Moj prijatelj izgubili na težini, i ne bojim se izgubiti težinu!

Moj prijatelj izgubili na težini"Moj prijatelj smršala ..." Neko izgovara ove riječi od zavisti nekoga sa ponosom, a gotovo svi žure da iščeprka tajna magije dijeta ili vježbe program. U međuvremenu, ne za ništa kažu: "Svaki od povrća - njenu pripremu povrća."

Ono što je radio sa gubitkom težine nije nužno prijatelj da ti pomogne. I opravdanja u stilu "na svim različitim tijelo" ovdje ne baš uhvati suštinu problema. U stvari, vrlo malo ljudi može razumjeti što se zapravo misli na sve ove preporuke za mršavljenje.

Moj prijatelj smršao sa sportom

Ona kaže, upisala u fitness klubu, postao šetnju tijekom ručka i igrati se s djecom u igre na otvorenom.

Čuješ li: More! Jači! Viši! Brže! I ne zanima me da si poslednji put radi na fizičko vaspitanje u školi. Na kraju, ideš do samog trener-sadista i diskretno skrivaju od njega da ti sport si razveden.

Kao rezultat toga, od vas će napraviti program za napredne fitnessistov, a vi ćete umrijeti u dobroj vjeri u teretani 3-5 puta tjedno, a zatim jesti u izobilju na oporavak. Kao gubitak rezultat, težine, morat ćete pričekati kao Deda Mraz za Novu godinu. To je dugo vremena i ne vide perspektivu.

Ono što je ona imala na umu: To nije sadistički trener. Ili ga je, ali samo ako ste završili studiranje bez prekida u trajanju od najmanje šest mjeseci. Kada je većina ljudi kažu "gubljenje težine sa sportom", znače nekoliko sati hoda po tjednu plus Pilates, joga, Callanetics ili srednje treninga intenzitet u teretani nekoliko puta nedeljno.

svoje postupke: U teretani idemo. Ali trener izabrati profesionalno i ljubazno oči, i iskreno objasniti da ništa teže nego komad torte u narednih 10 godina nije podignuta. Ili ide, ali ne u teretani, i jednostavno hodati - šetnja u vreme ručka, ide pješke na posao i sa posla.

Moj prijatelj izgubili težinu na dijeti

Ona kaže: Isključi masti i slatka, prestali jesti tri sata prije spavanja i grickanje dok je radio na računaru. Počeo sam da čitam sastav oznaka hrane i pripreme zdravih obroka kod kuće.

Čuješ li: Dijeta - ovo je stroga ograničenja put kompleksnosti na put samuraja. So za izgubiti težinu, morate popiti kefir. Ili odabrati jedan od heljde. Ili pronaći bizarno ishrani nutricionista sa milion preporukama. Sve ovo vršite dosljedno, i alternativne patnje, a zatim -pereedaete i ponovite od početka. I sve ovo nema kraja na vidiku.

Ono što je ona imala na umu: Lak - jednom dnevno, tako da ono što želimo, a pola porcije. Želim cookies - odlično, uzeti jednu malu stvar, kruh i maslac - pola. Ostatak - samo zdrave ishrane sa kalorija računati unaprijed. Michael Ginsburg pročitao knjigu, oni su prilično lako objasniti, kao što je to u biti ne-posta i gubi na težini.


svoje postupke: Uzmite olovku i papir i sastaviti popis namirnica koje jedemo svaki dan. Expunges sve koji se sastoji od majoneza, maslac, poluproizvod ili se priprema s velikom količinom masti. Precrtati ispred svake stavke dolazimo do zdrava alternativa.

Na primjer,

  • "Kupljeno knedle sa svinjetinom" - domaći ravioli sa piletinom i gljivama sa jogurtom umaku;
  • ili "čokolada" - 4 šljive bobice.

I tako dalje, i promijeniti uobičajene proizvode sličan ukus i niskokalorična nemasni obroka, smanjiti porcije na razumnu količinu, a vi ćete izgubiti na težini.

I prestani se bojati odgovoran stav prema njihovu ishranu i zavidni djevojka!

Fitness trener Elena Selivanov - za https://AzbukaDiet.ru/.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Apetit i želju za izgubiti težinuApetit i želju za izgubiti težinu
OrtoreksiyaOrtoreksiya
Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultatFitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobijamo rezultat
Set vježbi u teretani: Savjeti za početnikeSet vježbi u teretani: Savjeti za početnike
Vanjski fitness: fitness na otvorenomVanjski fitness: fitness na otvorenom
Afirmacije za mršavljenjeAfirmacije za mršavljenje
Priprema za dijetuPriprema za dijetu
Flakes fitness mršavljenjeFlakes fitness mršavljenje
Autor sistem mršavljenja "ljepote"Autor sistem mršavljenja "ljepote"
Fitness u program mršavljenja margarita kraljicaFitness u program mršavljenja margarita kraljica
» » Moj prijatelj izgubili na težini, i ne bojim se izgubiti težinu!
© 2018 bo.herinhap.ru