Molokochaynaya dijeta recenzije

molokochayPosni dana na molokochae (ili molokochaynaya dijeta) su prilično popularan među onima koji žele izgubiti na težini i zadržati težinu onda normalno. Detalji o tome kako pripremiti i preporučuje se konzumirati ovo piće, pročitajte članak "molokochay mršavljenje".

Sadržaj:

Ovaj članak sadrži neke komentare i savjete ostavio čitalaca sajta.

Kako pripremiti i piti molokochay

Svetlana:

Devojke koje ne osjećaju gladni! ni u jednom slučaju ne uzimamo mlijeko je manje od 1,5%. (Kao što je prvog dana i još bolje 2,5% -. Rezultat neće biti mnogo pogođene, ali će biti mnogo lakše održati). I vode za piće nije manja od 1,5 litara.
Molokochay i piti vodu kad god želite tamo. Prosječna se dobija i pri čemu je 1-2 sata stakla. Nasloniti na vodi. Možete piti i nakon 6ti. Posebno sam osjetljiva na kofein, pa čak i molokochay spavanja piće - ništa.
I još jedna stvar, ne brinite ako se prvi dan boli glava - To su kurve. Piti više vode. Sljedeći put krenete nije poremećen.
I ofisnikov piti MCH zgodan lijen: u pripremljenog čaja (pola kruga) dopuniti s mlijekom (drugi pola šolje). I piti. Izgleda kao da ste upravo volim engleski čaj.

Molokochaynaya dijeta recenzije

anya:

Sjeo sam na molokochae ljeta i još mnogo toga na prvi čitanje. I evo savjeta - ne treba da piju u stanje "pucanja", a potreba da se uklone osjećaj gladi. Da, piti u 2 sata, ali ne stavljajte je cilj da popije pola litre mlijeka, to može biti manje i malo više - kao što ste!

Tanya:

Za mene, to je bolje smenjivale vodom. I popiti čašu molokochaya, čašu vode, i tako dalje sve do 08:00 =))

Olga:

Bolje je da ne bude lijen, i ispuštanje normalno, skupo list čaja (A to je mnogo više ugodan za piće). Samo treba kupiti poseban šolja.
O tome šta je najbolje list čaja, znam za sebe. Prvi put sam pokušao molokochaynuyu dijetu nakon rođenja (kada je hrana je prestao) prije oko 2 godine, bilo je pivo list čaja - tanak zapanjen, ja imam takvu figuru prije rođenja nije bio + nokti, kože, kose ... .. !!!
Onda je pokušao iskrcati ispred ove nove godine, kao razozhralas nešto, ali sam hteo da pogledam pristojan, i moja greška je bila samo da sam iz osjećaja lijenost ispušteno čajevi direktno u šolju toplog mlijeka, prethodno zagrijavanje ga u mikrovalnu pećnicu. Pa, želim da kažem da je ovo gore. Prvo, gore u ukusu, a kao drugo, u smislu sitosti. Kao rezultat toga, to dovodi do toga da smeta iskrcati i početi halyavnichat (postoji komad, pražnjenja pod "prihvatljivo" izgovor miss, itd), rezultat je bio, ali još gore.

Oksana:

Da, bolje naravno sjediti u istom danu, samo ti jer zahtijeva. Moje tijelo je već navikli na to u ponedjeljak je molokochayny dan nakon vikenda i sjediti bez ikakvih problema. I kada su na različite dane, tako da mislim da je sve sutra mučenik, sutra nije ispalo u redu nakon sutra, takođe, nije, i tako dalje ad infinitum.

Olga:

Želim reći da je težina vrati sutradan, ali u manjem obimu. A kada sedite nije prvi tjedan, a zatim postepeno svake sedmice ide t. 300-400 je tjelesne težine (tj masti i volumena), a ne tekućine.

Galina:

djevojke dodajte đumbir i molokochayu med vprikusku (1 žličica). Stimuliše, okrepljuje bolje od kafe, Zasićene, gubitak apetita za dugo vremena.

