Pije natašte dan

Pije natašte dan
Pročitajte članak:
Razgruzochnyj-den-pitevoj-otzyvy

Pije natašte dan: komentari i rezultati mršavljenja

Da bi ta cifra tanak i atraktivan, mnogi dijeti koriste različite načine za izgubiti težinu: bave sportom, anticelulit tretmane i provesti sjedi na naporan dijetama.

Odlična alternativa teško i dugotrajan dijete pije posta dan.

Pije natašte dan dijeta: korist ili štetu ^

ispuštanja vode je upotreba bilo kakvu tečnost, kao i isključenje iz ishrane bilo čvrstu hranu. Kalorija dijeti mogu se dobiti iz soka, čaja, jogurt, kava, mlijeko, čorba. Da biste to učinili, jednostavno odaberite svoj omiljeni napitak i piju samo tokom dana.

Koristiti za piće istovara neosporan, jer zbog to tijelo se čisti od zagađivača, toksina. Osim toga, posni dan ima sljedeće utjecaj na ljudski organizam:

  • zasićuje mnoge korisne tvari;
  • prikazuje tkiva višak vode, tako da je mali, ali brzo mršavljenje;
  • i normalizuje kardiovaskularni sistem;
  • poboljšava crijeva;
  • poboljšava raspoloženje;
  • To daje osjećaj lakoće.

Treba imati na umu da je svaki dan posta je jak stres za organizam, tako da prije toga treba da budu upoznati sa postojećim kontraindikacija. Ne preporučuje se za ispuštanje piće u takvim slučajevima:

  • za bilo bolesti;
  • na dijabetes mellitus bolest;
  • u slučaju problema sa želucem i crijeva;
  • tokom menstruacije;
  • jetru i bubrege.

Tokom trudnoće, posni dana, uključujući i piće, troši je moguće, ali samo pod nadzorom liječnika.

Također preporučujemo da pročitate članak Posni dani za mršavljenje: zdravstvene koristi.

Pije dan posta: popularne recepte, meni ^

Razgruzochnyj-den-pitevoj-recepty

Pije natašte dan: menije, recepti za mršavljenje

Postoje mnoge vrste pitke posta dana, ali da izabere najprikladniji, trebalo bi da bude upoznat sa najpopularnijim opcija.

Pije posta dan na vodi

Pravila rukovanja dana na ispuštanja vode su slična pravila za druge proizvode, samo u toku dana možete piti samo negazirane vode.

  • Dan se preporučuje da se popije oko 3-4 litara čistog negazirane vode. To je popiti čašu tekućine svakih 45 minuta.
  • U jednoj pristup nije poželjno da se više od pola litre vode, jer to stvara veći teret na bubrege i može imati negativan utjecaj na njihov rad.

Pije dan posta na kefir

Poznato je da jogurt je u širokoj upotrebi za dane posta, jer pomaže čišćenju organizma i promovira efikasna mršavljenja.

  • Za obavljanje pije kefir istovar će trebati 1,5 litara jogurta. Preporučuje se popiti piće čašu svaki sat u toku dana.
  • Provesti takav pražnjenje bi trebalo da bude jednom nedeljno. Ako održati dan pražnjenja na jednom kefir teško, može se dodati ishrani kilogram jabuka.

Posni dan pije mlijeko

Pije mlijeko posta dan je dovoljno čvrst način da očiste gubitak tijelo i težinu, kao jedino mlijeko može biti pijan tokom dana. Preporučljivo je da se koriste samo prirodni proizvod s mnogim korisnim svojstvima, za razliku od prodaje na policama supermarketa.

  • Za istovar potrebu da se pola litre mlijeka prosječnog sadržaja masti, podijeliti ga na šest prijeme i piti u toku dana.
  • U večernjim satima, možda malo toplog mlijeka i dodajte žlicu meda.

Pije čaj na gladovanje dan

Zeleni čaj potiče izlučivanje suvišne tekućine iz tkiva, toksini, da spriječi razvoj benignih ili malignih tumora, je odlično sredstvo za kontrolu ateroskleroze, hipertenzije, jetre i bubrega.

Za efikasno težinu i tijelo čišćenje se preporučuje da koristite zeleni čaj dobrog kvaliteta.

  • Tijekom dana možete piti koliko god je potrebno, bez šećera.
  • Tokom istovara treba izbjegavati teške poslove ili vježbe.

Pije dan posta na molokochae

Da bi istovar na čaj manje stroga, čaj se može kombinirati sa mlekom prosječnog sadržaja masti. Mlijeko značajno poboljšava okus zelenog čaja, i neutralizira učinak kofeina u ovom piću.

