Dijetalna hrana: Meni na 1500 kalorija dnevno

Dijetalna hrana: Meni za 150 kalorija dnevnoPostoji mnogo dijeta koje su u pratnji stroga ograničenja u hrani. To može dati neke značajne rezultate, ali osoba sa takva ishrana može lako otrgnuti i dobiti nekoliko dana sve je tako teško bačena kg. I u ovom slučaju tijelo je lišen mnogih nutrijenata. Izgubiti na težini i jesti uravnotežene ishrane pomoći će vam do 1500 kalorija dnevno.

Zašto 1500?

Danas, postoji mnogo mogućnosti za ograničenja hrane za oslobađanje od viška kilograma. Međutim, mnogi od njih prijeti teške posljedice za organizam. Najbolji način za izgubiti težinu - to je postepeno prolivanja kilograma, zasnovan na principima pravilne ishrane. Dakle, u svakodnevnoj ishrani sadrži sve esencijalne vitamine, minerale, ali u pravim količinama iu pravo kuhani.

1500 kalorija - to je optimalan broj za zasićenje, ali ne i prejedanje.

U nekim slučajevima, nutricionisti preporučuju da se smanji ova stopa do 1300 ili čak 1000. Međutim, to se odnosi na one koji imaju težinu previsoka, i fizičke aktivnosti osoba nije u skladu sa generalno ne. U većini slučajeva, u kombinaciji sa vježbama ili treninge ćete pristupiti ovaj broj kcal. Efikasnost takvih elektrana se može vidjeti iz pozitivne kritike. Ljudi ne osjećaju stalnu potrebu da jedu i mogu uživati ​​u raznovrsnim hrane.
Dijetalna hrana: Meni za 150 kalorija dnevno

Meni 1500 kcal

Na osnovu ovog principa povećanje snage u broju obroka i njegovu korisnost. Cijeli dan mora biti podijeljen u 5 dijelova. To je koliko vremena treba da jede. Tri prijem su osnovne, a između njih - dve užine. Nudimo vam varira meni za taj dan. na osnovu toga, možete eksperimentirati i izmjenjivim proizvoda unutar dozvoljenih kalorija.

  1. Doručak: Ne fokusirati na ugljenih hidrata hrane bogate vlaknima. Bolje da to bude neka žitarica. 100g mogu jesti zobi (heljda, riža) žitarica i grožđica ili mješavinu trava sa orasima, tucking ga nezaslađenog jogurt ili jogurt (150 g). Ukupnog sadržaja kalorija ne bi trebalo biti više od 500 kcal.
  2. Ručak (snack): snack mogu Zhmenya orasi, raži krekeri (domaća) ili bilo koje voće u iznosu od 1-2 komada. Popiti čašu zelenog čaja bez šećera ili svježeg soka (ako ne užina voće). Ukupnog kalorija sadržaja - 200.
  3. Ručak: protein obrok. Kuhana, pare ili pečena riba, meso. Prednost se daje pileća prsa, govedina, Pollock, bakalara, Heck. Potrebno je da dopuni ukras povrća. Ako želite tečnost, kuhati juhu za lagani mesa čorba sa povrćem, a poželjno je bez krompira. Ukupno kalorija večeru - 400.
  4. Popodnevni čaj (užina): voće i sušeno voće, svježe povrće, pšenica kruh sa sirom. Pića - čaj, sok. Snack mora uklopiti u 200 kcal.
  5. Večera: Ovo jelo je također niska u kalorija - 200. Poželjno je da je to bio protein: sir, kuhano jaje, komad kuvanog mesa, koji se može oprati dolje sa čašom niskim kefir masti ili nezaslađen jogurt.

Dijetalna hrana: Meni za 150 kalorija dnevno
Dakle, vaša dijeta će biti uravnotežen i raznolik.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako izgubiti muškarca za 10 danaKako izgubiti muškarca za 10 dana
Kako izgubiti težinu žena nakon 50 godinaKako izgubiti težinu žena nakon 50 godina
Izgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravljeIzgubiti na težini u mjesec dana bez štete za zdravlje
Efikasne metode mršavljenja - igla InvisibleEfikasne metode mršavljenja - igla Invisible
A strogu dijetu će brzo izgubiti težinuA strogu dijetu će brzo izgubiti težinu
Dijeta dr BormentalDijeta dr Bormental
Ječam dijeta za mršavljenjeJečam dijeta za mršavljenje
Šta treba da znate prije nego što se odlučite za dijetu?Šta treba da znate prije nego što se odlučite za dijetu?
Rad na bube: zašto ne možete da smrsate?Rad na bube: zašto ne možete da smrsate?
Dijeta abc svjetla i superlightDijeta abc svjetla i superlight
» » Dijetalna hrana: Meni na 1500 kalorija dnevno
© 2018 bo.herinhap.ru