Olga D.:

Vrlo fond molokochay. Grijanog mlijeko uvelike litru baciti 4 TSP zeleni čaj (to je zelena, crna i obližnje nije stajati na komunalne) dodati 2 kašičice cimet, Insistiram 20-30 minuta. Zatim toplu vodu da se razmnožavaju do prijatan ukus napitka - obično 1: 1.
Isto tako, umjesto mineralne vode uraditi đumbir piće (Po litri kipuće vode, fino sam urezao korijena đumbira (velike šljive), narezane pollimona, možete dodati nekoliko klinčića lomljenog belog luka (da bude više efekta, ali okus je tako-tako). On tvrdi oko 40 minuta. Onda jednostavno razrijediti i pića. Ako ne razrijeđen, to će spaliti usta (ali nešto od toga je slično).
U više navrata vodi takav istovar na molokachae i đumbira piće. Rezultat je uvijek minimalno -1 kg, maksimalno sam imao -2kg (polica nazad).
Ali efekat je izgubljena ako vodi, na primjer, često molokochaynye dana. Jednom nedeljno - najviše ga!

Irina:

Ja sam danas drago da sjedi molokochaynom. A na spavanje imala nikakvog efekta - da piju čaj 18-00. I onda samo voda. Možete dodati spavanja 1 h. Spoon meda. Pročitao sam mnoge stvarne komentara korisnika. Težina polako ali sigurno gubi. Ja čak i doktor mu je savjetovao da pije.

Tanya:

zeleni čaj vrlo zvona, kad sam pokušao s njom, takođe, nije mogao spavati. Prebacio u crno s aditivima, ukus je mekši, i spavati bolje. Međutim, za 1,5 sata prije spavanja popiti čašu kefira, ne mogu zaspati uz zvuk gladan stomak. Kako se ispostavilo, to nije uticalo na rezultat.

olya:

Djevojke donio zanimljivim uzorkom!
MCH sjedi na jednom tjedno, bilo je potrebno od 1,4 kg do 600 grama po pražnjenja. Kao što se ispostavilo da je 2 dana puno jesti, pa sam odlučio da napravim "semiunloading dan"U MCH: mali, lagani doručak i standard za mene večeru (meso i salata od povrća). Sve ostalo vremena vidio molokochay kao i obično. Padaju po danu je -1,300 kg. !!!
Nakon što je eksperiment je standardni pražnjenja na MCH (-700 grama). Jučer je odlučio da još jednom pokušati umjesto istovara "polurazgruzku" (jabuku za doručak, piletina i jaja za ručak, plus MCH). Bit sagriješio, au večernjim satima na 150 kalorija za večeru. Danas ponovo pasti -1kg!
Sada sam istovar na molokochae otkazati !!! Ja ću napraviti dva "semiunloading" dana u tjednu, više se prenosi potpuno nevidljiv!

nata:

Ako se morate boriti s njima, onda ništa od vašeg molokochay)) Stojim molokochayny dan je vrlo jednostavan, dobro, svakom svoje, naravno, glavna stvar - rezultat)))

Tako da ne treba sjediti na molokochae ako u isto vrijeme ste osjeća slab, vrtoglavicu, itd


Priče uspješnog mršavljenja sa molokochaem

Sve priče su različite, neko želi da polako, ali sigurno izgubiti težinu, netko - da se sve odjednom. Nije potrebno da ih u potpunosti kopirati, najbolji rezultat je onaj koji se ne bore sa svojim telom, i sluša ga, i uzima nijanse molokochaynoy dijetu za sebe.
liyanka:

Molokochaynuyu kombinirati s prugasta dijeta (1 dan - jogurt, i zamijeniti ga jednom ili dva puta tjedno na MCH, 2 - sve je moguće do 18.00 u razumnim granicama). Rezultat na sebi osjećati posebno tako mršav naprijed lako, to ne ometa naduvanim trbuh. Lakoća u cijelom tijelu. I usput ja stojim normalno, i noćni san i ne probudi od gladi, kao što neki. vruće zeleni čaj ujutro 30 minuta prije obroka i šećera. U principu svako ko se uklapa ...

