Diet Nastya Kamensky

Diet Nastya Kamensky
Pročitajte članak:
Dieta-Nasti-Kamenskih-otzyvy

Dijeta Nastya Kamensky: komentari i rezultati mršavljenja

Ukrajinski pjevačica Nastya Kamensky negira da koristi nikakve dijete, ali je činjenica da je u kratkom vremenu uspio izgubiti na težini, potpuno negira svoju tvrdnju.

Dijeta za mršavljenje po Nastya Kamensky: opis prednosti i mane *

Na pitanje "kako izgubiti na težini Nastya Kamensky" mogu odgovoriti samo pjevačica, ali njeni prijatelji i poznanici tvrde da to nije bez dijete.

Postoji nekoliko tehnika koje koriste Nastya: gladi, hrana od povrća juha, zobene pahuljice i nemasno meso. A ako gubitak težine može postići u prvom slučaju, u drugima - a posebne koristi za organizam.

Visine i težine Nastya Kamensky od interesa za mnoge od njenih fanova, a prema nekim izvještajima, ona je težak 67-68 kg, a njena visina je 175 cm To je optimalni odnos, što omogućava da se pjevačica ne izgleda previše tanke, i imaju ukusan oblik, bez odstupanja od idealne figure ..

Prednosti i mane ishrane Nastya Kamensky

S obzirom na prednosti ishrane Nastya Kamensky, postoji nekoliko najvažnijih stvari:

  • Visoka efikasnost;
  • Prehrambeni proizvodi korisne normalizuje metabolizam i metabolizam;
  • Prikazuje sve toksine.

Kontraindicirana za korištenje teške metode mršavljenja za one koji pate od gastritisa ili čira. Ako meni uključuje set proizvoda, nema kontraindikacija.

Koliko možete izgubiti na dijeti od Nastya Kamensky

Znam koliko tanji Nastya Kamensky precizno, to nije moguće, jer je pjevačica skriva tu činjenicu. Ako je brojanje kalorija nije previše mekanu, nedeljno može baciti do 7kg, i koristeći teško dijeta traje oko 1,5 kg dnevno.

Nastya Kamensky i njena dijeta: detaljni meni, pravila, recepti ^

Dieta-Nasti-Kamenskih-recepty

Dijeta Nastya Kamensky: opcija i režim ishrane

Pravila ishrane Nastya Kamensky:

  • Prije nego što započnete bilo dijete, što trebate učiniti je dan posta, pije 2 litre jogurta, podijeljenih u nekoliko delova;
  • Kroz Slimming Diet svakodnevno pije 2 litre vode bez plina;
  • Uklonite iz ishrane sve masne, slatko, slano, pržena i dimljene hrane i peciva.

Prvi izbor: gladovanja

Brzo sam po sebi traje 2 dana, kada je moguće da se pije samo vodu, ali je potrebno da se pripremi tijelo prije nego što:

  • A tjedan prije gladni dana, ukloniti iz ishrane svih proteina namirnica: meso, jogurt, riba, mlijeko, sir;
  • Jedemo u ovom trenutku samo povrće: krastavci, celer, grah i drugi. Oni treba da sadrži onoliko vode koliko je to moguće.
  • Nemoguće je u ovom trenutku da piju alkohol, čaj i kava, kao i pušenje cigareta.

Druga opcija: juha dijeta Nastya Kamensky

Dijeta traje 5 dana, a za to vrijeme trebate jesti 4-5 obroka različitih juha svaki dan:

  • Prvi dan: kuhati supu od kupusa;
  • Drugi dan jedemo supu sa celerom i gljiva;
  • Treći dan: jesti supu sa brokolijem i celer;
  • Četvrti dan: priprema jelo od kupusa, paradajza i krompira;
  • Peti dan: jedemo supu od kupusa, jaja, biber, mrkva i paradajz.