  • Pripremite molokochay vrlo jednostavan: potrebno je da ispuštanje čaj na uobičajen način, a zatim razrijedite ga toplo ili hladno mlijeko u jednakim proporcijama.
  • Stručnjaci preporučuju da pije piće svaka 3 sata.

Pije sok posta dana

Sok pražnjenja - odličan način da ne samo da očiste tijelo, da se zasititi svoj niz vitamina i minerala, ali i lako izgubiti nekoliko dodatnih kilograma. Može se koristiti za istovar sokova od voća i povrća bez dodatka šećera.

  • Na dan treba popiti oko 1,5 litara ceđenih voća ili povrća.

To je nepoželjno da izvrši istovar soka u prisustvu gastritisa, peptičkog ulkusa, kamena u bubregu bolesti, kao i rad bubrega.

Posni dan pije kafu

Uprkos činjenici da neki ljudi vjeruju da kava ima negativan učinak na organizam, često se koristi za rukovanje dana. U stvari, umjerena potrošnja ovog pića ima pozitivan učinak na moždane funkcije, poboljšava performanse i dodaje energije.

  • Za istovar treba uzeti pripremu kafe i 150 g crne gorke čokolade.
  • Čokolada treba biti podijeljen u šest jednakim dijelovima i jesti komad svakih 2-3 sata, pere dole uz šoljicu kafe bez šećera, mlijeko ili vrhnje.

Pije natašte dan čorba

Za istovar fit bilo nije jako masna čorba, kao što su riba, piletina, pa čak i povrće.

  • Dnevno treba popiti oko dvije litre bujona. Dozvoljeno je da ga malo soli, ali je bolje koristiti za istovar neslan.
  • Ako stojite na jednom pražnjenje čorba je teško, to je moguće jesti malo piletine, ribe ili povrća, od kojih je kuhani.

Također preporučujemo da pročitate članak Posni dan jogurt.

Pije natašte dan: mišljenja, rezultati, priče gubitak stvarne težine ^

Rezultati za piće posta dana, sudeći po brojnim komentara mršavljenje, divno: samo jedan dan mogu dobiti osloboditi od 1-2 dodatnih kilograma. Prema lekarima, da izvrši takav pročišćavanje ne može biti više od jednom nedeljno.

Da bi pričvrstili rezultat između unloadings treba se bave sportom i da se pridržavaju osnovnih načela dobre ishrane.

Pozitivne kritike za piće dnevno ispuštanja vode za mršavljenje ukazuje na to da je način da se višak kilograma je vrlo efikasna i potpuno siguran. Objavljujemo neke povratne informacije od naših čitalaca poslati na Urednik:

Olga, 23 godina:

"Po četvrti put u mjesec dana provodim istovar kefir. Želim napomenuti da je u to vrijeme sam izgubio težinu od čak 5 kilograma, a moje zdravlje se znatno poboljšala. Ja bih preporučio ovu opciju piće istovar. "

Margarita, 27 godina:

"Redovno pije potrošnje istovar ne samo za mršavljenje, već i da očiste tijelo. Između unloadings trudim jesti pravo i pokrenuti dnevno. Vjerujem da bez integrisanog pristupa se postigao željeni rezultat će biti vrlo teško. "

Yanina, 38 godina:

"Ja sam uvijek skeptičan istovara dana, jer vjerujemo da budu neefikasni. Međutim, kada sam prvi put održan dan posta na molokochae, predomislio sam se. Ukupno za dan zbog uklanjanja viška tekućine iz organizma, izgubila sam 1 kg. Osim toga, osjetio sam nalet energije i bez presedana jednostavnost u cijelom tijelu. "


Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Pije dijetaPije dijeta
Posni dan za ribePosni dan za ribe
Detox dijetaDetox dijeta
Prečišćavanje sondiranje jetre prekoPrečišćavanje sondiranje jetre preko
Pije dijeta za 7 dana meni, a osnovna načelaPije dijeta za 7 dana meni, a osnovna načela
Vodikov peroksid: da li je moguće da se pije za mršavljenjeVodikov peroksid: da li je moguće da se pije za mršavljenje
Pije dijeta: meni za tjedan i rezultatiPije dijeta: meni za tjedan i rezultati
Posni dan suhe marelicePosni dan suhe marelice
Izgubiti na težini u tečnosti. pije dijetaIzgubiti na težini u tečnosti. pije dijeta
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
» » Pije natašte dan
© 2018 bo.herinhap.ru