Vasilisa:

Redovno sjedi na čaj s mlijekom, ponekad dodajte med, ponekad organizirati zimske istovar na curd, na meso u ostatku vremena - bilo bi poželjno da se to dodatnih 10 kg, sada je godinu dana od nestane višak kilograma i neće biti vraćen)))

Julia:

Sredio sam pražnjenja jednom svaka 4 dana za 1,5 mjeseci. a zatim jednom tjedno - tri mjeseca minus 17 kg. U danima bez molokochaya ništa njegova voljena nije odbio :)
4 mjeseca rezultat ima samo ovdje za novogodišnje praznike podnabrat 1,5 kg. Budite sigurni da organizuje još jedan molokochayny period pražnjenja!

Olga:

Molokochay - to je sjajno. Rezultat je zaista: polako, ali sigurno, težina je smanjena, i uklonio dodatni volumen (bure, postoje različiti noge). Rezultat traje jako dugo. Ali najvažnija stvar je da država noktiju poboljšana. Imam samo prirodu noktiju odvratno, a zatim, nakon 1,5 mjeseci na sedmičnom istovar molokochae takav kandže industriji, čak i svi moji prijatelji i poznanici su bili iznenađeni, da govori o meni!

Elena:

Nisam znao o molokochaynuyu ishrani, ali kako se ispostavilo, sjedi na njemu od januara. Ali ja sjedim na njemu kroz dan. Izgubio sam se pristojno dan jedem ništa tjestenina pivo i naredne samo čaj s mlijekom, i polako i sigurno sve lišće, nedavno je počeo da bude lijen i jesti tri dana, ali i dalje pokušava da se drži. Vrlo sam sklon višak kilograma, a sve dijete se sudi za mene. Sada vagati normalno ne stidim ruke otvorene i kratku suknju haljinu. Vrlo hudeesh, no ne zamijeniti-dy, Natur Produkt, sve savjet.

Svetlana:

Djevojke, ja sam sjedio na molokochae dva mjeseca i 10 dana. Prvobitno je težio 63 kilograma. Sada 56-57 na dan nakon mučenik. Sjedim srijedom i subotom. Rezultati su uočljive Bod mnogo =) Čak i porodice koje vidim svaki dan prije najaviti. Djevojke smršati polako, ali sigurno pts + sve ostalo i veselo. Glad se ne osjećaju na sve, udoban, jednostavan, počinju da rastu kose i noktiju. Sve je šljaka.
Da, i ostalim danima ne mogu ni na koji način ograničava. =) Jedem kad želim, a ono što želite. Glavna stvar je i dalje hudeesh = 0 Koja devojka polako, nije bitno =) Ali, svakako, bez napetosti, bez istezanja sve, 2-3 funti mjesečno - samo norma.
Mislim da je za sve one koji žele brže, samo treba jesti manje masti, slatko, u večernjim satima u pokušaju da ima najmanje, i sportskih naravno vježbe. =)

TINA:

Ja sam na svom iskustvu kaže da molokochae može izgubiti težinu za nedelju dana do 5 kg. Pod uslovom, ako ste stavili sebe u krutog okvira! Mislim, obično "je najkasnije do 18:00? neznatno promijenjen u "ne jesti nakon 12: 00 .da, priznajem, to je teško! Kako drugačije? U jutarnjim satima potpunosti jesti, ali bez prejedanje, uobičajenim doručak ... I sve. SVE !!!!!!!! Onda samo molokochay.
Mnogi će reći da je to loše, ali ljepota, kao što je poznato, zahtijeva žrtvu. I počeo kožu za nedelju dana kao breskva. Bez krema, puder nije potrebno. Kada je došao do svog gospodara trepavica, ona je bila u kontaktu! I sad on sedi na molokochae.

Molokochaynaya dijeta recenzije
alex:

Jutro piti 300ml. umjesto doručka, plus parče hleba sa medom i maslacem. Prije ručka nekoliko šoljica zelenog čaja - voda ne pijem uopšte. Ručak obično, ali ne prejedete. Ako želite da - jesti jabuku ili mandarin, ali ne uvijek, na upit. Za večeru ponovo 300ml. molokochaya i jedan ili dva kolačića. Tako mogu da jedem jako dugo. U posljednjih godinu dana sam izgubio 16 kg. Sada je moj težina 70 kg uz povećanje 176. Ja sam 50 godina mog života su pokušali desetine dijeta dugi niz godina radi. Zaključio sam - ne može biti ništa drugo malo. Dovoljno da uvijek bude malo gladan. Tokom godina, moja težina varira od 63 do 83 kg.

Jan:

Moja djevojka je bio vrlo debeo, možete reći čak i punačka. Nakon nekog vremena, kad sam je vidio, bio sam zapanjen. Ona je bila prekrasna, vitka, lijepa, u očima toliko radosti. Pitao sam je kako je to moguće, ja ne verujem svojim očima. Ona je rekla da sjedi na "molokochay" dijetu. Bio je tvrdoglav, i obavljaju sve ono što je napisano. Iako je smanjila količine hrane, a nakon 18:00 ona nije jeo. On je tanji za godinu. Dakle, djevojke drži, ako jako želiš, to je sve stvarno.
Da zaboravio sam da napišem, nije jednom posni dan nedeljno za godinu dana.

Lenusik:

Molokochay - to je ukusna. Radim jednostavan: Ja se mješavina crnog i zelenog čaja dovoljno čvrsto, a zatim dodajte mlijeko direktno u čašu (malo) na 400g. čaj manje od 100 grama. mlijeko.
Pijem 5 puta na dan. Ako želite jesti, u nešto obrok lako. Onda je neko na forumu napisao, čak i meso sa salatom večeru previše molokochay prije spavanja - jogurt. I tako za tri dana.
Savršeno zadovoljava glad, mislim, za strogu dijetu je pogodan kao dodatak, glavna stvar - na vrijeme za piće, dok se faza "brutalan" glad i salatu "bez ičega" neće pomoći. Ja molokochay pijem često zbog toga I da se ograniči na vlast gotovo cijelo vrijeme. Rigorozne dijete strah jer 15 kg i dalje treba da izgube (20 kg sam pao). Molokochay suzbija žudnju za slatkišima.
U večernjim satima, kada je zeleni čaj je stimulans, moguće je da pijem nešto drugo, kao što su cikorija, biljni čaj, nešto umirujuće.

Lisonka!:

Djevojke hello! Sretno svima na MCH !!! Ja sam u to izgubiti 10 kg u 6 mjeseci.
Uzeo sam najčešće zeleni čaj bez ikakvih dodataka (negdje pročitao da su samo boli). 3 mjeseca težinu "zamrznuo". Već sam uznemirio, ali je nastavio da pije MCH. Opet se kretao. Šljiva svaki put za oko kg, nešto vrati, to je u redu. U drugom Jeo sam sve što sam htio. Jedina stvar koju sam apsorbira pola čokolade I (i bez njega jednostavno ne živi) zamijenjen sušeno voće. I bilo je mnogo više zabave! Sada ne znam ni šta je ormar da učini nešto ...
Tako da ne odustaju, što je najvažnije strpljenje i uradi to! Ja ne mogu dobiti dovoljno o tome kako dobro sve! Video sam strogo jednom nedeljno. Istinski želio da ostavim kada je težina ustao, ali sam patila.
75 kg je sada 65.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Voda Sassi: recept za mršavljenjeVoda Sassi: recept za mršavljenje
Posni dan suhe marelicePosni dan suhe marelice
Posni dana za mršavljenjePosni dana za mršavljenje
Kofein za mršavljenjeKofein za mršavljenje
Posni dan molokochaePosni dan molokochae
Mlijeko čaj za mršavljenjeMlijeko čaj za mršavljenje
Mlijeko dijeta sa zelenim čajemMlijeko dijeta sa zelenim čajem
Piti za mršavljenje s limunom i đumbiromPiti za mršavljenje s limunom i đumbirom
Dijeta "8 cigle"Dijeta "8 cigle"
Gljive za mršavljenjeGljive za mršavljenje
» » Molokochaynaya dijeta recenzije
© 2018 bo.herinhap.ru