Treća opcija: zobene pahuljice dijeta Nastya Kamensky

Mršavljenje Nastya naglasak u ishrani na kašu i nemasno meso, i jede tako oko tjedan:

  • Doručak dio kaša jabuke kriške i orašasti plodovi;
  • Ručak sa komadom kuvano meso sa povrćem;
  • Lako večeru salatu.

Četvrta opcija: povrća dijeta Nastya Kamensky

U roku od tri dana od pražnjenja pjevačica jede sve povrće, osim krumpira: kuhati ili gasiti ih, čineći salate obučen sa limunom juha, ili jedu samo sirovo.

Sample menu:

  • Doručak krastavac, paradajz i zelenog čaja;
  • Za ručak, jesti tanjir salate;
  • Grickalice i večera - povrće u bilo kojem obliku.

Recepti za mršavljenje po Nastya Kamensky

Kupus juha recept

  • Shinkuem kupus, paradajz i repa sjeckati, pune vodom i provri;
  • Bilja i Pospite obučen sa jogurtom (1 žlice. L.).

Recept salata sa celerom

  • Rub celer (200 g), to isto sa šargarepa, izrezati gljive (100 g);
  • Miješati sve, sipajte sok stisne od pola limuna.

Recept juha sa kupusom i jaja

  • Cut kupus (300) g, mrkva, paradajz i slatke paprike;
  • Cook, twist blender;
  • Prije jela, pospite naribanim kuhano jaje.

Također preporučujemo da pročitate članak dijeta Valeria.

Nasty Kamensky dijeta za brzo mršavljenje: mišljenja, rezultati gubljenje težine *

Mišljenja ljekara o ishrani pjevača razlikuju: neki kažu da nijedna od ovih metoda nije pogodna za čestu upotrebu, a drugi se savjetuje da čak i koristiti za jednostavno održavanje težine bilo kojeg od meni za svakoga. Svi dijetetičari preporučuju u skladu sa pravilima izlaska iz ishrane Nastya Kamensky:

  • Prva 2 tjedna jesti samo povrće;
  • Nemojte preopteretiti vaše tijelo s masnom hranom.

dijeta Nastya Kamensky rezultati su vrlo efikasna:

  • Efektivna mršavljenja;
  • Odsustvo težine ponovno dobija zbog dan pražnjenja.

Komentari o dijeti za mršavljenje po Nastya Kamensky naši redovni čitaoci su vrlo pozitivni:

27 godina Galina, "Uživao sam u 5-dan juha dijeta. Da ne kažem da su ove juhe imaju posebnu ukus, ali je moguće. Za mene je najvažnije - je da sam napokon skinula 6 kilograma, a kako - to je sporedno pitanje "

Rimma, 37 godina:

"Pokušao gladi na Kamenskih postupku. Zaista, bez treninga, ne bih stajati ovih 2 dana. Ja olakšati njihove patnje, i otišao u selo - na kraju krajeva na otvorenom nedostatka hrane je bolje podnosi. Po dolasku kući shvatio sam da nije pokušao uzalud: skalama pokazao minus 3,5 kilograma! "

Natalia, stara 43 godina:

"Imao sam povrća dijeta za dušu: i ne moraju da gladuju, a težina je u stalnom opadanju. 3 dana bio u stanju baciti skoro 3 kilograma, a za mene je to dovoljno "

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta peroDijeta pero
Dijeta 6 latica - meni za svaki dan + recenzijeDijeta 6 latica - meni za svaki dan + recenzije
25 Okvir dijeta: prednosti i mane25 Okvir dijeta: prednosti i mane
A strogu dijetu će brzo izgubiti težinuA strogu dijetu će brzo izgubiti težinu
Diet Svetlana FUSDiet Svetlana FUS
Hormon dijetaHormon dijeta
Hronodieta: Lose Weight od vremenaHronodieta: Lose Weight od vremena
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
Oatmeal dijeta: brz gubitak težine za sedam danaOatmeal dijeta: brz gubitak težine za sedam dana
Diet marina AfrikantovDiet marina Afrikantov
» » Diet Nastya Kamensky
© 2018 bo.herinhap.ru