvije sedmice na minus 1,500-1,800 kg! Danas težio ujutro, a zatim na 600 grama, čak i manji nego što je bio prekjuče! Iako MCH pio koliko je u ponedjeljak. To je tako radost!

Usput možete na molokochay to drugačije, ja sam osobno pokušao i naći na svakom opcija za sebe:
2 žlice. crne i zelene. 20 minuta, ne držite previše gorak i uvijek podnijeti med, rezultat je i dalje tu.

Kako izgubiti težinu na čaj s mlijekom bez problema

Simptomi: vrtoglavica, slabost, suha, obično oni koji ne piju vodu. MCH piće, sat vremena kasnije - čašu tople vode u malim gutljajima, pijem 2 i tako cijeli dan, poslednji MCH - u 17-18ch.

Voda nužno mora biti molokochae najmanje 2 litre. To je običnom vodom. I bez njega, a Visak neće biti skoro ovo moje iskustvo.

Kako (i zašto) je potrebno piti vodu dostupan je ovdje: https://bo.herinhap.ru/raznoe-2/7418-o-polze-vody.html

Pijem čaj s mlijekom zadnji put najkasnije 17.00 (inače, a zatim do 3 noći baci i okrenuti bez spavanja). Više sna pomaže ako da piju cikorije 21.00 sa Melissa (ponekad čak i dodati par kašika balzama ili konjak).

Do večeri molokochayu pristup je vrlo individualan. Koji je nakon 16 ne pije, jer on ne može spavati, ne pijem, radim ponekad s edemom, suočavaju Lunolikaya Aurora)), ali uglavnom - s problemom sna. Moja poslednja imenovanje MCH 16.00. Sretno u određivanju!

Molokochay horoskop

Za one koji vole da "žive od horoskop", pojavio se na smjernicama Internet za odabir dana za istovar na čaj s mlijekom dijete. Autori tvrde da molokochay na snazi ​​za različite znakova zodijaka na narednim danima:

Ponedjeljak - rakovi, Aquarius
Utorak - Rams, škorpije
Srijeda - blizanci
Četvrtak - streličara, riba
Friday - teladi, vage
Subota - IBEX
Nedelja - lavovi, djevice

Vjerovali ili ne odlučiti.

Predlažem svima koji provodi puno vremena na istovar molokochae reći pridošlice o njihovim rezultatima, a nijanse posta dana.

Pogledajte i: molokochay štetnih?

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Protein posta danProtein posta dan
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Posni dan suhe marelicePosni dan suhe marelice
Posni dana za mršavljenjePosni dana za mršavljenje
Prednosti posta danaPrednosti posta dana
Posni dan molokochaePosni dan molokochae
Posni dana za podmlađivanjePosni dana za podmlađivanje
Da li posta dana efikasan?Da li posta dana efikasan?
Mlijeko dijeta sa zelenim čajemMlijeko dijeta sa zelenim čajem
Efektivna Slimming čajEfektivna Slimming čaj
» » Mlijeko čaj za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru